Program telewizyjny na sobotę, 23.11.2019. Co obejrzeć 23 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na sobotę obfituję w wiele ciekawych programów Znajdziemy w nim m.in. Sprawdź program tv na sobotę i bądź na bieżąco z hitami dnia!

Multimedia

Program tv na sobotę, 23 listopada 2019 r.:

Przed nami ostatni półfinał tegorocznej edycji programu! Kto zajmie dwa ostatnie miejsca? Na scenie pojawią tacy uczestnicy jak Antoni Roker, Duo Infinity, Just Edi Show, K-essence, Lusesita Farrell, Tomasz Baran, Cezary Borowik i Maya Thomas. Emocji z pewnością nie zabraknie!
"Mam Talent" - półfinał - godz. 20:00 w TVN

Czas na półfinał programu "The Voice of Poland"! W drużynach Kamila, Margaret, Michała i chłopaków z Afromental zostali już tylko najlepsi wokaliści! Ośmioro najlepszych uczestników powalczy awans do ostatniego etapu rywalizacji! Kto zachwyci widzów, a kto pozna gorycz porażki?
"The Voice of Poland" - godz. 20:05 w TVP2

Moulin Rouge to najsłynniejszy i najbardziej skandalizujący nocny klub Paryża przełomu wieków. Jego gwiazdą jest Satine, piękna kurtyzana, o której względy zabiega bogaty książę. Ona kocha jednak Christiana, ubogiego poetę, który przybył do Paryża, by poznać smak dekadenckiego życia.
"Moulin Rouge" - godz. 20:10 w HBO

Lucyna wraca na komendę po pobycie w szpitalu. Przywitanie z przyjaciółmi zakłóca telefon od Leona, który informuje o śmierci młodego mężczyzny. Daniel Szymczyk spadł z pomostu w pofabrycznym budynku. Ślady wskazują na morderstwo. Kto jest sprawcą?
"Komisarz Alex" odc. 159 - godz. 20:35 w TVP1

Grecki generał Temistokles musi zmierzyć się z inwazją wojsk perskich, dowodzonych przez króla-boga Kserksesa oraz Artemizję, mściwą przywódczynię floty. Wiedząc, że jedyną nadzieją na pokonanie perskich okrętów jest zjednoczenie Grecji, Temistokles rozpoczyna bitwę, który zmieni oblicze wojny.
"300: Początek imperium" - godz. 21:00 w TVN 7

Agent Ethan Runner dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie chwile życia, aby odbudować relacje z żoną i córką. Jednak przedwczesna emerytura nie jest mu pisana. Z Ethanem kontaktuje się agentka CIA, która proponuje mu układ. Jeśli w ciągu 72 godzin zlikwiduje nieuchwytnego przestępcę, dostanie lekarstwo, które ocali mu życie.
"72 godziny" - godz. 21:35 w TVP1

Skład finału jest już znany! O Złotą Twoją Twarz zawalczą Emilia Komarnicka-Klynstra, Łukasz Zagrobelny, Ewelina Lisowska i Adam Strycharczuk! Pozostali uczestniczy wystąpią w duetach. Jakie utwory przygotują finaliści? Postawią na polskie klasyki czy na światowe hity? Kto wygra? "Twoja twarz brzmi znajomo" FINAŁ - godz. 22:15 w Polsacie

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 23.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×