Program telewizyjny na środę, 23.06.2021. Co obejrzeć w Dzień Ojca, 23 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 23 czerwca 2021 roku. Dzisiaj w TV czeka na Was przede wszystkim mecz Polaków, którzy walczą o pozostanie w EURO 2020! Do tego doliczcie jeszcze maraton doskonałego kina! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 23.06.2021.

Multimedia

Program tv na środę, Dzień Ojca, 23 czerwca 2021 r.:

Polacy zakończą tym pojedynkiem udział w zmaganiach w grupie E UEFA Euro 2020. Mają nadzieję, że awansują do fazy 1/8 finału, jak dokonali tego podczas UEFA Euro 2016. Ale zmierzą się z trudnymi przeciwnikami ze Skandynawii. Zawodnicy ekipy Trzech Koron wielokrotnie sprawili piłkarzom drużyny Orłów duże kłopoty. Robert Lewandowski, Kamil Glik, Jan Bednarek i koledzy liczą na to, że powtórzą wynik z 1977 roku, gdy zespół z Kazimierzem Deyną w składzie pokonał Szwedów 2:1.
Grupa E: Szwecja - Polska - TVP 1, godz. 17:50

Światowej sławy amerykański kardiochirurg przybywa wraz z żoną na sympozjum naukowe do Paryża. W czasie, gdy lekarz bierze prysznic, jego żona znika z pokoju hotelowego. Poproszone o pomoc władze są przekonane, że Sondra go opuściła. Ale nowojorczyk wie, że to musiało być porwanie. Kolejne znajdywane przez Richarda wskazówki prowadzą ku miejscom, w których bywają tylko przestępcy. W jednym z takich miejsc zdesperowany mężczyzna spotyka Michelle, która, jak się wkrótce okazuje, nie pojawiła się na jego drodze przez przypadek.
"Frantic" - TVN 7, godz. 20:00

Asian Hawk jest najemnikiem. Dowodzi grupą, której zadaniem jest odnalezienie artefaktów zagrabionych przez brytyjskich i francuskich żołnierzy z pałacu Yuan Ming Yuan w XIX wieku. Głównym celem ekspedycji jest odzyskanie głów zwierząt z brązu, symbolizujących chińskie znaki zodiaku.
"Chiński zodiak" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Trzecia część komediowej opowieści o rodzinach Pawlaków i Kargulów. Seniorowie obu rodów oraz ich wnuczka, Ania, otrzymują od Johna Pawlaka zaproszenie do Chicago. Kiedy przyjeżdżają na miejsce, okazuje się, że John zmarł. W trakcie ceremonii pogrzebowej pojawia się nowy członek rodziny - córka Johna. Pawlak doznaje podwójnego szoku - nie dość, że Shirley jest dzieckiem nieślubnym, na dodatek jest Mulatką. Po pogrzebie bohaterowie rozpoczynają poznawanie Chicago.
"Kochaj albo rzuć" - Polsat, godz. 20:05

Tango to elegancki policjant intelektualista, noszący drogie garnitury. Cash jest jego przeciwieństwem. Szef mafii Yves Perret postanowił zemścić się na nich za przeszkadzanie w interesach. Nie chce ich zabić, lecz upokorzyć. Nakazuje współpracownikowi, Requinowi, zwabić policjantów w pułapkę. Detektywi zostają oskarżeni o zamordowanie agenta FBI. Trafiają do tego samego więzienia, skąd udaje im się uciec. Postanawiają rozprawić się z ludźmi, którzy wrobili ich w morderstwo. Docierają do pewnego skorumpowanego agenta FBI.
"Tango i Cash" - TVN, godz. 21:30

Gang Niani przygotowuje się do wielkiej akcji przemytniczej. Tona kolumbijskiej kokainy ginie jednak w podejrzanych okolicznościach. Do Polski przyjeżdża Aida - niebezpieczna Kolumbijka, która znajduje sojusznika w Macie. Anka cudem przeżywa więzienne piekło i niespodziewanie staje się "mafijną celebrytką". W Maroku Siekiera wdaje się w romans z bojownikiem Państwa Islamskiego, Amirem, a kiedy ginie on z rąk komandosów GROM-u, żądna zemsty zabójczyni powraca do Polski.
"Kobiety mafii 2" - TV Puls, godz. 22:00

Nastoletni Danny Zuko spędza romantyczne wakacje w towarzystwie Sandy. Niestety, dziewczyna ma zaraz wyjechać z rodzicami do Australii. Para rozstaje się, przysięgając sobie miłość. Niespodziewanie jednak Sandy zostaje w USA. Młodzi kochankowie spotykają się ponownie w liceum Rydell High. Szybko jednak okazuje się, że porządna uczennica nie pasuje do zbuntowanego wizerunku Danny'ego.
"Grease" - TVP 2, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 23.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×