Program telewizyjny na sobotę, 20.02.2021. Co obejrzeć 20 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto aktualny program tv na sobotę. Co obejrzeć 20 lutego w telewizji? W programie tv na ten dzień m.in. "Morze strachu", "Wytańczyć marzenia" oraz "Godzilla II: Król potworów". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć dziś w tv. Oto program telewizyjny na 20 lutego.

Multimedia

Program tv na sobotę, 20 lutego 2021 r.:

Thriller oparty na faktach. Trwa, jak mogłoby się wydawać, beztroskie lato 2011 roku. 18-letnia Kaja przebywa z siostrą i przyjaciółmi na obozie na wyspie Utoya. 22 lipca mają miejsce tragiczne wydarzenia, które zapiszą się jako najgorszy dzień we współczesnej historii Norwegii, nieodwracalnie zmienią życie wielu ludzi oraz obraz całego kraju.
"Utoya, 22 lipca" - Ale Kino+, godz. 18:20

Po pojawieniu się nowego zagrożenia Godzilla powraca, by stanąć do walki z gigantycznymi potworami - Mothrą, Rodanem i trzygłowym Królem Ghidorahem. Godzilla pragnie ponownie przywrócić w przyrodzie równowagę. Rozpoczyna się walka o dominację, a przyszłość ludzkości staje pod znakiem zapytania. Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki?
"Godzilla II: Król potworów" - HBO 2, godz. 18:50

Pierre Dulane czuje głęboką wewnętrzną misję, w związku z czym organizuje bezpłatne lekcje tańca towarzyskiego trudnej młodzieży ze szkoły publicznej. Zdemotywowani nastolatkowie z biegiem czasu zmieniają zdanie na temat nowych zajęć i przełamują ograniczające ich wewnętrzne bariery.
"Wytańczyć marzenia" - TVN, godz. 20:00

Adolf Eichmann to hitlerowski zbrodniarz, człowiek odpowiedzialny za śmierć sześciu milionów Żydów. Po wojnie i latach poszukiwań zostaje schwytany przez izraelski wywiad. Fabuła filmu skupia się na ostatnich miesiącach jego życia, od chwili uwięzienia do egzekucji, ze szczególnym uwzględnieniem przesłuchań prowadzonych przez kapitana Mossadu.
"Eichmann" - Ale Kino+, godz. 20:10

Montfermeil, które pulsuje od napięć, gniewu i niepewności to miejsce, w którym nawet niewinny psikus może okazać początkiem rewolucji. Do oddziału do walki z przestępczością na zubożałych przedmieściach Paryża, a zatem dokładnie w opisywanym rejonie, dołącza Stéphane. Pozbawieni skrupułów policjanci walczą tam o utrzymanie porządku w obliczu narastających niepokojów.
"Nędznicy" - HBO, godz. 20:10

Czteroosobowa rodzina, na czele z Davidem, kupuje wiekowy żaglowiec. Chcą nim wspólnie popłynąć ku lepszej przyszłości.Okazuje się, że piękny jacht skrywa przerażającą tajemnicę: jest on przeklęty. David i jego najbliżsi muszą stoczyć morderczy pojedynek na morzu.
"Morze strachu" - Canal+, godz. 21:00

Odnoszący sukcesy młody przedsiębiorca Adrián Doria budzi się w pokoju hotelowym obok martwej kochanki. Zostaje oskarżony o zamordowanie Laury. Młody biznesmen zatrudnia wybitną adwokat, aby ustalić, do czego tak naprawdę doszło. Ustalając linię obrony, mężczyzna opowiada prawniczce o wydarzeniach sprzed trzech miesięcy.
"Contratiempo. Niewidzialny gość" - TVP 1, 21:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 20.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×