Program telewizyjny na środę, 11.09.2019. Co obejrzeć 11 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Już środek tygodnia - środa, 11 września 2019.! Dziś w TV każdy znajdzie coś dla siebie: trochę rozrywki - m. in. "Wielki test. Ekranizacje polskiej literatury" czy "Starsza pani musi fiknąć", polskie seriale jak "Na dobre i na złe" i "Zawsze warto" i kilka dobrych filmów! Sprawdź program telewizyjny na środę, 11.09.2019!

Multimedia

Program tv na środę, 11.09.2019 r.:

Nowy Jork 11 września 2001 r. Will Jimeno, oficer Port Authority Police Department z centralnego Manhattanu, stawia się na posterunku. Razem z nim służbę pełni doświadczony sierżant John McLoughlin. Gdy udają się na rutynowy patrol, trafiają w środek katastrofy na Manhattanie. Po uderzeniu samolotu w pierwszą wieżę WTC zespół McLoughlina zostaje przydzielony do ewakuacji południowego budynku. Policjanci wchodzą do wieżowca, w który za chwilę uderzy boeing 767. O 9:50 budynek zawalił się. Jimeno i McLoughlin zostają uwięzieni pod gruzami.
"World Trade Center" - TVN7, godz. 20:00

W Leśnej Górze trwa kwarantanna, a dostępu do oddziałów dla zarażonych grypą pilnuje wojsko. Jeden z obecnych na miejscu dziennikarzy - Rafał postanawia jednak podstępem wejść do środka. Z kolei doktor Consalida, półprzytomna, trafia w końcu do szpitala. Policja nie może jednak ustalić jej tożsamości, bo wcześniej lekarka padła ofiarą kradzieży, a złodzieje zabrali jej auto, telefon i dokumenty. Tymczasem Jędrek razem z Jose próbuje odszukać Wiki, korzystając z aplikacji, która pokazuje, gdzie logowała się ostatnio jej komórka.
"Na dobre i na złe" odcinek 747. - TVP2, godz. 20:55

Uczestnicy programu oraz widzowie przed telewizorami odpowiadają na ok. 30 pytań podzielonych na rundy. Test jest okazją, by sprawdzić wiedzę o najważniejszych ekranizacjach polskich powieści, poematów i dramatów. Trzeba będzie przypomnieć sobie m.in., w jaki sposób Wołodyjowski wygrał pojedynek z Kmicicem, w kim kochał się Stanisław Wokulski i co się stało z Jagną po śmierci Boryny. Przywołane zostaną wybitne kreacje aktorskie i wzruszające sceny z filmów. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.
"Wielki test. Ekranizacje polskiej literatury" - TVP1, godz. 21:00

Dzięki nagraniu z monitoringu stacji benzynowej, policjanci identyfikują Adę. Nie są pewni jej roli w napadzie, więc rozpoczynają poszukiwania. Niczego nieświadoma dziewczyna próbuje zacząć przyzwoite życie. Szuka uczciwej pracy.. Do systemu komputerowego w banku Doroty próbuje włamać się haker. Kobieta bez większego problemu przywraca działanie systemu i zażegnuje poważną awarię. Dorota imponuje tym swojemu nowemu szefowi... Marek proponuje Marcie uregulowanie spraw majątkowych. Marta przejmie kredyt i zostawi dom tylko dla siebie. W banku, w którym załatwia formalności, po raz kolejny spotyka Dorotę. Kobiety po raz pierwszy otwierają się przed sobą.
"Zawsze warto" odcinek 2. - Polsat, godz. 21:10

W programie znane dzieci zabierają rodziców na pełną przygód wycieczkę. Każdy odcinek ukazuje wyprawę jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie atrakcje będą przeżywać i czego doświadczać, ponieważ to one odpowiadają za organizację. Dla każdego rodzica do końca pozostanie to tajemnicą. Budzące skrajne emocje wyzwania i wspólne przeżycia pozwalają na nowo odkryć swoich bliskich. W dzisiejszym odcinku zobaczymy podroż i przygody Andrzeja Piasecznego i jego mamy Alicji. Wybrali się do Namibii.
"Starsza pani musi fiknąć" - TVN, godz. 21:30

Galaktyką wstrząsa wojna domowa. Rycerze Jedi, którzy strzegli międzygwiezdnego pokoju, zostali wytępieni przez Imperatora. Jednak siły rebeliantów, na czele z księżniczką Leią, odnoszą sukcesy. Udaje im się wykraść plany potężnej broni Imperium - Gwiazdy Śmierci. Darth Vader ma odnaleźć bazę buntowników i odzyskać plany. Tymczasem księżniczka Leia zostaje uwięziona, a wysłany przez nią sygnał z wezwaniem pomocy dociera do Luke'a Skywalkera. Ten postanawia wyjść naprzeciw przeznaczeniu i dołączyć do rebelii.
"Gwiezdne wojny IV - Nowa nadzieja" - TV Puls, godz. 21:45

Romantyczna Jane kocha śluby. Ma w szafie 27 sukienek, które wykorzystywała jako druhna podczas wesel przyjaciół. Sama jest panną. Chętnie angażuje się w pomoc w organizacji imprez i odnosi na tym polu spore sukcesy. Kevin, dziennikarz prowadzący rubrykę sprawozdań ze ślubów, zwraca na nią uwagę. Postanawia napisać o Jane artykuł. Wykorzystuje jej naiwność i wykpiwa ją w gazecie. Tymczasem Tess, młodsza siostra Jane, uwielbiająca podróże i dobrą zabawę, zdobywa serce jej przystojnego szefa George'a, w którym Jane od dawna potajemnie się kocha.
"27 sukienek" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 11.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×