Program telewizyjny na wtorek, 11.09.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 11.09.2018? W programie TV na dziś m.in. mecz Polska - Irlandia, "Lot 93", "Mission: Impossible - Rogue Nation", "Bardzo grzeczne dziewczyny" i nowy odcinek "Diagnozy". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 11 września 2018!

Multimedia

Program tv na wtorek, 11 września 2018 r.:

Boeing 757 był jednym z czterech samolotów, które zostały porwane 11 września 2001 roku. Rejs 93 z Newark do San Francisco rozpoczął się o zwykłej porze. W powietrzu do kabiny pilotów wdarło się czterech zamaskowanych terrorystów, którzy zabili kierujących i przejęli kontrolę nad maszyną. Szybko okazało się, że nie ma praktycznie szans na szczęśliwe lądowanie. Skazanym na pewną śmierć pasażerom i reszcie załogi pozwolono korzystać z telefonów. Dzięki ich determinacji prawdopodobny cel porywaczy, czyli Biały Dom, nie został osiągnięty. Maszyna rozbiła się na polach Pensylwanii nie powodując żadnych dodatkowych zniszczeń. "Lot 93" jest paradokumentalną próbą odtworzenia tego, co działo się na pokładzie samolotu i równolegle na ziemi.
"Lot 93" - TVN7, godz. 20:00

Tom Cruise po raz piąty w roli agenta do zadań specjalnych, który po raz kolejny udowadnia, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Po rozwiązaniu IMF, Ethan Hunt zostaje na lodzie, sam przeciw wysoko wyspecjalizowanej sieci agentów, Syndykatowi, który jest zdeterminowany, by zaprowadzić na świecie nowy porządek. Służyć ma temu eskalacja ataków terrorystycznych. Ethan, nie mając innego wyjścia, skrzykuje starą gwardię, by stawić czoła groźnemu Syndykatowi. Dołącza do nich zdyskredytowana agentka brytyjskiego wywiadu, która może, ale nie musi, stać po stronie IMF. Tak rozpoczyna się najbardziej nieprawdopodobna misja...
"Mission: Impossible - Rogue Nation" - Polsat, godz. 20:05

Tuż po występach w Lidze Narodów UEFA Polska i Irlandia zagrają towarzysko we Wrocławiu. Poprzednio drużyny te spotkały się w eliminacjach francuskich ME. 29 marca 2015 roku w Dublinie padł remis 1:1. Wtedy wyspiarscy piłkarze uratowali jeden punkt tuż przed końcem gry. 11 października 2015 roku w Warszawie biało-czerwoni zawodnicy zwyciężyli 2:1. Polscy kibice będą z pewnością zadowoleni, jeśli podopieczni selekcjonera Jerzego Brzęczka powtórzą tamten drugi wynik.
Polska - Irlandia - TVP1, godz. 20:35

Lilly i Gerri są najlepszymi przyjaciółkami. Mieszkają w Nowym Jorku. Wybierają się na studia, a to ich ostatnie lato przed wyjazdem. Dziewczyny planują więc zrobić w te wakacje coś prawdziwie szalonego. Wkrótce poznają przystojnego rówieśnika imieniem David. Lilly i Gerri zakochują się w nowym znajomym; każda z nich próbuje się z nim umówić na spotkanie - w tajemnicy przed przyjaciółką. Do niedawna niemające przed sobą sekretów dziewczęta przestają mówić sobie o wszystkim i zapominają o szczerości. Ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę.
"Bardzo grzeczne dziewczyny" - TVP2, godz. 20:50

Remake słynnego thrillera o autostopowiczu-mordercy, w którego tym razem wcielił się Sean Bean. Nowa wersja klasycznego dreszczowca z 1986 roku. Jim Halsey i Grace przejeżdżają przez nowy meksyk. W deszczowy wieczór spostrzegają na drodze autostopowicza. Nieznajomy przedstawia się jako John Ryder i już wkrótce para młodych ludzi z przerażeniem odkrywa mroczną stronę jego osobowości. Okazuje się, że zgoda na zabranie autostopowicza staje się dla Jima i Grace początkiem walki o przetrwanie.
"Autostopowicz" - TV4, godz. 21:05

Michał drąży sprawę wyciętego fragmentu wątroby pacjenta, Jerzego Matczaka. Podejrzewa nielegalny przeszczep. Idzie z tym do nowej ordynator. Bogna bardzo niechętnie zgadza się przyjrzeć sprawie. Wolski zaczyna brać leki przeciw SLA, ale nie mówi o swoim stanie Annie. Bogna dowiaduje się o chorobie Michała. Podczas spotkania z personelem Mróz odbiera Wolskiemu pacjentów i przekazuje ich pod opiekę innych lekarzy. Wysyła go na L4. Daje tym Michałowi do zrozumienia, że wie o jego chorobie i że jej zdaniem, w tym stanie, nie powinien operować. Dr Wolski nie może się bronić, ponieważ w świetle prawa ordynator ma rację. Michał zabiera swoje rzeczy ze szpitala. Wieczorem Anna idzie do mieszkania Wolskiego... czytaj więcej
"Diagnoza" - TVN, godz. 21:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 11.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×