Program telewizyjny na sobotę, 21.08.2021. Co obejrzeć 21 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na sobotę 21 sierpnia. "Dziewczyna z tatuażem" z muzyką Trenta Reznora, kultowa "Ucieczka z Nowego Jorku" Carpentera, śmietanka brytyjskich aktorów w serialu "Miss Marple" i więcej. Sprawdź program tv na sobotę!

Multimedia

Program tv na sobotę 21 sierpnia 2021 r.:

Annie Walker, przeżywająca trudny okres trzydziestoparolatka, ma zostać honorową druhną na ślubie najlepszej przyjaciółki. Postawiona w nowej sytuacji, pragnie jak najlepiej wywiązać się z powierzonego zadania. Niestety, na drodze staje jej inna druhna, Helen, która chce zająć miejsce Annie. Jedną z planowanych atrakcji ma być wieczór panieński w Las Vegas.
"Druhny" - TVN, godz. 20:00

Wiek XVI, Ameryka Południowa. Na ziemi Indian pojawiają się konkwistadorzy, którzy dokonują grabieży i mordów na rdzennych mieszkańcach kontynentu. Catalina, córka indiańskiego wodza, zostaje porwana, gdy hiszpańscy konkwistadorzy napadają na ziemie należące do jej plemienia. W Hiszpanii Pedro de Heredia jest namawiany przez przyjaciół, by wyruszyć na podbój Nowego Świata. On woli zostać w ojczyźnie, u boku kochanki, jednak okoliczności zmuszają go do ucieczki z kraju. Na statku poznaje Patricia, który w zamian za pomoc obiecuje mu bogactwo.
"Królowa i konkwistador" odc. 52. - TVP1, godz. 20:35

Elspeth McGillicuddy jedzie pociągiem w odwiedziny do przyjaciółki, panny Marple. W czasie podróży jest świadkiem morderstwa. Wyglądając przez okno widzi, że w jadącym po sąsiednim torze pociągu zostaje uduszona kobieta. Policja nie wierzy w jej historię, ponieważ nie udało się odnaleźć ciała ofiary. Panna Marple postanawia się przyjrzeć sprawie bliżej.
"Panna Marple" - Epic Drama, godz. 21:30

George i Linda kupują kawalerkę w prestiżowej nowojorskiej dzielnicy. Wkrótce George traci pracę, a projekt filmu Lindy zostaje odrzucony. Para jest zmuszona sprzedać wymarzone lokum i przeprowadzić się do brata George'a, do Atlanty. Po drodze małżonkowie zatrzymują się na noc w zajeździe, który okazuje się posthipisowską komuną. Mieszkańcy Elizjum żyją w zgodzie z naturą, gardzą karierą i dobrami materialnymi. Para snobów początkowo pokpiwa z ich ideałów, lecz po pełnej wrażeń nocy George i Linda nabierają ochoty na dołączenie do wspólnoty.
"Raj na ziemi" - TVN, godz. 22:30

Rok 1997. Manhattan jest odciętą od świata, otoczoną murem wyspą, na którą zsyłani są najgroźniejsi przestępcy. Rządzą się własnymi prawami, a przeżyje ten, kto dostosuje się do panujących tam warunków. W wyniku katastrofy lotniczej samolot prezydenta Stanów Zjednoczonych rozbija się na wyspie, a on sam zostaje schwytany przez kryminalistów. Szef więzienia zleca uwolnienie głowy państwa skazańcowi i ekskomandosowi - jeśli Snake Plissken wypełni zadanie, jego wyrok zostanie anulowany.
"Ucieczka z Nowego Jorku" - TVN7, godz. 22:50

Amerykańska ekranizacja pierwszej części bestsellerowej trylogii sensacyjnej autorstwa Stiega Larssona. Dziennikarz Mikael Blomkvist przyjmuje prywatne zlecenie. Zamożny przemysłowiec zleca Mikaelowi wyjaśnienie ponurej tajemnicy rodzinnej. W rozwikłaniu zagadki pomaga mu Lisbeth, niezwykła dziewczyna skrywająca mroczną przeszłość.
"Dziewczyna z tatuażem" - TVP1, godz. 23:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę 21.08.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×