Program telewizyjny na środę, 5.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 5.06.2019? W programie TV na środę m.in. "Faceci w czerni III", "Dziewczyna z portretu", "Tożsamość Bourne'a", "The Duff [#ta brzydka i gruba]" oraz "Głupi i głupszy bardziej". Sprawdź program telewizyjny na środę, 5 czerwca 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 5.06.2019 r.:

W 1940 roku grupa śmiałków pochodzących z różnych krajów ucieka z gułagu. Bez mapy i kompasu uciekinierzy podejmują się niemożliwego. Z Syberii przez tajgę, wyżyny Mongolii, pustynię Gobi, Tybet i Himalaje docierają aż do Indii. Niezwykła podróż przez sześć tysięcy kilometrów pełna jest heroicznej walki o przetrwanie. Pomimo różnic kulturowych i barier językowych przyświeca im wspólny cel - chcą odzyskać utraconą wolność. Nie sprzyjają im mordercze mrozy i nieznośny upał. Przemierzają pieszo najbardziej niezwykłe i niebezpieczne rejony świata.
"Niepokonani" - TV Puls, godz. 20:00

Agent J od lat próbuje zrozumieć i polubić sarkastycznego i małomównego partnera, który wciąż jest dla niego zagadką. Gdy życie K i los planety są zagrożone, J decyduje się na desperacki krok. Mężczyzna wyrusza w podróż w czasie, żeby przywrócić sprawom właściwy bieg i pokrzyżować plany diabolicznego kosmity Borisa. Podczas niesamowitej podróży agent stwierdza, że wszechświat wciąż ma przed nim wiele tajemnic.
"Faceci w czerni III" - Polsat, godz. 20:05

Christopher Robin dorósł i mieszka teraz w Londynie. Niestety mężczyzna znalazł się na życiowym zakręcie. Ciągle jednak może liczyć na wiernych towarzyszy z młodzieńczych lat. Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek wyruszają ze Stumilowego Lasu do angielskiej stolicy, by przypomnieć przyjacielowi magię dzieciństwa. Pragną pomóc mu też odkryć na nowo radości życia rodzinnego i docenić proste przyjemności. Kubuś i jego przyjaciele powracają w pełnym wzruszeń filmie przygodowym z wytwórni Walta Disneya.
"Krzysiu, gdzie jesteś?" - HBO, godz. 20:10

Kopenhaga, rok 1926. Duńska artystka Gerda Wegener maluje portret męża, Einara Wegenera, w przebraniu kobiety. Gdy obraz zyskuje popularność, Einar zaczyna się utożsamiać z wizerunkiem i zmieniać wygląd. Wybiera nowe imię - Lili Elbe. Po pewnym czasie podejmuje decyzję o zmianie płci. Zostaje jedną z pierwszych na świecie kobiet transgenderowych. Małżeństwo Wegenerów zostaje poddane trudnej próbie.
"Dziewczyna z portretu" - TVN7, godz. 21:00

Niedaleko wybrzeży Marsylii załoga kutra rybackiego wyławia z morza nieprzytomnego mężczyznę. W jego ciele tkwią dwa pociski oraz implant z wyświetlanym kodem cyfrowym - numerem konta bankowego. Okazuje się, że ranny nie zna swojej tożsamości. Wysadzony na brzeg wyrusza do Szwajcarii. W skrytce bankowej znajduje kilka paszportów z własnym zdjęciem, wystawionych na różne nazwiska, broń i znaczną ilość gotówki. Orientuje się, że jest śledzony. Stopniowo odkrywa, że prawdopodobnie nazywa się Jason Bourne i jest pracującym dla CIA płatnym zabójcą.
"Tożsamość Bourne'a" - TVN, godz. 21:30

Bianca jest pewną siebie licealistką. Pewnego dnia dowiaduje się, że w oczach rówieśników jest brzydką i grubą koleżanką atrakcyjnych dziewczyn, które potrzebują towarzystwa osoby, na tle której mogą się korzystniej prezentować. Bianca wdaje się w konflikt z przyjaciółkami i postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową, atrakcyjną dziewczyną, doświadczy upokorzenia na portalach społecznościowych oraz rozczarowania, ponieważ niewłaściwie ulokowała uczucia.
"The Duff [#ta brzydka i głupia]" - TVP2, godz. 22:00

Minęło 20 lat od czasu, gdy Harry i Lloyd przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Harry odkrywa, że jest chory. Potrzebny jest przeszczep nerki. Dawcą może być tylko osoba spokrewniona. Okazuje się, że mężczyzna ma dorosłą córę, Penny, która mieszka z przybranymi rodzicami - cenionym naukowcem Pinchelowem i jego małżonką Adele. Lloyd, który wyobraża sobie związek z córką przyjaciela, dołącza do niego. Wyruszają w podróż pełną zwariowanych zdarzeń.
"Głupi i głupszy bardziej" - Polsat, godz. 22:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 5.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×