Program telewizyjny na wtorek, 12.10.2021. Co obejrzeć 12 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w wtorek, 12.10.2021 roku? W programie TV na wtorek, m.in. mecz Albania - Polska, finał "Ninja Warrior Polska", "Marley i ja" czy "Jak zostać królem?". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 12 października 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek, 12 października 2021 r.:

6 tygodni morderczych zmagań i długo upragniona chwila – finał. Przed nami wyjątkowy moment – pierwszy raz w historii polskich edycji programu jeden z zawodników spróbuje wejść na słynną Górę Midoriyama.
"Ninja Warrior Polska" finał - Polsat, godz. 20:05

W eliminacjach MŚ strefy UEFA uczestniczy pięćdziesiąt pięć reprezentacji narodowych, które należą do Unii Europejskich Związków Piłkarskich. Do turnieju głównego awansuje trzynaście drużyn. Będą to zwycięzcy dziesięciu grup pierwszej rundy. Ekipy z drugich miejsc przejdą do drugiej rundy. Dołączą do nich dwie ekipy z Ligi Narodów UEFA. Dwunastka ta zostanie podzielona na trzy czwórki, w których rozegrane zostaną półfinały i finały. Zwycięzcy wystąpią na MŚ.
Albania - Polska - TVP1, godz. 20:35

Anglia, rok 1925. Książę Yorku, Albert, syn króla Jerzego V, zostaje poproszony o wygłoszenie przemówienia. Wystąpienie ujawnia szokującą prawdę - potomek królewskiej rodziny jąka się. Tymczasem pozycja Alberta obliguje go do publicznych wystąpień. Żona księcia, Elżbieta, szuka lekarza, który mógłby pomóc małżonkowi. Po kilku nieudanych próbach terapii księżna otrzymuje adres gabinetu, w którym logopeda amator stosuje niekonwencjonalne metody leczenia wad wymowy. W 1934 r. Albert rozpoczyna kurację pod okiem ekscentrycznego Australijczyka.
"Jak zostać królem?" - TVP2, godz. 20:50

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze partnera? Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” postanowili zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców.
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - TVN, godz. 21:30

Jennifer i John Groganowie, młode małżeństwo z Michigan, postanawiają przeprowadzić się na Florydę. Tu kupują dom, znajdują posady w redakcjach konkurencyjnych gazet i zaczynają myśleć o dziecku. Jenny czuje się gotowa do roli matki, lecz małżonek ma wątpliwości, czy będzie dobrym ojcem. Zwierza się koledze, a ten wpada na pomysł, jak zaspokoić instynkt macierzyński Jennifer. Proponuje Johnowi, by kupił psa. Zwierzak ma być sprawdzianem cierpliwości i umiejętności wychowawczych pary. Wkrótce u Groganów pojawia się labrador Marley.
"Marley i ja" - Super Polsat, godz. 21:40

Jack Ryan pracuje w CIA jako analityk. Pewnego dnia mężczyzna zostaje wysłany z misją do Moskwy. Ma za zadanie rozpracować jednego z najpotężniejszych rosyjskich oligarchów, Wiktora Czerewina. Jack szybko odkrywa, że biznesmen w porozumieniu z rosyjskimi władzami planuje przeprowadzić atak na Stany Zjednoczone. Zamach ma doprowadzić do krachu na giełdzie w USA. Jack próbuje udaremnić spisek.
"Jack Ryan: Teoria chaosu" - Polsat, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 12.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×