Program telewizyjny na wtorek, 15.06.2021. Co obejrzeć 15 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 15.06.2021 roku? W programie TV na wtorek, m.in. "Na Wspólnej", mecz Francja - Niemcy, "Wielki Mike" albo "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 15 czerwca 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek, 15 czerwca 2021 r.:

Pracująca w Departamencie Obrony Lee Cullen przez przypadek odkrywa plan przekazania nowoczesnej i niezwykle niebezpiecznej broni w ręce ludzi, którzy chcą przejąć władzę i zakłócić pokój na świecie. Kobieta zawiadamia FBI, nie wiedząc, iż w spisek zamieszani są politycy najwyższego szczebla, którzy zrobią wszystko, by nie dopuścić do ujawnienia prawdy. Lee potrzebuje pomocy. Uratować może ją jedynie egzekutor - agent specjalny John Kruger z programu ochrony świadków.
"Egzekutor" - TVN7, godz. 20:00

Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wieści w chwili, gdy galaktyka potrzebuje go najbardziej. Rey, pustynna zbieraczka złomu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce.
"Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" - Polsat, godz. 20:05

Ślub Michała i Igi przerwany! Dziś ślub Michała i Igi. Rano zjawiają się rodzice Kingi – na swój sposób akceptują nową wybrankę swojego zięcia. Kiedy młoda para zjawia się pod USC okazuje się, że z ich kameralnej imprezy nici – czeka na nich cała Wspólna! Tuż przed sakramentalnym "tak" do kościoła wpada zdyszany Robert. Krzyczy do Michała i Igi, że nie mogą się pobrać! Olek złamie celibat dla Anastazji?! Ksiądz Olek odnajduje i przywozi do Anastazji Sebastiana. Chłopak przeprasza za kradzież pieniędzy i prosi o nocleg – jego ojciec jest nadal w ciągu alkoholowym. Anastazja się zgadza, po czym idzie na spacer z Olkiem. Ksiądz wyznaje, że patrząc na nią jego wiara w celibat się chwieje… Żaneta dowiaduje się o Patrycji - a ta zuchwale podrywa Wojtka! Wojtek decyduje się w końcu powiedzieć Żanecie prawdę o Patrycji. Żaneta ostro pyta, czy mąż ma nadal kontakt z dziewczyną! Przestraszony Szulc oczywiście zaprzecza. A Patrycja, na kolejnej lekcji jazdy, zaczyna z nim coraz ostrzej flirtować!
"Na Wspólnej" odcinek 3239. - TVN, godz. 20:15

Alicja odwiedza w szpitalu Ewę poszkodowaną w czasie kradzieży obrazu Cezanne 'a. Odwozi do domu Moryca, który wypomina jej relacje ze wspólnikiem Ewy, Maksem. Starka, były agent służb PRL - u, wykrada z krakowskiej galerii zdjęcie Marilyn Monroe z kolekcji Miltona Greene 'a. Zespół Szatnera podejmuje śledztwo. Starka odczytuje z fragmentu negatywu, przyklejonego na odwrocie skradzionej fotografii, datę wydania gazety, wyretuszowaną przez Greene 'a. Selena i Harny przesłuchują strażnika z galerii, którym jest syn Starki. Coraz więcej poszlak wskazuje na udział Starki w kradzieży. Po wyjściu policjantów okazuje się, że w domu strażnika ukrywali się Starka i tajemniczy Miler. Kradzież zlecił Miler, który chce zdobyć numery cyfr z negatywu zdjęcia. To kod do tajnych kont, na których są przechowywane aktywa służb PRL - u. Starka okazuje się sprytniejszy od swojego mocodawcy. Obezwładnia Milera i kradnie mu komputer, przez który można logować się do tajnych kont. Alicja, po tajemniczym telefonie, który ujawnia jej związek z wywiadem, zdobywa informację o miejscu pobytu Starki; ściąga tam cały zespół Szatnera. Gdy policjanci wchodzą do mieszkania, nie zastają nikogo, ale odnajdują nienaruszoną fotografię Greene 'a. Sarki i Milera nie udaje się schwytać.
"Miasto skarbów" odcinek 2. - TVP2, godz. 20:25

Widzowie obejrzą mecz drużyn, które spotkały się w półfinale UEFA Euro 2016. Zmagania powinny być bardzo zacięte, bo niemieccy zawodnicy będą z pewnością chcieli wziąć rewanż na Niebieskich za porażkę sprzed pięciu lat.
Euro 2020. Grupa F: Francja - Niemcy - TVP1, godz. 20:50

Mike Oher, pochodzący z nizin społecznych afroamerykański futbolista, karierę zawdzięcza przybranej matce. Jako syn narkomanki, dzieciństwo spędził na ulicy. Przypadek sprawił, że o jego losie dowiedziała się zamożna Leigh Anne Tuohy. Kobieta, wspierana przez męża i dzieci, postanawia mu pomóc i przyjąć go pod swój dach. Dzięki jej determinacji i bezinteresowności chłopiec nie tylko kończy szkołę, ale i zostaje jednym z najlepszych graczy w futbol amerykański.
"Wielki Mike" - TVN, godz. 21:35

Nick Hume jest zrozpaczony po śmierci syna, który zginął podczas napadu na stację benzynową. Widząc nieefektywność sądów, postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość. Zmienia zeznania, zaprzeczając, jakoby widział twarz zabójcy. Gdy morderca jego syna, Joe, wychodzi na wolność, Nick go zabija. Wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli. Brat Joego, Billy, zwołuje członków gangu i rozpoczyna polowanie na Nicka i jego rodzinę.
"Wyrok śmierci" - TV Puls, godz. 21:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 15.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×