Program telewizyjny na wtorek, 13.10.2020. Co obejrzeć 13 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na wtorek: podpowiadamy, co dziś warto obejrzeć w telewizji. Przed nami m.in. "Plan lotu", nowy serial TVN pt. "Szadź" i finał "Ninja Warrior Polska". Co jeszcze będzie można obejrzeć w tv? Sprawdź program tv na wtorek, 13.10.2020.

Multimedia

Program tv na wtorek, 13 października 2020 r.:

Owdowiała Kyle Pratt wraz sześcioletnią córeczką Julią leci z Berlina do Nowego Jorku, by pochować tragicznie zmarłego męża. W czasie podróży kobieta zasypia. Gdy się budzi, córki nigdzie nie ma. Intensywne poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Zarówno załoga, jak i pasażerowie samolotu twierdzą, że dziewczynki w ogóle nie było na pokładzie. Kapitan ustala telefonicznie, że Julia Pratt zmarła kilka dni wcześniej w berlińskim szpitalu. Kyle jest bliska obłędu, ale nie rezygnuje z poszukiwań, do których włącza się detektyw Gene Carson.
"Plan lotu" - TV Puls, godz. 20:00

Nadszedł czas na ostateczne starcie tytanów w drugiej edycji hitowego programu. Eliminacje na najtrudniejszym torze na świecie wyłoniły dwudziestu czterech najlepszych zawodników, a każdy z nich marzy o tym, żeby zostać pierwszym „Prawdziwym Wojownikiem Ninja” w Polsce. Kto wygra 2. edycję? Przekonamy się już we wtorek!
"Ninja Warrior Polska 2" FINAŁ. - Polsat, godz. 20:05

Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska) i Ewka (Jowita Chwałek) szykują się do przeprowadzki do Warszawy, gdzie mają zacząć studia. Mateusz (Krystian Domagała) zostanie w Grabinie, aby zarabiać na utrzymanie siebie i żony. Jak to się skończy?
"M jak miłość" odcinek 1533. - TVP2, godz. 20:50

Mroczna historia seryjnego mordercy i uwikłanej w śledztwo komisarz była najchętniej oglądaną produkcją serwisu tej wiosny. "Szadź", serial na podstawie powieści Igora Brejdyganta, to nietypowe połączenie thrillera i kryminału z wyjątkowymi kreacjami aktorskimi Macieja Stuhra i Aleksandry Popławskiej. W okolicach Opola policja odnajduje zwłoki młodej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że sprawcą jest seryjny morderca, a zbrodnia ma podłoże religijne. Ofiarami są głęboko wierzące kobiety.
"Szadź" odcinek 1. - TVN, godz. 21:30

Riggs i Murtaugh, choć skuteczni jako stróże prawa, zwykle narażają miasto na ogromne wydatki związane z naprawą wyrządzonych szkód. Dlatego władze policji w Los Angeles powierzają im stanowiska w administracji. Wkrótce ich obecność w pewnym śledztwie okazuje się niezbędna. Odnotowano kilka morderstw, których dokonano na ludziach powiązanych z azjatycką organizacją przestępczą. Początkujący detektyw Lee Butters zostaje przydzielony do pomocy Riggsowi i Murtaugh. Ma pomagać im w pracy i udaremniać próby zdemolowania okolicy.
"Zabójcza broń 4" - TVN7, godz. 21:35

Dwudziestoletni Vince przypadkowo dowiaduje się o istnieniu tajemniczej koperty, dzięki której można zarobić dużo pieniędzy. Naiwny chłopak ślepo wypełnia zamieszczone tam instrukcje. Kiedy orientuje się, że trafił do podziemnego świata, w którym rządzą pieniądze i przemoc, jest już za późno na ucieczkę. Vince będzie musiał liczyć na łut szczęścia jak w rosyjskiej ruletce, w której stawką jest ludzkie życie.
"13" - TVP2, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 13.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×