Program telewizyjny na środę, 25.11.2020. Co obejrzeć 25 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

W środę, 25 listopada w tv finał 9. edycji "Top Model". Wybór zwycięzcy rozegra się w tym roku w cieniu skandalu. Co jeszcze w środę w telewizji? Do obejrzenia "Na dobre i na złe" i "Wojna żeńsko-męska". Sprawdź program tv na środę 25.11.2020. Podpowiadamy, co warto obejrzeć.

Multimedia

Program tv na środę, 25 listopada 2020 r.:

Historia bezrobotnej dziennikarki Barbary Patryckiej, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones. Choć o mężczyznach wie wiele, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach.
"Wojna żeńsko-męska" - Polsat, godz. 20:00

Lucas jest byłym żołnierzem i płatnym zabójcą. Wkrótce otrzymuje ważną misję - musi śledzić dziewczynę, Ellę, której brat i inni członkowie rodziny zostali brutalnie zamordowani przez tajemniczego człowieka. Młoda kobieta jest przekonana, że Lucas został wynajęty do tego zadania przez jej ojca, aby ją chronić. Szybko przekonuje się, że mężczyzna dostał rozkaz jej eliminacji. Między zabójcą a ofiarą rodzi się więź.
"Pakt z mordercą" - TV Puls, godz. 20:00

Samolot pasażerski rozbija się na bezkresnych pustkowiach Alaski i tylko ośmiu osobom udaje się przeżyć. Czeka ich walka o przetrwanie - jest zima, a rozbitkowie nie mają odpowiednich ubrań, sprzętu ani zapasów. Wyruszają w podróż w poszukiwaniu zamieszkanych okolic, a ich tropem podąża stado wygłodniałych wilków.
"Przetrwanie" - TVN7, godz. 20:30

Po ucieczce z domu Matylda ukrywa się u Niny. Okazuje się, że ojciec jej koleżanki jest hazardzistą i zachowuje się agresywnie. Kasia i Michał zgłaszają zaginięcie córki. Pielęgniarka Beata ma kłopoty. Z obawy przed wirusem sąsiedzi nie chcą jej wpuścić do bloku mieszkalnego. Doktor Fisher trafia na dyżurze na wyjątkowo trudny przypadek. Jej pacjentem jest chłopak, któremu piła odcięła palce. Do Leśnej Góry wraca sympatyczny rolnik, Robert Maciak. Towarzyszy mu matka. Robert boryka się ze wstydliwym problemem.
"Na dobre i na złe" odcinek 789. - TVP2, godz. 20:50

Finał "Top Model" odbędzie się w tym roku w cieniu skandalu z udziałem Dominica D'Angelica, który został wyrzucony z programu. O zwycięstwo w programie powalczą tylko trzy osoby: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska i Mikołaj Śmieszek. Kto wygra?
"Top Model 9" FINAŁ - TVN, godz. 21:30

Charles, lekkoduch i kobieciarz, regularnie uczestniczy w ślubach i przyjęciach w wyższych sferach. Z założenia jednak ostentacyjnie demonstruje niechęć do małżeństwa, jednocześnie skrycie marząc o wielkiej miłości. Jako drużba zachowuje się wręcz skandalicznie, okazując dystans do trwałych związków. Ale i na niego przychodzi w końcu czas: nieoczekiwanie zakochuje się w atrakcyjnej Amerykance, Carrie. Problem w tym, że dziewczyna związki damsko-męskie traktuje podobnie jak on - z dużą rezerwą.
"Cztery wesela i pogrzeb" - TVP2, godz. 22:30

Rok 1997. Byli agenci Mossadu Rachel, Stephan oraz David wracają do dawnej sprawy, która uczyniła z nich bohaterów. Trzydzieści lat wcześniej we Berlinie próbowali pojmać Vogla, nazistowskiego zbrodniarza znanego jako "Chirurg z Brzezinki". Ich obarczona ryzykiem misja zakończyła się sukcesem. Po latach okazuje się jednak, że nie wszystko poszło zgodnie z planem.
"Dług" - TVN, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środa, 25.11.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Tusk (gość)

    I co będzie ten pedofil z TVNu w finale TM?

    25.11.2020 19:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×