Program telewizyjny na sobotę, 28.08.2021. Co obejrzeć 28 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 28.08.2021 roku? W programie TV na sobotę, m.in. dwa muzyczne festiwale, "Minionki", "Kiler" czy "Inwazja". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 28 sierpnia 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 28 sierpnia 2021 r.:

Cygańskie Dni, zwane popularnie Festiwalem Kultury Cygańskiej, to najstarszy i najbardziej ceniony festiwal tego typu w Europie. Spotkania są organizowane od ponad 30 lat w Gorzowie Wielkopolskim. Prezentacjom scenicznym towarzyszą seminaria naukowe, czytanie poezji, wystawy artystyczne i warsztaty taneczne. Na festiwalu wystąpią artyści romscy z całej Europy.
"Międzynarodowy Festiwal Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa. Gorzów Wielkopolski - 2021" - TVP2, godz. 20:00

Najpopularniejsi artyści młodego pokolenia i muzyczne gwiazdy w konkursie RMF FM i Polsatu! Roxie Węgiel, Doda, Sylwia Grzeszczak, Arek Kłusowski, C-Bool, Michał Szczygieł, Martin Lange, Three of Us, Daria i Grzegorz Hyży powalczą o statuetkę przeboju lata! Oprócz nich na scenie: Michael Patrick Kelly z hitowej w latach 90. grupy The Kelly Family, rumuńska piosenkarka i producentka muzyczna Olivia Addams, Gromee, rumuńska wokalistka Inna, szwedzki duet Jubel. Sobotni koncert poprowadzą: Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski i Paweł Jawor z RMF FM.
Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z telewizją Polsat i RMF FM 2021" - Polsat, godz. 20:00

Skąd się wzięły Minionki? Okazuje się, że Minionki istnieją od zarania dziejów. Powstały z pojedynczych żółtych organizmów komórkowych i ewoluowały do istot, które znamy. W życiu mają jeden cel: znaleźć i służyć najbardziej nikczemnemu panu, jakiego mogą znaleźć.
"Minionki" - TVN, godz. 20:00

Na terytorium Stanów Zjednoczonych rozbija się prom kosmiczny. Naukowcy podejrzewają, że wrak jest skażony tajemniczym wirusem. Wkrótce ludzie zaczynają się przeobrażać. Zarażonych trudno odróżnić, ponieważ nie zmieniają się fizycznie. Jedynie brak właściwych ludziom emocji wskazuje na to, że zawładnęły nimi istoty z obcej planety. Psychiatra Carol Bennell i jej przyjaciel, Ben Driscoll, odkrywają, że tajemniczy wirus atakuje ludzi podczas snu. Wkrótce okazuje się, że jedyną osobą zdolną ocalić ludzkość jest syn Carol, Oliver.
"Inwazja" - TVN7, godz. 20:00

Nieśmiały i zagubiony 30-letni taksówkarz Jurek K. uważa się za pechowca i nieudacznika. Zdarza się jednak coś, co zmienia jego życie. Niezwykłe podobieństwo do płatnego zabójcy o pseudonimie Kiler sprawia, że Jurek zostaje aresztowany. Międzynarodowa sława kryminalisty zyskuje mu podziw i szacunek ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, policjantów i więziennej służby. Spotyka się też z zainteresowaniem płci przeciwnej. Gdy zostaje odbity przez gangsterów, którzy żądają od niego wykonania brudnej roboty, postanawia działać.
"Kilier" - Stopklatka, godz. 20:00

Nowy Orlean, lata dwudzieste XX w. W rozbrzmiewającym jazzem mieście mieszka Tiana, sympatyczna i twardo stąpająca po ziemi dziewczyna. Pewnego dnia w jej domu pojawia się żaba, która mówi ludzkim głosem. Twierdzi, że jest księciem zaklętym przez złego czarnoksiężnika i że tylko pocałunek Tiany może go odczarować. Gdy dziewczyna w końcu spełnia tę prośbę, sprawy przybierają niespodziewany obrót.
Księżniczka i żaba" - TV Puls 2, godz. 20:00

Buendia szykuje się do ataku na Cartagenę. Wprowadza do miasta swoich ludzi. Catalina bierze ślub. Sancho każe aresztować Pedra za zdradę. Uważa, że Heredia sprzedał miasto Maurom. Ma zostać za to skazany. Menesesidzie rozprawić się z Villegasem i jego ludźmi. Zostawia Constanzie list pożegnalny. Rebeca prosi Alberta, żeby z nią wyjechał. Constanza odwiedza Pedra w więzieniu i wyznaje mu prawdę o dzienniku Buendii. Pedro staje przed sądem i postanawia wyznać swoje winy.
"Królowa i konkwistador" odcinek 59. - TVP1, godz. 20:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 28.08.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×