Program telewizyjny na środę, 13.10.2021. Co obejrzeć 13 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 13.10.2021 roku? W programie TV na środę m.in. "Pelé: Narodziny legendy", "Bracia i synowie", seriale "Biała księżniczka", "Detektyw Murdoch". Sprawdź program telewizyjny na środę, 13 października 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 13 października 2021 r.:

Kasia budzi się późno, jest bez energii. Wkrótce zbiera się jej na wymioty. Zdenerwowana jedzie do przychodni i opowiada o swoich problemach Magdzie. Ta pyta o test ciążowy. Gdy Kasia wchodzi do swojej kuchni, trafia w sam środek rozmowy Lesińskiego i Anny o dzieciach. Zirytowana idzie do swojej sypialni. Po chwili zagląda do niej Konrad, chce wiedzieć, co się z nią dzieje. Katarzyna robi test ciążowy. Janusz odwiedza Lidię w Ziołowym Raju, informuje ją, że dzwonił do niego Rożek. Chce się spotkać w Borowiku. Nagle Karcz oświadcza, że nie chce już brać udziału w narkotycznych interesach. Zamierza powiedzieć Rożkowi, że się wycofuje. Lidia próbuje mu wytłumaczyć, że to nie takie proste. Banach i Karcz siedzą przy stole w Borowiku i czekają na mecenasa. Podchodzi do nich mężczyzn, który oświadcza, że przysłał go Rożek. Razem jadą w nieznane, samochód ostatecznie zatrzymuje się w małym miasteczku. Szofer wysiada z auta, otwiera drzwi i wręcza Banach spory neseser, a Januszowi daje telefon włączony na tryb głośnomówiący. Rożek mówi współpracownikom, że w teczce jest ich zapłata powiększona o drobny bonus...
"Leśniczówka" odc. 426. - TVP1, godz. 20:30

Lata 90. XIX w.: William Murdoch sięga po nowatorskie techniki kryminologiczne, takie jak badanie odcisków palców i traseologia, aby wyjaśniać najbardziej makabryczne morderstwa i chwytać przestępców.
"Detektyw Murdoch" - Epic Drama, godz. 20:30

Pelé urodził się w 1940 roku w biednej brazylijskiej rodzinie. Bystry i rezolutny chłopak wychował się w slumsach São Paulo. Od najmłodszych lat musiał pracować. Jego rodziców nie było stać nawet na to, żeby kupić synowi piłkę. Okazało się, że Pelé ma wielki talent do gry w futbol. W wieku piętnastu lat został piłkarzem drużyny Santos FC. Jako siedemnastolatek zadebiutował w reprezentacji narodowej, z którą rok później zdobył mistrzostwo świata.
"Pelé: Narodziny legendy" - TVP1, godz. 21:05

Serial na podstawie powieści Philippy Gregory pod tym samym tytułem przedstawia dzieje Elżbiety z Yorku, zmuszonej do poślubienia króla Henryka VII, co stało się początkiem serii istotnych wydarzeń. Pretendent do tronu zostaje uwięziony na dworze, tworząc nowy rozdźwięk w małżeństwie Lizzie i króla Henryka; Lizzie jest zmuszona do ryzykownego posunięcia, by usunąć zagrożenie dla swojej rodziny.
"Biała księżniczka" odc. 7. - Epic Drama, godz. 21:30

42-letnia Nora Kaminski ma poważne problemy finansowe. Pracowała kiedyś jako lekarz na statku, ale wskutek fałszywego oskarżenia została zwolniona. Nora podejmuje praktykę lekarską na wyspie Rugia na Bałtyku. Ma nadzieję, że odzyska dobre imię i rozpocznie lepsze życie. Początki są trudne. Zaangażowanie kobiety w sprawy pacjentów rodzi konflikty. Nora próbuje pomóc ciężarnej nastolatce, która uległa wypadkowi. Ojciec chłopaka, z którym dziewczyna zaszła w ciążę, robi wszystko, by jego nieletni syn uniknął kłopotów.
"Bracia i synowie" - TVP2, godz. 21:55

Śmierć prawowitego spadkobiercy kończy rządy starożytnej dynastii. Zaczyna się walka o władzę; poznamy tajemnicę dojścia Godunowa do władzy i zniszczenia jego rodziny. Car Fiodor, świadom zbliżającej się śmierci, martwi się o sukcesję: Irina nadal nie urodziła mu potomka. Fiodor chce zmienić testament i prosi Godunowa, aby przyprowadził do niego Dymitra.
"Borys Godunow" odc. 7. - Epic Drama, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 13.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×