Program telewizyjny na środę, 17 października 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na środę. Dziś w tv 716. odcinek "Na dobre i na złe" i 7. siódmy odcinek "Ameryka Express", który będzie najtrudniejszym etapem zmagań spośród wszystkich dotychczasowych edycji. Oprócz tego mocne kino i komedie romantyczne. Sprawdź nasz program tv na 17 października! Oto nasze hity dnia.

Multimedia

Program tv na środę 17 października 2018 r.:

Sycylia, początek XX wieku. Antonio Andolini i jego starszy syn Paolo zostają zamordowani przez mafię. Młodszemu, dziewięcioletniemu Vito, udaje się uciec. Chłopak dociera do Ameryki, gdzie zaczyna nowe życie pod zmienionym nazwiskiem - Corleone. Tworzy w Nowym Jorku potężne struktury mafijne. W latach 50. XX w. schedę przejmuje jego syn, Michael. Brakuje mu charyzmy, którą miał ojciec. Mimo dużych ambicji przywódczych i chłodnej kalkulacji Michael nie potrafi utrzymać jedności w rodzinie i zapobiec kryzysowi.
"Ojciec chrzestny II" - TVN7, godz. 20:00

Agenci CIA FDR Foster i Tuck Hansen są przyjaciółmi. Rozwiedziony Tuck postanawia skorzystać z serwisu randkowego. Za jego pośrednictwem poznaje Lauren Scott. Dziewczyna wpada w oko także Fosterowi, który umawia się z nią na randkę. Gdy sprawa wychodzi na jaw, przyjaciele postanawiają, że pozwolą Lauren zadecydować, którego z nich woli. Wkrótce zaczynają szpiegować się nawzajem. Tymczasem koleżanka Lauren, Trish, udziela jej porady, jak wybrać tego właściwego. Niespodziewanie do akcji wkracza wróg agentów.
"A więc wojna" - Polsat, godz. 20:05

Niania małego Ludwiczka przywozi go na casting do reklamy. Jowita jest bardzo podekscytowana - podczas prób chce pokazać, że jest lepsza od aktorki wybranej do reklamy. Pojawia się jednak poważny problem - Jowita nie zna danych osobowych małego, a przecież podaje się za jego mamę! W dniu pogrzebu swojej mamy-babci do Joanny dociera, że może powinna wybaczyć Annie. Zwłaszcza, że z listów prawdziwej matki wynika iż zawsze chciała ją wziąć do siebie. Po pogrzebie między Bergową i Anną dochodzi do poważnej rozmowy. Po namiętnej nocy z Miłoszem Sandra wraca do domu cała w skowronkach...
"Na Wspólnej" odcinek 2764. - TVN, godz. 20:15

Kasia i Falkowicz zatrudniają organizatorkę ślubów: Aleksę Wiedeńską. Barbara, matka Michała, zatrudnia się w Leśnej Górze jako specjalista ortopeda. Ordynator Konica wcale się jednak z nowej podwładnej nie cieszy. Wera, była ukochana Marcina, spotyka w ośrodku dla uzależnionych profesora Barta. Dziewczyna na głodzie przechodzi kryzys i próbuje się zabić. Lekarze z Leśnej Góry muszą też zmierzyć się z problemem Łucji, pacjentki, która jest w śpiączce i ma wytatuowany napis "nie resuscytować"...
"Na dobre i na złe" odcinek 716. - TVP2, godz. 20:55

Przygotowania do ślubu Falkowicza i Kasi Smudy i problemy doktora Molendy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

550 lat temu, w 1468 roku, Kazimierz Jagiellończyk zwołał pierwszy walny sejm dwuizbowy. Z tej okazji zaproszeni do studia artyści, sportowcy i dziennikarze zmierzą się z pytaniami dotyczącymi polskiego ustroju parlamentarnego. Okaże się, czy wiedzą, od kiedy posłowie są chronieni immunitetem, jak przebiegały głosowania w sejmie w czasach, gdy nie było elektronicznego liczenia głosów oraz do czego dawniej wykorzystywano laskę marszałkowską. Wielki test poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.
Wielki test o polskim parlamentaryzmie - TVp1, godz. 21:00

Siódmy odcinek Ameryka Express będzie najtrudniejszym etapem zmagań spośród wszystkich dotychczasowych edycji. Para immunitetowa przydzieliła pozostałym zawodnikom tradycyjne peruwiańskie figurki z gliny, które będą musieli odwzorować w trakcie podróży do punktu kontrolnego gry. Jedna, dosyć figlarna rzeźba, trafiła w ręce tych, którym nic co ludzkie nie jest obce. Chociaż uczestnicy wjechali na słynną Panamericanę, to nie mieli czasu na podziwianie peruwiańskich pustkowi, ponieważ lepienie z gliny w samochodzie skutecznie zajęło ich uwagę na dłuższy czas.
"Ameryka Express" odcinek 7. - TVN, godz. 21:30

Kay i Arnold są małżeństwem od ponad trzydziestu lat. Ich związek przechodzi trudny okres - śpią w oddzielnych sypialniach, brakuje między nimi czułości i zrozumienia. Pewnego dnia Kay odkrywa książkę doktora Felda, psychologa specjalizującego się w terapii par. Zaczyna wierzyć, że jej związek z Arnoldem znów może być szczęśliwy. Namawia męża na tygodniowy wyjazd, w czasie którego będą próbowali podsycić namiętność w związku.
"Dwoje do poprawki" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 17.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×