Program telewizyjny na wtorek, 15.01.2019. Co dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek. Dziś w tv m.in. 1412. odcinek "M jak miłość", "Życie jest piękne" i "Co z oczu, to z serca". Na tym jednak nie koniec. Sprawdź nasz program telewizyjny na wtorek, 15 stycznia 2019 roku. Będzie, co oglądać!

Multimedia

Program tv na wtorek, 15 stycznia 2019 r.:

Guido Orefice, z pochodzenia Żyd, zakochuje się we włoskiej piękności, Dorze. Pokonując wszelkie trudności, zdobywa jej rękę. Wybuch wojny przerywa sielankowe życie w toskańskim miasteczku. Guido i jego syn zostają wywiezieni do obozu koncentracyjnego. Dora na własne życzenie podąża za nimi. Chcąc oszczędzić 5-letniemu Giosue koszmarów obozowego życia, Guido wmawia mu, że to tylko gra, w której biorą udział więźniowie i strażnicy, a główną nagrodą ma być wymarzony przez chłopca czołg.
"Życie jest piękne" - Paramount Channel, godz. 20:00

Przeciwnikiem Templara, tytułowego Świętego, jest Iwan Tretiak, rosyjski miliarder, który wpadł na szaleńczy pomysł wykreowania siebie na nowego cara rosyjskiego imperium. W zrealizowaniu tego marzenia ma mu pomóc odkrycie dokonane przez Emmę Russell, specjalizującą się w fizyce jądrowej. Templar będzie musiał nie tylko powstrzymać szaleńca, ale także bronić życia Emmy. Do akcji wkracza też nie mniej żądny władzy syn Tretiaka, Ilia, który zamierza przejąć władzę, nie zważając na to, jak wiele ofiar może to pociągnąć za sobą.
"Święty" - TVN7, godz. 20:00

Złodziej Jack Foley ma na koncie włamania do ponad 200 banków. Sukcesy zawdzięcza sprytowi i urokowi osobistemu. Podczas jednej z akcji zostaje złapany i skazany na 30 lat więzienia. Jack postanawia dokonać ostatniego skoku i przejść na emeryturę. Kolega Buddy ma go ukryć w bagażniku samochodu, ale okoliczności powodują, że umieszcza tam także Karen Sisco, agentkę FBI. W trakcie zmiany samochodu kobieta ucieka. FBI odnajduje zbiega, któremu udaje się wymknąć. On i Buddy jadą do Detroit, gdzie mają wykraść diamenty z rezydencji Ripleya.
"Co z oczu, to z serca" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Rok 2035. Wskutek niebywałego rozwoju techniki najlepszym przyjacielem człowieka jest robot. Maszyny potrafią gotować obiady i sprzątać, kierują samolotami, a nawet opiekują się dziećmi. Są niegroźne, ponieważ zaprogramowano im zakaz krzywdzenia istot ludzkich. Projektant nowej serii, naukowiec Alfred Lanning, wypada z okna drapacza chmur. Detektyw Del Spooner podejrzewa, że wielki konstruktor został zabity przez robota. Jeśli nowoczesne maszyny rzeczywiście wymknęły się spod kontroli, gatunkowi ludzkiemu grozi zagłada.
"Ja, robot" - Polsat, godz. 20:10

Iza odkrywa, że ktoś włamał się do jej nowego mieszkania i przerażona od razu prosi o pomoc Marcina. Ania wraca do Warszawy i wyjawia Chodakowskiemu, że jej matkę potrącił samochód. Dziewczyna obawia się jednak, że to nie był wypadek, tylko celowy atak i że pod koła miała trafić właśnie ona. Tymczasem Olek wciąż flirtuje z Agą...
"M jak miłość" odcinek 1412. - TVP2, godz. 20:55

Po zakończeniu służby były komandos Navy SEALs, Henry, podejmuje pracę w lasach nieopodal granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Pewnego dnia pojawia się u niego nieoczekiwany gość z zamiarem dokonania zemsty. Porachunki śmiertelnych wrogów schodzą na dalszy plan, gdy obaj stają się zakładnikami gangu dowodzonego przez nieobliczalnego Xandera. Muszą połączyć siły, by odnaleźć zaginioną przesyłkę z narkotykami i przetrwać.
"Bliski wróg" - Polsat, godz. 23:35

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 15.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×