Program telewizyjny na środę, 4 lipca 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na środę, 4 lipca - co warto obejrzeć w tv? Wśród naszych propozycji znajdziecie finał Miss Nastolatek, "Supermana" z 1978 roku i nowy serial kryminalny na motywach powieści Harlana Cobena. Sprawdź nasz program tv i bądź na bieżąco.

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 4 lipca 2018 r.:

Sue pracuje jako przedstawicielka handlowa i odnosi liczne sukcesy zawodowe. Podczas podróży służbowej zatrzymuje się w przydrożnym motelu w prowincjonalnym miasteczku. Recepcjonistą jest naiwny romantyk Mike Flux. Chłopak zaczyna zalecać się do Sue. Przygodna znajomość kończy się wraz z powrotem kobiety do Baltimore. Mike uświadamia sobie, że zakochał się w niej i postanawia ją odwiedzić. Sue zgadza się, by u niej został przez kilka dni. Mike postanawia walczyć o stworzenie trwałego związku.
"Hotelowa miłość" - Polsat, godz. 20:10

Basia namawia Smolnego, żeby nie karał Przemka za ucieczkę z domu. Krzysztof - szczęśliwy, że synowi nic się nie stało - ulega żonie. Kiedy jednak dowiaduje się, że Przemek go oszukał, coś w nim pęka. W jego głowie rodzi się piekielny plan. Irena dyryguje przygotowaniami ślubnymi córki - Ewa powoli traci cierpliwość. Tymczasem Ostrowski ma głowę zaprzątniętą czym innym - lekarze na jego oddziale ogłaszają strajk! W trudnej sytuacji wspiera go atrakcyjna dyrektor Kolenda...
"Na Wspólnej" odcinek 2707. - TVN, godz. 20:15

Szkolny prymus Denis Cooverman ma wygłosić mowę pożegnalną podczas akademii z okazji zakończenia nauki w liceum. Zamiast nudnego wystąpienia z jego ust pada wyznanie miłości. Adresatką jest najpopularniejsza dziewczyna na roku - Beth Cooper. Odważny gest chłopaka imponuje jej, zgadza się więc ona przyjść do niego na imprezę. Gdy zjawia się z dwiema przyjaciółkami, zastaje tylko gospodarza i jego kolegę, homoseksualistę Richa. W ślad za Beth zjawia się wielu nieproszonych gości. Dla Dennisa będzie to najbardziej szalona noc w życiu.
"Kocham cię, Beth Cooper" - Polsat, godz. 20:40

Gala finału Miss Polski Nastolatek, podczas której widzowie zobaczą rywalizację najpiękniejszych dziewcząt w wieku od 14 do 18 lat o koronę nastoletniej miss. To prawdziwe święto młodości, wdzięku i urody, które na scenie zyskują wyjątkową oprawę w postaci kreacji utalentowanych projektantów, efektownej choreografii i występów muzycznych znakomitych artystów. Nie może także zabraknąć konkursowych emocji i wielu wzruszeń oraz niezapomnianych chwil, które dla niejednej uczestniczki finału są początkiem wielkiej kariery.
Finał Miss Polski Nastolatek 2018 - TV4, godz. 21:00

Dochodzi do zagłady odległej planety. Mędrzec Jor-El, pragnąc ocalić syna, wysyła go na Ziemię w krystalicznym pojemniku. Gdy statek kosmiczny dociera do celu, dziecko ma już kilka lat. Bezdzietni małżonkowie przygarniają chłopca. Dorosły Clark Kent przyjmuje posadę reportera w popularnym dzienniku "Daily Planet". Współpracownicy nie traktują poważnie niezdarnego i zagubionego nowicjusza. Clark podkochuje się w koleżance z pracy, Lois. Korzystając z nadzwyczajnych mocy, mężczyzna wciela się w Supermana i pomaga ludziom.
"Superman" - TVP1, godz. 21:10

Gdy rokowania rozbrojeniowe zostały pomyślnie zakończone, daleko na Syberii doszło do potężnej eksplozji. Nikt się nie spodziewał wybuchu nuklearnego o tak ogromnej sile rażenia. Rządy Stanów Zjednoczonych i Rosji, dwóch najpotężniejszych mocarstw atomowych, postanawiają wyjaśnić przyczyny katastrofy. Amerykański naukowiec, doktor Julia Kelly, od początku śledztwa nie wierzy, że eksplozja była kwestią przypadku. Prawdopodobnie miała ukryć kradzież materiałów radioaktywnych. Porucznik Devoe i doktor Kelly muszą zapobiec kolejnym aktom terroru.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Peacemaker" - TVN, godz. 21:30

Francuska lekarka Alice Lambert wiedzie szczęśliwe życie u boku męża, Laurenta Delaunaya, syna zamożnych hotelarzy. Małżeństwo wychowuje półroczną córeczkę Tarę. Pewnego ranka nieznany sprawca strzela do krzątającej się w kuchni Alice, ciężko ją raniąc. Kiedy tydzień później w szpitalu kobieta wybudza się ze śpiączki, dowiaduje się, że jej mąż nie żyje, a córka została uprowadzona. Po pewnym czasie Alice otrzymuje anonimowy list z żądaniem okupu. Porywacze domagają się miliona euro, w zamian za uwolnienie małej Tary...
"Jedyna szansa" - TVP1, godz. 21:50

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź pełny program tv na środę, 4.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×