Program telewizyjny na wtorek, 16.02.2021. Co obejrzeć 16 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 16 lutego 2021 roku! Dzisiaj czekają na was świetne filmy, seriale i programy rozrywkowe. Tylko oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 16.02.2021.

Multimedia

Program tv na wtorek, 16 lutego 2021 r.:

Sceniczna adaptacja powieści Thomasa Bernharda w reżyserii Krystiana Lupy. Mieszkający samotnie w Rzymie austriacki filozof Franz Josef Murau, otrzymuje telegram donoszący o śmierci matki, ojca i brata w wypadku samochodowym. Po tym tragicznym wydarzeniu przystępuje do pisania tekstu, który ma stanowić rozrachunek z dotychczasową egzystencją. Czas od otrzymania wiadomości do pogrzebu jest czasem Auslöschung, czasem dramatycznego, pełnego sprzeczności monologu, rodzajem specyficznego testamentu bohatera
"Wymazywanie" - TVP Kultura, godz. 20:00

Profesor Robert Langdon musi zidentyfikować zagadkowy wzór wypalony na ciele zamordowanego w szwajcarskim laboratorium fizyka. Sprawcą okazuje się bractwo Iluminatów - potężna organizacja od wieków walcząca z Kościołem katolickim, która za wszelką cenę chce zniszczyć Watykan. Tymczasem w Stolicy Apostolskiej trwają przygotowania do wyboru nowego papieża. W tajemniczych okolicznościach znikają czterej główni kandydaci do papieskiego tronu. Profesor Langdon i córka fizyka, Vittoria, muszą odnaleźć siedzibę sekty i zapobiec tragedii.
"Anioły i demony" - Polsat, godz. 20:05

W swoim drugim pełnometrażowym filmie Eliza Hittman opowiada o odkrywaniu swojej seksualności. Dziewiętnastoletni Frankie poszukuje własnej tożsamości, balansując między nieuczciwymi przyjaciółmi, potencjalną dziewczyną i starszymi mężczyznami, których poznaje w Internecie.
"Beach Rats" - Ale kino+, godz. 20:10

Ula, która straciła siedlisko i warsztat, odrzuca pomoc rodziny. Postanawia wyjechać z Bartkiem do Warszawy. Lilka prosi Jacka o wsparcie. Liczy, że biznesmen pożyczy jej pieniądze na nowy, niezwykle drogi lek dla brata. Sonia jest załamana. Janek uparcie ją odtrąca, po wyjściu ze szpitala chce zamieszkać z matką. Dawid ma niebezpieczną przygodę w lesie. Nastolatek twierdzi, że był świadkiem napadu na bezdomnego. Wzywa na miejsce policję. Matka Dawida obawia się, że chłopak kłamie.
"M jak miłość" odcinek 1567 - TVP 2, godz. 20:55

Thriller w formie monumentalnej sagi, wspartej na dwóch wielkich kreacjach aktorskich. Neil McCauley (De Niro) jest złodziejem-artystą, kierującym się zasadą pierwszeństwa "pracy" nad życiem osobistym i potrzebami otoczenia. Zbliżone, w gruncie rzeczy, są życiowe zasady jego zawziętego wroga, detektywa Vincenta Hanny (Pacino). Pojedynek dwóch osobowości rozegra się w trakcie napadu na bank, który miał być majstersztykiem McCauleya i jego pożegnaniem z zawodem.
"Gorączka" - TV 4, godz. 21:00

Po raz kolejny życie Joanny Chyłki poważnie się skomplikuje. Po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, bezkompromisowa prawniczka będzie musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością. To niełatwe zadanie dodatkowo utrudni fakt, że zostanie wciągnięta w sprawę okrutnego morderstwa... Świat Joanny Chyłki diametralnie się zmieni. Prawniczka będzie musiała stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zrządzenie losu sprawi, że Chyłka przez przypadek zostanie zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa.
"Chyłka - Rewizja" odcinek 1 - TVN, godz. 21:30

Uciekając przed zabójcami, Jason Bourne i Marie Kreutz zaszywają się w indyjskim miasteczku. Cierpiący na amnezję Jason wie, że był szpiegiem wyszkolonym przez organizację, której agenci chcą go zabić. Gdy w okolicy pojawia się podejrzany człowiek, Marie i Jason, nie zwlekając, ratują się ucieczką. Ich wysiłki, by zacząć normalne życie, znów okazują się daremne. Tym razem para zostaje wciągnięta w międzynarodową aferę. Gdy podszywający się pod Jasona płatny zabójca morduje jednego z pracowników CIA, głównym podejrzanym staje się Bourne.
"Krucjata Bourne'a" - TVN 7, godz. 22:30

Wczesne lata 80., Czechosłowacja. Dyrektor szkoły podstawowej zwołuje nadzwyczajne zebranie rodziców. Oskarża jedną z nauczycielek o wykorzystywanie uczniów do manipulowania ich opiekunami. W ten sposób kobieta miała sobie zapewniać pomoc w pracach domowych, naprawę sprzętów, a nawet romans. Zmowa milczenia i brak sprzeciwu rodziców wobec oskarżeń dyrektora mogą postawić nauczycielkę w bardzo trudnej sytuacji.
"Nauczycielka" - TVP Kultura, godz. 22:40

USA, lata 50. XX w. Obszar zachodniego wybrzeża Manhattanu staje się polem walki między dwoma gangami. Bernardo to przywódca portorykańskich Sharksów. Ich przeciwnikami są biali Amerykanie zwani Jetsami, na których czele stoi Riff. Tony jest jego przyjacielem i zarazem byłym liderem grupy. Chłopak zakochuje się w Marii, siostrze Bernarda. Zakochani spotykają się potajemne i planują razem uciec. Tymczasem oba gangi szykują się do ostatecznego starcia. Zwycięzca pojedynku przejmie kontrolę nad dzielnicą. Tony i Maria usiłują zapobiec tragedii.
"West Side Story" - TVP Historia, godz. 22:45

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 16.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×