Program telewizyjny na środę, 5 września 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na środę, 5 września - co warto obejrzeć? Przed nami premiera nowego muzycznego show Polsatu oraz 3. edycji podróżniczego show TVN, które tym razem będzie rozgrywać się w Ameryce Południowej. Program tv na środę to także seriale i filmy. Sprawdź nasze hity dnia na 5 września 2018 roku!

Multimedia

Program tv na środę, 5 września 2018 r.:

Trwa wojna domowa w Sierra Leone. Rybak Solomon Vandy jest zmuszany do pracy na polach diamentowych. Pragnie odnaleźć i uwolnić porwanego przez rebeliantów syna. Pewnego dnia bohater znajduje niezwykle duży i rzadki różowy diament. Narażając życie, ukrywa go. Wkrótce trafia do aresztu, gdzie przebywa odbywający wyrok za przemyt Danny Archer. Współwięzień przekonuje Solomona, by pokazał mu miejsce, w którym schował znalezisko. Z pomocą dziennikarki Maddy Bowen obaj mężczyźni wyruszają na ogarnięte rebelią tereny.
"Krwawy diament" - TVN7, godz. 20:00

W VIP-plotku ukazuje się duży artykuł obnażający aferę gruntową. Pismo Smolnego podaje nazwiska wysoko postawionych osób, które są zamieszane w ten proceder. Nagle do redakcji wpada właściciel pisma, Gwiazda - każe Smolnemu natychmiast wszystko odwołać! Inaczej go zwolni. Izabela zabiera dziś do siebie Klementynkę - zaplanowała świętowanie jej urodzin. Niestety, wychodzi jak zwykle - Brzozowska załatwia swoje biznesy, a dziecko się nudzi. Klementynka nie wytrzymuje - chce wracać do taty...
"Na Wspólnej" odcinek 2740. - TVN, godz. 20:15

W nowym programie Polsatu prezentujący różne gatunki muzyczne i style wokalne uczestnicy są oceniani przez setkę jurorów, których życie na co dzień związane jest z muzyką. Występujący musi porwać do wspólnej zabawy jak największą liczbę osób go oceniających. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Dwójka zawodników, która zbierze największą liczbę głosów, przechodzi do finału. Program prowadzi Igor Kwiatkowski.
"Śpiewajmy razem. All Together Now" odcinek 1. - Polsat, godz. 20:30

Jak na planie nowego programu Polsatu bawią się jurorzy? Sprawdźcie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bart nadal walczy z uzależnieniem od leków, a jedna z pielęgniarek donosi Falkowiczowi, że profesor dziwnie zachowuje się w pracy. W efekcie dyrektor prosi później Borysa, by miał oko na ordynatora. Adam i Wiktoria jadą na urlop, ale po drodze zatrzymują się zaalarmowani, że do wody wpadł samochód z dwójką dzieci. Lekarze biegną na ratunek. Doktor Consalida nagle zaczyna się topić w lodowatej wodzie, traci przytomność i w końcu sama zostaje przewieziona do Leśnej Góry na OIOM... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" odcinek 710. - TVP2, godz. 20:55

Tym razem popularni artyści, sportowcy i dziennikarze zmierzą się z tematyką zagadek kryminalnych w filmach, serialach, sztukach teatralnych i utworach literackich. Będzie też mowa o kulisach realizacji telewizyjnych kryminałów i o słynnych motywach muzycznych zaczerpniętych z filmów sensacyjnych. Widzowie będą mogli odpowiedzieć na pytania online lub za pomocą aplikacji na smartfony. Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.
"Wielki test o polskich kryminałach" - TVP1, godz. 21:00 .

Uczestnicy wielkiego wyścigu "Ameryka Express" zostali porwani do gry od samego początku. Tyle tylko, że dosłownie. Pary, które z zasłoniętymi oczami zostały rozwiezione ciężarówką w osiem różnych punktów, musiały w ulewnym deszczu przedostać się do głównej drogi i znaleźć transport do miasteczka Otavalo, gdzie czekała pierwsza misja. Dopiero kiedy udało im się zdobyć drogocenny, złoty naszyjnik od miejscowych ekwadorskich kobiet, mogli przepakować się w programowe plecaki i ruszać do punktu kontrolnego gry, znajdującego się w stolicy Ekwadoru, Quito...
"Ameryka Express" odcinek 1. - TVN, godz. 21:30

Porwanie w Ekwadorze i wycieczka po Amazonce. Wiemy, co się wydarzy! [GALERIA]Zobacz więcej

Zack Bradley pracuje jako pakowacz w jednym ze sklepów sieci "Super Club". Jest leniwy z natury i nie może liczyć na tytuł "Pracownika miesiąca", ale za to ma złote serce, chętnie pomaga innym i jest bardzo lubiany. Wyróżnienie to przypadło aż siedemnaście razy starszemu kasjerowi Vince'owi Downeyowi. Dyrekcja sieci postanawia sprezentować wzorowemu pracownikowi auto, jeśli uda mu się zdobyć zaszczytny tytuł po raz osiemnasty z rzędu. Tym razem do rywalizacji staje Zack, który pragnie zdobyć uznanie w oczach nowej kasjerki, pięknej Amy Renfro.
"Pracownik miesiąca" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 5.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×