Program telewizyjny na sobotę, 19.05.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 19.05.2018? W programie TV na dziś m.in. "Poznaj mojego tatę, "Ocean's 13", "Kocham Cię, Polsko!", "Kobieta na topie" oraz finał "Twoja twarz brzmi znajomo". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 19 maja 2018!

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 19 maja 2018 r.:

Greg Focker stracił głowę dla swojej dziewczyny Pam i jest gotów zadać to najważniejsze pytanie. Jednak jego desperacka próba oświadczyn zostaje przerwana przez telefon z informacją, że młodsza siostra ukochanej wychodzi za mąż. Radość Pam jest tym większa, że jej ojciec zaakceptował przyszłego zięcia bez zastrzeżeń. W tym momencie Greg uświadamia sobie, że decyzja w sprawie małżeństwa z Pam leży w rękach jej ojca - Jacka Byrnesa. Wyjazd do Nowego Jorku na ślub siostry Pam, wydaje się być doskonałą okazją dla Grega, aby poprosić dziewczynę o rękę w jej domu rodzinnym.
"Poznaj mojego tatę" - TVN, godz. 20:00

Mamut Maniek, leniwiec Sid, tygrys szablozębny Diego oraz oposy Zdzich i Edek próbują znaleźć swoje miejsce do życia, zwłaszcza że Maniek ma zostać ojcem i traktuje ten fakt bardzo poważnie. Sid, który dotychczas czuł się jak młodszy brat Mańka, obawia się, że po narodzinach małego mamuta przyjaciel zupełnie o nim zapomni. Zmartwienie ma też Diego, który jest przekonany, że zamienił się w niegroźnego koteczka. Aby odzyskać dawny pazur, postanawia wyruszyć samotnie w daleką podróż. Tymczasem Sid znajduje trzy tajemnicze jaja. Chociaż Maniek odradza mu ten pomysł, leniwiec postanawia się nimi zaopiekować i założyć rodzinę.
"Epoka lodowcowa III - Era dinozaurów" - Polsat, godz. 20:05

W ostatnim odcinku tej edycji "Kocham Cię, Polsko!" o zwycięstwo będą rywalizować znani polscy piłkarze, byli koledzy z reprezentacji Polski. Jak się przekonamy, do telewizyjnej rozgrywki wszyscy przystąpią w bardzo dobrej formie. Wydaje się, że zwycięstwo będzie zależało od odpowiednio dobranej taktyki... czytaj więcej
"Kocham Cię, Polsko!" - TVP2, godz. 20:05

Bezwzględny właściciel kasyna Willy Bank nie miał pojęcia, w co się pakuje, kiedy zadarł z Reubenem Tishkoffem, przyjacielem i mentorem Danny'ego Oceana, na skutek czego pogrążony w depresji Reuben w ciężkim stanie trafił do szpitala. Bank przeliczył się… i to bardzo. Wprawdzie unieszkodliwił jednego z członków Jedenastki Oceana, ale pozostali mają się całkiem dobrze i obrali sobie jeden cel: dobrać się Bankowi do skóry właśnie tej nocy, która miała być dla niego największym tryumfem - podczas otwarcia jego nowego kasyna, nie bez kozery nazwanego "Bank". Ich strategia jest dwojaka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ocean's 13" - TVN7, godz. 21:00

Nominowana do Oscara® ostatnia część trylogii, w której małpy i ludzie przygotowują się do bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków. Cezar i jego małpy zostają uwikłane w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Po ciężkich walkach, małpy ponoszą coraz większe straty, aż wreszcie dochodzi do spotkania Cezara z Pułkownikiem twarzą w twarz. Dochodzi do bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków.
"Wojna o planetę małp" - Canal+, godz. 21:00

Finał "Twoja twarz brzmi znajomo" to gwarancja wielu emocji i doskonałej rozrywki. W ostatnim odcinku, do którego przechodzi czterech najlepszych uczestników, finaliści samodzielnie wybierają gwiazdę, w którą się wcielą. Pozostali uczestnicy także pojawiają się na scenie, jednak nie liczą się w walce o zwycięstwo - występują w duetach. W wielkim finale poprzednia punktacja się nie liczy. Ważne są jedynie punkty od jury w ostatnim odcinku. Uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów, wygra czek o wartości 100 000 złotych, a następnie przekaże go na wybrany przez siebie cel charytatywny... czytaj więcej
"Twoja twarz brzmi znajomo" - Polsat, godz. 22:10

Jane Adler jest właścicielką dobrze prosperującej piekarni i cukierni w Santa Barbara w Kalifornii. Od czasu rozwodu nie ułożyła sobie życia na nowo, choć często doskwiera jej samotność. Jej małżeństwo rozpadło się z winy męża, porzucił ją dla dużo młodszej kobiety, Agness, z którą się ożenił. Jake Adler jest wziętym adwokatem. Byli małżonkowie mają troje dorosłych już dzieci, dwie córki i syna: najstarsza Lauren wkrótce wychodzi za mąż za Harleya i nie mieszka z matką, z domu wyfrunęli także Gabby i Luke. Mimo rozwodu Jane i Jake od lat utrzymują poprawne stosunki ze względu na dzieci. Spotykają się przy różnych okazjach i nigdy oficjalnie nie pałają do siebie wrogością. Ale Jane z trudem znosi widok młodej kobiety u boku swego eks.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"To skomplikowane" - Polsat, godz. 22:15

W gotowaniu i wymyślaniu coraz to nowych i coraz smaczniejszych potraw nikt nie jest w stanie dorównać Isabelli. Sukces restauracji firmowanej przez męża, znanej w połowie Brazylii, to właśnie jej zasługa. Ale Isabella ma też wady. To zawsze ona prowadzi samochód i to ona musi dominować w czasie upojnych nocy, co doprowadza męża-maczo do szału. Stąd już prosta droga do zdrady. Isabella ze złamanym sercem wyjeżdża do San Francisco, gdzie znajduje kąt u przyjaciółki z lat dzieciństwa. Gdy skruszony mąż zacznie szukać jej w dalekiej Kalifornii, znajdzie ją jako autorkę popularnego programu telewizyjnego o gotowaniu, romansującą z producentem tego show. Teraz on będzie musiał nauczyć się pokory, a ona będzie musiała zdecydować, czy może żyć bez niego.
"Kobieta na topie" - TVN7, godz. 23:40

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 19.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×