Program telewizyjny na środę, 30.01.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 30.01.2019? W programie TV na niedzielę m.in. Wielki Test o górach, "Klik: i robisz, co chcesz", "Na dobre i na złe", "Przetrwanie" i "Selena". Sprawdź program telewizyjny na środę, 30 stycznia 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 30.01.2019 r.:

Starszy mężczyzna żegluje samotnie po Oceanie Indyjskim. Pewnego dnia budzi go wstrząs - jacht zderza się z dryfującym kontenerem pełnym tenisówek. Łódź zaczyna nabierać wody. Żeglarz bezskutecznie próbuje naprawić jednostkę. Wkrótce nadchodzi sztorm. Mężczyzna ledwo uchodzi z życiem. Pozbawiony jachtu, dryfuje w tratwie ratunkowej po pełnym morzu. Ma nadzieję, że uda mu się dopłynąć w pobliże szlaku kontenerowców, gdzie zostanie zauważony przez załogę. Koniec zapasów słodkiej wody wyznacza czas, który mu pozostał.
"Wszystko stracone" - TVN7, godz. 20:00

Życie architekta Michaela Newmana koncentruje się przede wszystkim na pracy. Cierpi na tym jego rodzina, ale Michael wierzy, że szef doceni w końcu jego poświęcenie i zaproponuje mu spółkę. Pewnego dnia kupuje od ekscentrycznego sprzedawcy Morty'ego elektroniczny pilot, który daje mu władzę nie tylko nad telewizorem, ale także nad życiem. Od tej chwili może je przesuwać do woli w obie strony.
"Klik: i robisz, co chcesz" - Polsat, godz. 20:40

Falkowicz próbuje zapomnieć o domowych problemach i odwiedza nocny klub. Kilka godzin później do szpitala trafia poznana tam przez niego tancerka Irena, która ma krwotok z żylaków przełyku. Koleżance towarzyszy druga z tancerek, Sara, która próbuje ściągnąć na oddział syna chorej, Damiana. O życie Ireny walczą wspólnie Hania, Julka oraz Farukh, lekarz z Tadżykistanu, który ubiega się w Polsce o azyl i zaczął właśnie w Leśnej Górze pracę jako salowy... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Wypoczynek w górach to pomysł nie tylko na zimowy urlop. Piękne krajobrazy, czyste powietrze, unikatowe gatunki roślin i zwierząt przyciągają pasjonatów górskich wędrówek przez cały rok, a zimą dodatkowo narciarzy, snowboardzistów i amatorów uprawiania różnych sportów na śniegu i lodzie. Wielki Test o górach sprawdzi, co wszyscy wiemy o historii, przyrodzie, zabytkach i innych turystycznych atrakcjach polskich gór, a także regionalnych zwyczajach, kulturze i kuchni ich mieszkańców. Autorzy przypomną też, jak bezpiecznie wypoczywać w górach i jak zadbać o bezpieczeństwo innych. W studiu telewizyjnym jak zwykle na pytania będą odpowiadali w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.
"Wielki Test o górach" - TVP1, godz. 21:00

Były amerykański żołnierz Joe Ender jest płatnym zabójcą. Żyje samotnie, nikomu nie ufa. Odczuwając zmęczenie taką egzystencją, postanawia się wycofać, zanim stanie się czyimś celem. Przybywa do Bangkoku, aby wykonać ostatnie zadanie. Bogaty zleceniodawca każe mu zabić cztery osoby. Joe werbuje do pomocy młodego złodzieja, którego uczy przestępczego fachu. Wdaje się także w romans z Fon, głuchoniemą pracownicą apteki. Odstępstwo od zasad oraz fakt, że zleceniodawca postanowił dowiedzieć się, kogo wynajął, przynosi nieoczekiwany rozwój wypadków.
"Ostatnie zlecenie" - TV4, godz. 21:00

Samolot pasażerski rozbija się na bezkresnych pustkowiach Alaski i tylko ośmiu osobom udaje się przeżyć. Czeka ich walka o przetrwanie - jest zima, a rozbitkowie nie mają odpowiednich ubrań, sprzętu ani zapasów. Wyruszają w podróż w poszukiwaniu zamieszkanych okolic, a ich tropem podąża stado wygłodniałych wilków.
"Przetrwanie" - TVN, godz. 21:30

Selena Quintanilla Perez zaczyna śpiewać w nikomu nieznanym rodzinnym zespole, który brak doświadczenia nadrabia determinacją. Muzyka utalentowanej wokalistki zdobyła serca słuchaczy. Jej piosenki trafiają na listy przebojów, dziewczyna staje u progu wielkiej kariery. Realizuje sen o sławie i majątku. Wiedzie jej się również w życiu prywatnym - bierze ślub z gitarzystą zespołu. Niestety, dochodzi do tragedii.
"Selena" - TVN Fabuła, godz. 22:50

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na środę, 30.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×