Program telewizyjny na wtorek, 12.01.2021. Co obejrzeć 12 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w wtorek, 12.01.2021 roku? W programie TV na wtorek m.in. "M jak miłość", "Morderstwo w Białym Domu", "Plan ucieczki" czy "Mroczny Rycerz powstaje". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 12 stycznia 2021 roku!

Multimedia

Program tv na wtorek, 12 stycznia 2021 r.:

Ray Breslin zajmuje się sprawdzaniem zabezpieczeń w więzieniach. Pewnego dnia przyjmuje zlecenie przetestowania nowego ośrodka dla szczególnie niebezpiecznych osadzonych, których należy na stałe odizolować. Trafia do zakładu o nazwie "Grób", finansowanego przez prywatnych inwestorów. Placówkę zbudował naczelnik Hobbes, kierując się wytycznymi z książki napisanej przez Breslina. Wkrótce okazuje się, że Ray ma pozostać w "Grobie" na zawsze. Jedyną nadzieją na ucieczkę jest pomoc więźnia Emila Rottmayera.
"Plan ucieczki" - Polsat, godz. 20:00

Harlan Regis, zasłużony detektyw z waszyngtońskiego wydziału zabójstw, obejmuje śledztwo dotyczące morderstwa w Białym Domu. 25-letnia urzędniczka została zamordowana po miłosnym akcie z nieznanym mężczyzną. Pikanterii dodaje fakt, że tragedia rozegrała się blisko prezydenckiej sypialni. Do pomocy Regisowi zostaje przydzielona agentka Nina Chance. Na polecenie szefa ochrony głowy państwa ma szybko zakończyć śledztwo, a także dyskretnie kontrolować każdy krok Regisa.
"Morderstwo w Białym Domu" - TVN7, godz. 20:00

W 1940 roku grupa śmiałków pochodzących z różnych krajów ucieka z gułagu. Bez mapy i kompasu uciekinierzy podejmują się niemożliwego. Z Syberii przez tajgę, wyżyny Mongolii, pustynię Gobi, Tybet i Himalaje docierają aż do Indii. Niezwykła podróż przez sześć tysięcy kilometrów pełna jest heroicznej walki o przetrwanie. Pomimo różnic kulturowych i barier językowych przyświeca im wspólny cel - chcą odzyskać utraconą wolność. Nie sprzyjają im mordercze mrozy i nieznośny upał. Przemierzają pieszo najbardziej niezwykłe i niebezpieczne rejony świata.
"Niepokonani" - TV Puls, godz. 20:00

Frankowi udaje się umówić z Agnieszką. Dziewczyna zwierza mu się ze swoich problemów – musi zrobić poważny przekręt, żeby odkupić winy! Franek obiecuje jej pomóc, ale chce wiedzieć, co się stało… Tymczasem Joanna i Bogdan martwią się o to, że Michasię znowu coś złego spotka przedszkolu! Franek odbiera siostrę i próbuje zabrać z sali ukrytą kamerkę… Iza - zaniepokojona tajemniczym zachowaniem Jerzego – podejrzewa go o romans. Prosi Ewę, żeby to zbadała… Tymczasem Jerzy musi zastąpić chorego trenera siłowni. Ewa - która wpadła "poćwiczyć" - jest świadkiem, jak Dudek rozmasowuje udo klientki. Ewa nie może ukrywać tego zajścia przed Izą… Weronika zamartwia się o Antosię a do tego dowiaduje się, że Robert wraca z odwyku. Po południu Roztocka zauważa przed szkołą córkę całującą się z dużo starszym od niej chłopakiem. Weronika ma kolejne poważne zmartwienie!
"Na Wspólnej" odcinek 3155. - TVN, godz. 20:15

Iwona stresuje się przed kolejną wizytą u lekarza, za to Aneta przed rozmową z szefem bo ordynator Argasiński wyraźnie jej nie lubi. Tymczasem żona ordynatora Patrycja zostaje pacjentką Łukasza i jest chłopakiem naprawdę oczarowana Z kolei Marcin ma w agencji nową klientkę - Annę Bosacką (w tej roli Małgorzata Sadowska) - która chce zdobyć dowody na zdradę męża. A Iza zaczyna współpracę z Janem Bosackim (w tej roli Dariusz Kordek) sympatycznym, z pozoru, kolegą z wydawnictwa.
"M jak miłość" odcinek 1557. - TVP2, godz. 20:55

Dotknięty autyzmem dziewięcioletni Simon łamie tajny kod amerykańskiej agencji bezpieczeństwa, którego stworzenie pochłonęło ogromne środki. Obawiając się kompromitacji i końca kariery, szef organizacji, Nicholas Kudrow, nakazuje agentom zabić chłopca. Ten przeżywa zamach i trafia pod opiekę agenta FBI, Arta Jeffriesa. Kudrow nie cofa wydanego przez siebie wyroku, a jego ludzie polują teraz na Simona i jego opiekuna.
"Kod Merkury" - TVN, godz. 21:30

Mazury, wieś Odlotowo. Pewnego wieczoru przed drzwiami chaty Romana Łapszowa zjawia się rodzina Makarewiczów: Michał, jego ciężarna żona Bożena, czworo dzieci oraz senior rodu. Po ich wizycie gospodarz znika, a rodzina zajmuje dom. Wkrótce po zniknięciu Łapszowa na listę zaginionych trafiają: listonosz, pracownica opieki społecznej, ksiądz, ministrant, Niemiec oraz tłumaczka. Aspirant Waldemar Nowak wszczyna śledztwo. Tymczasem z Warszawy przyjeżdżają dziennikarka Elżbieta Borowicz i operator Jurek. Oni również znikają.
"Kołysanka" -Polsat, godz. 22:25

Minęło osiem lat, od kiedy Batman rozpłynął się w mrokach nocy, wziąwszy na siebie winę za śmierć Harveya Denta. Podczas jego nieobecności mieszkańcy Gotham City zdołali uporać się ze zorganizowaną przestępczością i ufnie patrzą w przyszłość. Niestety, nie mogą spać spokojnie. W mieście pojawiają się niebezpieczni przybysze: tajemnicza Kobieta-Kot oraz Bane, zamaskowany terrorysta, który planuje zrównać Gotham City z ziemią. Batman musi wrócić z wygnania, by ocalić miasto, które uznało go za wroga.
"Mroczny Rycerz powstaje" -TVN7, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 12.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×