Program telewizyjny na środę, 23.12.2020. Co obejrzeć 23 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 23 grudnia 2020 roku. Dzisiaj w TV czekają na was takie hity jak "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Godziny szczytu" czy "Moje wielkie greckie wesele"! Sprawdźcie, co jeszcze warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 23.12.2020.

Multimedia

Program tv na środę, 23 grudnia 2020 r.:

Początek XX wieku. Brytyjski podróżnik Percy Fawcett w sercu amazońskiej dżungli odkrywa ślady istnienia nieznanej wcześniej indiańskiej cywilizacji. Jego doniesienia nie znajdują jednak uznania w środowisku naukowym. Wspierany przez bliskich Fawcett postanawia wyruszyć w głąb dżungli, by odnaleźć ruiny mitycznego El Dorado i tym samym udowodnić swoją teorię.
"Zaginione miasto Z" - godz. 20:00 w TVN7

Ostatni Jedi, Luke Skywalker, przepadł bez wieści. Księżniczka Leia, przywódczyni Ruchu Oporu, wysyła swojego najlepszego pilota, aby spróbował go odnaleźć. Poe zostaje jednak schwytany przez Kylo Rena, który przeszedł na ciemną stronę mocy. Należący do Poe robot BB-8 spotyka jednak Rey - samotniczkę i zbieraczkę części posiadającą niezwykłe umiejętności i wrażliwość na Moc...
"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" - godz. 20:05 w Polsacie

Borys wciąż szuka prawdziwej miłości i jest coraz bardziej rozczarowany brakiem efektów. Pod opiekę Michała trafia ojciec Niny, ciężko ranny po pobiciu. Gdy lekarz informuje o tym policję, nastolatka zostaje zabrana do Izby Dziecka i zapowiada Wilczewskiemu zemstę. Kilka godzin później Michał z Kasią odkrywają, że Matylda zniknęła.
"Na dobre i na złe" odc. 793 - godz. 20:55 w TVP2

Tym razem polskie gwiazdy i widzowie TVP będą mogli się zmierzyć z pytaniami na temat polskich zwyczajów i tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Przeniesiemy się także w różne regiony naszego kraju, aby zobaczyć, jak różnorodne tradycje można u nas spotkać. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.
"Wielki test. Święta Bożego Narodzenia" - godz. 21:00 w TVP1

Lee, detektyw z Hongkongu, przyjaźni się z chińskim konsulem w Los Angeles. Gdy córka dyplomaty zostaje porwana, policjant przyjeżdża do USA, aby ją odnaleźć. Musi współpracować z Jamesem Carterem z lokalnej policji. Początkowo ich współpraca nie układa się najlepiej, lecz w końcu udaje im się przezwyciężyć bariery i wspólnie wpadają na trop porywaczy.
"Godziny szczytu" - godz. 21:30 w TVN

Martyna wraca do Leśnej Góry. Po ostatnich wydarzeniach Basia zastanawia się, czy nadal powinna być ratowniczką. Podczas dyżuru ekipa doktora Góry próbuje pomóc nastolatkowi, który zaczął się zachowywać jak szaleniec. Załoga Wiktora odpowiada na wezwanie do mężczyzny, który być może przez kilka godzin leżał nieprzytomny w lesie.
"Na sygnale" odc. 284 - godz. 21:55 w TVP2

30-letnia Toula należy do greckiej społeczności w Chicago. Jej bliscy martwią się, ponieważ kobieta wciąż nie może znaleźć sobie męża. Toula ma jednak inne plany - marzy o studiach i karierze. W końcu jednak znajduje miłość. Problem w tym, że jej wybranek, przystojny Ian, nie jest Grekiem, co wzbudza ogromy sprzeciw w rodzinie dziewczyny...
"Moje wielkie greckie wesele" - godz. 22:35 w TVP2

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 23.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×