Program telewizyjny na sobotę, 6.07.2019. Co obejrzeć 6 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 6.07.2019? W programie TV na sobotę m.in. "Podróż na sto stóp", "W doborowym towarzystwie", "Charlie St. Cloud", "Obrońcy skarbów" i "Magia w blasku księżyca". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 6 lipca 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 6.07.2019 r.:

Madame Mallory od lat kieruje restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Lokal szczyci się jedną gwiazdką w przewodniku Michelina. Pewnego dnia do miasteczka przybywa rodzina emigrantów z Bombaju. Kupują oni posiadłość naprzeciwko restauracji Mallory. Otwierają skromną knajpkę z hinduskim jedzeniem. Przyciągające klientów aromaty curry, kardamonu i kminu sprawiają, że miejsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W dodatku okazuje się, że syn właściciela, Hassan, ma talent kulinarny. Madame Mallory jest oburzona.
"Podróż na sto stóp" - TVN, godz. 20:00

Roy był kiedyś dobrze zapowiadającym się golfistą. Temperament i skłonność do hazardu sprawiły, że nie potrafił właściwie pokierować ani karierą sportową, ani życiem prywatnym. Mężczyzna mieszka w przyczepie kempingowej, ma problemy finansowe, a jego kontakty z golfem ograniczają się do udzielania lekcji przypadkowym osobom. Pewnego dnia zgłasza się do niego atrakcyjna pani psycholog, doktor Molly Griswold. Roy zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Dla niej gotów jest zmienić swoje życie i wystartować w turnieju golfowym US Open.
"Teen Cup" - TVN7, godz. 20:00

Po nieudanej akcji przeciwko handlarzom narkotyków, dwaj ciemnoskórzy agenci FBI, Marcus i Kevin Copelandowie, chcą zaimponować swojemu przełożonemu i zgłaszają się na ochotnika do ochrony sióstr Wilton, bogatych spadkobierczyń hotelowego imperium. Siostry są w niebezpieczeństwie, grozi im, że zostaną porwane dla okupu. Marcus i Kevin wpadają na genialny pomysł złapania porywaczy. Postanawiają sami wystąpić w roli przynęty. Dzięki charakteryzacji upodabniają się do dziedziczek fortuny.
"Agenci bardzo specjalni" - Puls2, godz. 20:00

Młody analityk finansowy odkrywa niepokojące dane w księgach banku. Powiadamia przełożonego. Okazuje się, że popełniono tak duże błędy, że instytucji grozi postawienie w stan upadłości. Natychmiast zostaje zwołane posiedzenie najważniejszych osób w firmie.
"Chciwość" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Stanley Crawford to niewierzący w istnienie magii wyniosły iluzjonista, który na prośbę przyjaciela udaje się na Lazurowe Wybrzeże, aby zdemaskować podającą się za medium Sophie Barker. Dziewczyna pomaga pani Grace skontaktować się ze zmarłym mężem, robiąc wrażenie na wszystkich, a w szczególności na młodym Brice'ie. Stanley pozostaje sceptyczny i doznaje szoku, kiedy Sophie jest w stanie zademonstrować mu liczne zdolności nadnaturalne. Crawford powoli zaczyna wierzyć, że wszystko jest możliwe.
"Magia w blasku księżyca" - TVP Kultura, godz. 20:20

51-letni Dan Foreman jest szefem działu reklamy jednego z największych magazynów sportowych. Po reorganizacji firmy Dan traci stanowisko kierownicze, a jego bezpośrednim przełożonym zostaje o wiele młodszy Carter Duryea, cudowne dziecko biznesu, błyskawicznie wspinające się po szczeblach kariery. Dzieli ich nie tylko wiek, ale także wizja promowania magazynu. Jest jednak coś, co ich łączy. Obaj mają kłopoty rodzinne.
"W doborowym towarzystwie" - TVN, godz. 22:30

Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud otrzymuje stypendium na renomowanym uniwersytecie. Los krzyżuje plany młodzieńca. Jego młodszy brat, Sam, ginie w wypadku samochodowym. Czując się winny śmierci chłopca, Charlie odcina się od świata. Ponieważ obiecywał Samowi, że zawsze będą razem, próbuje dotrzymać słowa. Jest przekonany, że może komunikować się z duchem zmarłego. Powrót do miasta koleżanki ze szkoły sprawia, że w Charliem budzą się zapomniane uczucia. Jest rozdarty między obietnicą złożoną Samowi a fascynacją Tess.
"Charlie St. Cloud" - TVN7, godz. 22:50

Od 1938 r. Niemcy wykradli ponad pięć milionów dzieł sztuki należących do narodów europejskich. W 1945 r. Hitler wydał dekret, na mocy którego Niemcy mają zostać zniszczone na wypadek przegranej. Amerykanie postanawiają odzyskać skradzione dzieła sztuki. Prezydent Roosevelt powołuje Sekcję Zabytków, Dzieł Sztuki i Archiwów. Ma ona zabezpieczyć wartościowe przedmioty, a następnie zwrócić je właścicielom. Do Europy zostaje wysłana kilkunastoosobowa grupa. Sekcji pomagają członkini francuskiego ruchu oporu i pracowniczka paryskiego muzeum.
"Obrońcy skarbów" - Polsat, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 6.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×