Program telewizyjny na sobotę, 6 października 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na sobotę - co obejrzeć w telewizji 6 października. Przed nami kolejne Przesłuchania w Ciemno w "The Voice of Poland", nowy odcinek "Dziewczyn ze Lwowa" oraz filmy. "Shrek" czy "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" - co wybierzecie? Sprawdźcie nasze telewizyjne propozycję na sobotę. Oto nasz program tv na 6 października!

Multimedia

Program tv na sobotę, 6 października 2018 r.:

W najbliższym odcinku „The Voice of Poland” wystąpi 34-letni Wojtek Ezzat. Widzowie znają go z "X-Factora", w którego finale konkurował o zwycięstwo razem z Grzegorzem Hyżym. Po zakończeniu programu, kariera wygranego Hyżego nabrała rozpędu, a dziś jest jednym z Trenerów 9. edycji „The Voice of Poland”. Pojawi się też Marianna Linde, która jest córką Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki. 25-latka studiuje aktorstwo w PWST w Krakowie, jednak muzyka jest również bliska jej sercu, dlatego postanowiła pojawić się na scenie „The Voice of Poland”, by spróbować swoich sił w muzycznym talent show.
"The Voice of Poland" - TVP2, godz. 20:05

Córka Olafa Lubaszenki na Przesłuchaniach w ciemno! Przejdzie dalej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Samotność mieszkającego na bagnach ogra Shreka zostaje zakłócona przez postacie z bajek. Zostały one wypędzone ze swego królestwa przez złego lorda Farquaada. Chcąc uwolnić się od uciążliwego towarzystwa, ogr wyrusza na spotkanie z władcą, który chce zostać królem. W tym celu musi poślubić księżniczkę, a jego wybór pada na uwięzioną w wieży i strzeżoną przez smoka Fionę. Farquaad zawiera ze Shrekiem pakt - jeżeli ten sprowadzi na zamek dziewczynę, władca zwróci bajkowym postaciom ziemię. Shrek wyrusza w podróż w towarzystwie gadatliwego osła.
"Shrek" - Polsat, godz. 20:10

Polinę nadal denerwuje Katia i zainteresowanie, jakie wzbudza we wszystkich mężczyznach, którzy stają na jej drodze. Toczy z nią osobistą i niekoniecznie skrytą wojnę. Katia przejęta faktem, że nie nadaje się do żadnej pracy, ćwiczy kelnerskie noszenie tacy ze szkłem. Szkło zastępują plastikowe kubki, więc jest szansa, że nie wytłucze całej zastawy pana Henryka. Nowakowa idzie do szpitala, aby odwiedzić Henryka. Zamiast swojego przyjaciela, zastaje ścielącą jego łóżko pielęgniarkę.
"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 32. - TVP1, godz. 20:30

Piotr traci pracę szefa kuchni. Rozstaje się z Ewą, którą przyłapuje z kochankiem, a właściciel wynajmowanego mieszkania domaga się zapłaty zaległego czynszu. Podczas jazdy skuterem Piotr ma kolizję z rowerzystką Martą, od której usiłuje uzyskać odszkodowanie. Los poczciwego, lecz niezaradnego kucharza odmienia się, gdy otrzymuje on posadę w restauracji "Odjazd". Jego talent kulinarny zostaje dostrzeżony. Z dnia na dzień mężczyzna staje się znaną osobą, trafia na okładkę magazynu. Niebawem zakochuje się w stylistce Marcie.
"Śniadanie do łóżka" - TVP1, godz. 21:30 .

Jack Sparrow nie ustaje w poszukiwaniach źródła młodości. Przed kolejną wyprawą zostaje pojmany przez Anglików. Chcą oni, by dołączył do dowodzonej przez jego wroga, Hectora Barbossę, rządowej ekspedycji, która także chce odnaleźć mityczne źródło. Jackowi udaje się uciec, ale to dopiero początek niesamowitych przygód, które go czekają. W portowej tawernie spotyka dawną znajomą, Angelikę, córkę okrutnego pirata, Czarnobrodego. Kobieta i jej ojciec postanawiają wykorzystać Jacka i z jego pomocą dotrzeć do źródła młodości.
"Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" - TVN, godz. 21:45

Dotknięty autyzmem dziewięcioletni Simon łamie tajny kod amerykańskiej agencji bezpieczeństwa, którego stworzenie pochłonęło ogromne środki. Obawiając się kompromitacji i końca kariery, szef organizacji, Nicholas Kudrow, nakazuje agentom zabić chłopca. Ten przeżywa zamach i trafia pod opiekę agenta FBI, Arta Jeffriesa. Kudrow nie cofa wydanego przez siebie wyroku, a jego ludzie polują teraz na Simona i jego opiekuna.
"Kod Merkury" - TV Puls, godz. 22:00

Zobacz galerię

Maja Ostaszewska o "Diagnozie"

Sprawdź pełny program tv na sobotę 6.10 2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×