Program telewizyjny na sobotę, 4.07.2020. Co obejrzeć 4 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto program tv na 4 lipca 2020 roku. Dziś w telewizji m.in. mnóstwo komedii oraz koncert pt. "Gramy dla Śląska". W tv w sobotę także biografia Sidonie-Gabrielle Colette. Na tym jeszcze nie koniec. Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 4 lipca.

Multimedia

Program tv na sobotę, 4 lipca 2020 r.:

Cal i Emily sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa. Pewnego dnia kobieta oznajmia zaskoczonemu mężowi, że chce się rozwieść. Co więcej, ma kochanka. Znajomy playboy, Jacob Palmer, wyciąga Cala z depresji, wprowadzając go w świat klubów nocnych i przygodnych romansów. Cal nie wydaje się stworzony do takiego stylu życia.
"Kocha, lubi, szanuje" - TVN, godz. 20:00

Burmistrz znosi wszelkie wymagania stawiane kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do akademii policyjnej. Na uczelni pojawiają się przypadkowi ludzie, nienadający się na stróżów prawa. Wśród nich jest Carey Mahoney, złodziejaszek, który trafia do policji w ramach programu "Służba za wyrok". Szef uczelni, komendant Eric Lassard, postanawia przeciwdziałać tej sytuacji. Decyduje się więc wspierać nielegalne działania podwładnych - złośliwego porucznika Thaddeusa Harrisa i sierżant Debbie Callahan, by zniechęcić rekrutów do przyszłej służby.
"Akademia policyjna" - TVN7, godz. 20:00

Województwo śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce. W dużym stopniu wiąże się to z przypadkami zakażeń w kopalniach węgla kamiennego. Tym koncertem chcemy wyrazić JEDNOŚĆ - że jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach. Wzajemnie się wspieramy, szanujemy i sobie pomagamy. Chcemy, aby prosto z naszych serc popłynęło na Śląsk wsparcie. Pokażemy, że jesteśmy razem. "Gramy dla Śląska" to koncert optymistyczny, radosny, niosący nadzieję i poczucie solidarności. Po prostu ciepły i rodzinny - to bardzo ważne wartości dla mieszkańców Śląska! Koncert ten będzie emitowany "na żywo" ze studia Telewizji Polsat w Warszawie. Wezmą w nim udział m.in.: śląski Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Ira, Mrozu, Cleo, Kamil Bednarek i wielu innych znakomitych polskich artystek i artystów. Koncert "Gramy dla Śląska" poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk.
Gramy dla Śląska - Polsat, godz. 20:00

Sebastion (Chris Carmack) i Dani (Laura Vandervoort) to seksowna para, która w zamian za duże pieniądze podejmuje się poprowadzenia grupy nurków w głąb otaczającej wyspę rafy. Podwodna eskapada pośród bogatej hawajskiej rafy przeradza się jednak w niebezpieczną wyprawę, podczas której próbie poddane zostaną nie tylko umiejętności pary, ale również ich miłość oraz wola życia.
"Błękitna głębia II: Rafa" - TVP2, godz. 20:05

Biografia Sidonie-Gabrielle Colette, znanej pod pseudonimem Colette, francuskiej autorki powieści psychologiczno-obyczajowych. Gabrielle wychodzi za Henry'ego Gauthiera-Villarsa, pisarza posługującego się pseudonimem "Willy", który wprowadza ją w kręgi artystycznego Paryża. Poznawszy się na talencie pisarskim żony, "Willy" namawia ją do napisania wspomnień ze szkolnych lat. Książka, której autorstwo Gauthier-Villars przypisał sobie, staje się bestsellerem i wywołuje skandal.
"Colette" - Canal+,godz. 21:00

Anglia, XI w. Po śmierci matki 9-letni Rob Cole zostaje przygarnięty przez wędrownego znachora. Uczy się reguł rządzących światem oraz podstaw medycyny. Gdy opiekun zaczyna ślepnąć, Cole szuka pomocy u prawdziwego lekarza. Dowiaduje się o lekarzu perskich królów, który naucza w arabskim Isfahanie. Od tej pory marzy o tym, by pobierać nauki u mistrza. Wyrusza w podróż do Persji. Aby dostać się na uczelnię, na którą nie są przyjmowani chrześcijanie, udaje Żyda. Zanim powróci do Londynu z tytułem hakima, spotka go wiele niebezpiecznych przygód.
"Medicus" - TVP1, godz. 21:30

On jest wziętym adwokatem, ona kolekcjonerką bogatych mężów. Dzięki kontraktowi przedślubnemu Miles Massey wygrywa wszystkie sprawy rozwodowe. Tak też się staje, gdy atrakcyjna Marylin Rexroth rozwodzi się z jego klientem. Mimo oczywistych dowodów zdrady milionera adwokat zostawia panią Rexroth bez grosza. Lecz Marylin nie należy do kobiet, które się poddają. Ponownie wychodzi za mąż, by parę miesięcy później udać się do Milesa po poradę w sprawie rozwodu. Ślub był częścią planu, który ma pogrążyć sprytnego prawnika.
"Okrucieństwo nie do przyjęcia" - TVN, godz. 22:25

Charles Xavier (James McAvoy) i Erik Lensherr (Michael Fassbender) to dwaj przyjaciele, którzy odkrywają w sobie niezwykłe moce. Nim jako Doktor X i Magneto staną się zaciętymi wrogami, będą musieli połączyć swoje siły z innymi podobnymi do nich. Światu grozi bowiem niewyobrażalne niebezpieczeństwo, któremu są w stanie zapobiec tylko Mutanci.
"X-Men: Pierwsza klasa" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 4.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×