Program telewizyjny na środę, 26.01.2022. Co obejrzeć 26 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto nasz program telewizyjny na środę. 26 stycznia w telewizji m.in. nowy odcinek "Na dobre i na złe". Do obejrzenia także: "Ostatni janczar" i filmy takie jak: "Kod Merkury", "Ugotowany" i "Gang Story".

Multimedia

Program tv na środę, 26 stycznia 2022 r.:

Kozacki oddział Jermołaja jest wyznaczony do walki z kontrabandą. Zatrzymuje karawanę Giulchana, syna tureckiego ambasadora. Giulchan jest wściekły z powodu poniżenia i znieważenia. Podczas utarczki dochodzi do groźnego incydentu - jeden z Kozaków spada z konia. Okazuje się, że to Marysia, której uroda i odwaga wywiera ogromne wrażenie na Giulchanie. W Marysi jest jednak zakochany Jermołaj, dowódca oddziału, a z kolei jej wpada w oko tajemniczy janczar, który ją śledzi. Zaalarmowany strzałami nadjeżdża Fiodor, ataman z pobliskiej stanicy, który poszukuje zaginionej siostry. Okazuje się, że to właśnie Marysia, członikini oddziału Jermołaja.
"Ostatni janczar" odcinek 1. – TVP 2, godz. 18:45

Nowy Jork, lata sześćdziesiąte XX wieku. Lorenzo, Michael, John i Tommy mieszkają w owianej złą sławą części Manhattanu. Pewnego dnia jeden z ich chuligańskich wybryków kończy się tragicznie - chłopcy zostają wysłani do zakładu poprawczego, w którym stają się ofiarami sadystycznego strażnika Nokesa. Po opuszczeniu placówki ich drogi się rozchodzą. Do ponownego spotkania dochodzi po jedenastu latach: Lorenzo, dziennikarz New York Timesa, i Michael, zastępca prokuratora, jednoczą siły, aby pomóc Johnowi i Tommy'emu, którzy zamordowali Nokesa.
"Uśpieni" – TVN 7, godz. 20:35

Mecenas Olejniczak proponuje Maksowi ugodę, ale lekarz ją odrzuca. Tomasz, by na nowo wkraść się w łaski szefa, przekazuje Begerowi informację, która może zniszczyć karierę doktor Woźnickiej. Tymczasem do szpitala trafianieoczekiwanie Lina. Dziewczyna źle się czuje i Szczepan od razu przywozi ją do Agaty, obawiając się nawrotuchoroby. Badania wykazują, że jego ukochana ma poważne problemy z sercem i... jest w ciąży. Doktor Homolka zajmuje się z kolei nową pacjentką - staruszką, u której podejrzewa nowotwór macicy. Radwan opiekuje się pod nieobecność Asi małym Kubą. Gdy chłopiec nagle mu ucieka, lekarz zaczyna nerwowe poszukiwania.
"Na dobre i na złe" odcinek 832. – TVP 2, godz. 20:55

Greg Focker, który zdobył przychylność ojca narzeczonej, Pam Byrnes, musi zdać jeszcze jeden egzamin. Rodzice Pam, były agent CIA Jack i jego zakochana w etykiecie żona Dina, mają poznać państwa Fockerów i spędzić z nimi weekend. Pełni obaw narzeczeni zabierają Jacka i Dinę do rezydencji Fockerów. Niestety, przyszli teściowie nie robią najlepszego wrażenia.
"Poznaj moich rodziców" – Polsat, godz. 21:00

Dotknięty autyzmem dziewięcioletni Simon łamie tajny kod amerykańskiej agencji bezpieczeństwa, którego stworzenie pochłonęło ogromne środki. Obawiając się kompromitacji i końca kariery, szef organizacji, Nicholas Kudrow, nakazuje agentom zabić chłopca. Ten przeżywa zamach i trafia pod opiekę agenta FBI, Arta Jeffriesa. Kudrow nie cofa wydanego przez siebie wyroku, a jego ludzie polują teraz na Simona i jego opiekuna.
"Kod Merkury" – TVN, godz. 21:40

Adam Jones to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków, lecz nie udźwignął ciężaru sławy. Powraca wolny od uzależnień, by spróbować sił w centrum kulinarnego Londynu. Kierując utalentowanymi ekscentrykami, chce stworzyć najlepszą restaurację na świecie.
"Ugotowany" – Stopklatka, godz. 22:10

Bogaty kolekcjoner trofeów, Horton Madec, przyjeżdża do miasteczka w stanie Nowy Meksyk. Chce upolować zagrożonego wyginięciem muflona. Korzysta z usług przewodnika, Bena, który ma go zaprowadzić do kanionu za miastem. Podczas polowania Madec przypadkowo zabija człowieka. Chce zapłacić Benowi za milczenie i zatarcie śladów, ale chłopak zamierza zawiadomić policję o wypadku. Rozwścieczony Madec zabiera Benowi ubranie, prowiant i sprzęt i zostawia go na środku pustyni na pewną śmierć.
"Pojedynek na pustyni" – TVP 1, godz. 22:55

Dobiegający sześćdziesiątki Momon Vidal przed laty stał na czele szajki z Lyonu. Porzucił przestępczy fach, by wieść spokojne życie i wynagrodzić rodzinie stracone lata. W życiu mężczyzny pojawia się dawny przyjaciel Serge Suttel, który nigdy nie zaprzestał przestępczej działalności. Jego obecność ożywia wspomnienia.
"Gang Story" – TVN Fabuła, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 26.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×