Program telewizyjny na sobotę, 23.06.2018. Co obejrzeć dziś w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na sobotę to mnóstwo filmowych hitów, które z pewnością umilą nam weekendowy wieczór. "Legion samobójców", "Córki dancingu", "Seks w wielkim mieście" - to tylko niektóre hity dnia! Sprawdź nasz program tv na sobotę, 23 czerwca i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 23 czerwca 2018 r.:

Podczas nocy kabaretowej w Opolu legendarne hasło "Peace, love and rock and roll" zostanie zamienione na "Pokój, miłość i kabaret". Artyści ze sceny amfiteatru będą nawoływać do zgody i uśmiechu oraz wspólnej i niczym nieskrepowanej zabawy. Będą rozmawiać o karierze i życiu celebrytów, o imprezach, występach i przyjaźniach w artystycznym świecie. Wśród gwiazd znajdą się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki, Ani Mru Mru, Jerzy Kryszak, Smile, Ireneusz Krosny i Robert Korólczyk. Imprezę prowadzą: Robert Górski i Marcin Wójcik.
801 lat Opola "Kabarety" - Polsat, godz. 20:05

Amerykańska agencja rządowa o nazwie A.R.G.U.S. decyduje się stworzyć drużynę o nazwie "Legion samobójców" składającą się z najgorszych przestępców. Jej szefową zostaje Amanda Waller, a w skład ekipy wchodzą: szalona Harley Quinn, Deadshot, Katana oraz Rick Flagg. Ich zadaniem jest wykonywanie niebezpieczniejszych misji w zamian za zredukowanie wyroków.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Legion samobójców" - HBO, godz. 20:10

Teena jest samotną matką; razem z córką mieszka w amerykańskim miasteczku. Pewnego wieczoru podczas powrotu z imprezy u przyjaciół zostaje napadnięta i zgwałcona przez czterech mężczyzn. Policji udaje się ująć sprawców. Ci nie przyznają się do winy. Wynajmują słynącego z bezwzględności adwokata, Jaya Kirkpatricka. Stara się on zdyskredytować Teenę i jej zeznania. Prowadzący śledztwo oficer policji John Dromoor zamierza zrobić wszystko, by sprawiedliwości stało się zadość. Nawet jeśli trzeba będzie wymierzyć ją poza salą sądową.
"Historia zemsty" - Canal+ godz. 21:00

Case Walker zgadza się pomóc przyjacielowi w przygotowaniach do ważnej walki z niepokonanym Caesarem Bragą. Niestety, w trakcie treningu znajomy odnosi kontuzję. Case zgadza się go zastąpić na ringu i stoczyć pojedynek z bardzo trudnym przeciwnikiem.
"Po prostu walcz 3" - TV Puls, godz. 22:00

W życiu czterech przyjaciółek nadchodzi przełom. Samantha przeprowadza się do Kalifornii. Charlotte i Miranda zakładają rodziny. Dzieci i partnerzy absorbują większość ich czasu. Carrie postanawia zamieszkać z panem Bigiem. Ustala też datę ślubu. Niestety, nie wszystko układa się po jej myśli. Na szczęście może liczyć na wsparcie koleżanek, które zabierają ją do Meksyku. Podróż pozwala Carrie odzyskać równowagę i spojrzeć na wszystko z dystansu.
"Seks w wielkim mieście" - TVN, godz. 22:45

Dwie nastolatki, Złota i Srebrna, trafiają w środek tętniącego muzyką, mieniącego się światłami neonów i cekinów świata warszawskich dancingów lat 80. Nie są to zwyczajne dziewczyny, tylko syreny, które próbują poznać i zrozumieć, czym jest bycie kobietą. Dołączają do muzyków zespołu Figi i Daktyle. Z dnia na dzień stają się sensacją nocnego życia stolicy. Pochłonięte rodzącymi się namiętnościami syreny na chwilę zapominają o swojej prawdziwej naturze. Wystarczy jedno złamane serce, by sytuacja wymknęła się spod kontroli.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Córki dancingu" - TVP Kultura, godz. 23:35

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź aktualny program tv na sobotę, 23.06.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×