Program telewizyjny na sobotę, 26.06.2021. Co obejrzeć w sobotę, 26 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na sobotę, 26.06.2021 roku znajdziesz w tekście. W sobotę ruszają mecze 1/8 finału Euro 2020! Program telewizyjny na sobotę to także kultowe produkcje. Sprawdź nasze propozycje.

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 26 czerwca 2021 r.:

W meczu otwierającym fazę 1/8 finału UEFA Euro w Amsterdamie zmierzą się drużyny, które znalazły się tuż za najlepszymi w grupach A i B. Będą to Walia i Dania.
1/8 finału Euro 2020: Walia - Dania - TVP2, godz. 17:50

Minionki Kevin, Bob i Stuart przemierzają świat w poszukiwaniu Złego Szefa. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett O'Haracz. Wplątują się w najdziwniejsze przygody.
"Minionki" - TVN 7, godz. 20:00

Właściciel baru "Double Deuce" wynajmuje Jamesa Daltona do utrzymania porządku w lokalu, w którym na dobre zadomowili się członkowie gangu pod wodzą Brada Wesleya.
"Wykidajło" - TV Puls, godz. 20:00

Adaś Miauczyński, 49-letni rozwiedziony polonista, żyje w kręgu swoich natręctw nie potrafiąc wyrwać się z nudy i rutyny dnia codziennego.
"Dzień świra" - Kino Polska, godz. 20:00

W koncercie "Najlepsi z Najlepszych" wystąpią: sanah, Sławomir, Michał Szpak, Doda, Pectus, Andrzej Piaseczny, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, IRA, Kortez i Justyna Steczkowska. Drugi dzień to wyłącznie przeboje tych, którzy zdobywali na tej scenie Bursztynowe Słowiki, sprzedali najwięcej płyt oraz których utwory były najczęściej grane w radiu. Wystąpią także gwiazdy, które ze względu na 60. rocznicę sopockich festiwali mają z tym miejscem specjalne wspomnienia. Udało nam się zaprosić na festiwal naprawdę elektryzujących publiczność artystów: sanah, Pawła Domagałę, Viki Gabor, Kayah, Andrzeja Piasecznego, Korteza i wiele, wiele innych muzycznych gwiazd.
"Polsat SuperHit Festiwal 2021 - Polsat, godz. 20:00

Hua Mulan, najstarsza córka poważanego wojownika, w przebraniu mężczyzny zaciąga się do wojska, przyjmując na siebie obowiązek służby w armii cesarskiej, który spoczywa na jej schorowanym ojcu.
"Mulan" - HBO, godz. 20:10

Londyński stadion Wembley będzie areną zmagań w drugim meczu fazy 1/8 finału UEFA Euro. Wystąpią zwycięzca grupy A, czyli Włochy, i druga ekipa grupy C, czyli Austria. Drużyny po raz ostatni zmierzyły się na dużej imprezie w 1990 roku.
1/8 finału Euro 2020: Włochy - Austria - TVP1, godz. 20:50

Po pierwszym roku studiów licealni przyjaciele wynajmują dom nad jeziorem Michigan, by wspólnie spędzić wakacje. Jim, Kevin, Oz, Finch i Stifler liczą na nowe erotyczne podboje i miłosne przygody.
"American Pie II" - TVN, godz. 20:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 26.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×