Program telewizyjny na wtorek, 19.03.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 19.03.2019? W programie TV na wtorek m.in. "M jak miłość", "Diagnoza", "Czas zabijania", "Uprowadzona", "Echo serca" i "Tajemnica Brokeback Mountain". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 19 marca 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 19.03.2019 r.:

Missisipi. Dwóch białych mężczyzn gwałci dziesięcioletnią Murzynkę. Jej ojciec, Carl Lee Hailey, postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija napastników. Ambitny prawnik, Jake Brigance, podejmuje się jego obrony przed sądem. Sprzymierzeńcami Jake'a zostają: były mentor Lucien Wilbanks, koleżanka po fachu Ellen Roark i przyjaciel Harry Rex Vonner. Brat jednego z zabitych gwałcicieli mobilizuje członków Ku-Klux-Klanu. Dochodzi do zamieszek i aktów wandalizmu, wzmagają się uprzedzenia rasowe. Lecz prawnicy nie rezygnują ze sprawy.
"Czas zabijania" - TV Puls, godz. 20:00

Bryan Mills, emerytowany agent amerykańskich służb specjalnych, pracuje jako ochroniarz. Najważniejszą osobą w życiu rozwiedzionego mężczyzny jest córka, z którą od lat próbuje z nawiązać bliższe relacje. W dniu 17. urodzin Kim oznajmia ojcu, że wybiera się z przyjaciółką na wakacje do Paryża. Nie akceptując pomysłu samotnej eskapady, Bryan wyposaża dziewczynę w telefon komórkowy i wymusza obietnicę, że będzie codziennie dzwoniła. Tuż po przybyciu na miejsce do mieszkania zajmowanego przez przyjaciółki włamuje się kilku mężczyzn.
"Uprowadzona" - Polsat, godz. 20:05

Anka odzyskuje po wypadku przytomność – a Magda i Budzyński oddychają w końcu z ulgą. Prawnik podejrzewa jednak, że dziewczyna została potrącona specjalnie. I następnego dnia radzi byłej kochance, by poszła na współpracę z prokuraturą. Tymczasem Asia zostaje w domu sama, bo Wojtek jest na szkolnym wyjeździe. A Michał wykorzystuje okazję i próbuje podbić jej serce... Marcin zabiera Izę do domu nad jeziorem i ma dla ukochanej romantyczną niespodziankę. A Skalski kolejny raz stara się byłą żonę zastraszyć.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Tiger Chen Linhu, adept stylu tai chi, zostaje zauważony przez Donaka Marka, biznesmena organizującego nielegalne walki. Otrzymuje od niego ofertę pracy. Początkowo odrzuca propozycję, ale Mark znajduje sposób, by go przekonać. Pomimo ostrzeżeń ze strony mistrza Tiger daje się wciągnąć w świat przemocy. Zaczyna przemieniać się w bestię wyładowującą agresję na przeciwnikach.
"Człowiek tai chi" - TVN7, godz. 21:00

Stan Zosi poprawia się. Wciąż jednak nie odnaleziono źródła jej choroby. Szymon jest na działkach, gdy pracuje tam ekipa Sanepidu. Przekazuje Annie informacje, że na wyniki badań ziemi trzeba czekać około trzech tygodni. Wywołuje to złość Leśniewskiej - ktoś, kto zatruł jej dzieci ma tak długo pozostawać bezkarny? Razem z Szymonem podejmują bezskuteczną interwencję w Starostwie Powiatowym. Szymon sugeruje jednak, że robią to specjalnie… Czy kogoś kryją?
"Diagnoza" - TVN, godz. 21:30

Ksiądz Grzegorz prosi Magdę o pomoc: jedna z jego parafianek, Kamila, od jakiegoś czasu niedomaga zdrowotnie, ale uparcie odmawia hospitalizacji. Powodem jest jej dorosły już syn, Adam, od urodzenia cierpiący na porażenie mózgowe. Od rozstania z mężem kobieta sama się nim opiekuje. Przy wsparciu Magdy i Thomasa Kamila trafia do szpitala, badania wykazują, że ma tętniaka mózgu, niezbędna, choć nie gwarantująca przeżycia, jest operacja. Zaczyna się walka z czasem i uporem Kamili, która nie chce zostawić syna samego.
"Echo serca" - TVP1, godz. 21:40

Ennis Del Mar i Jack Twist poznają się w trakcie poszukiwania pracy. Nowy pracodawca - Joe Aquirre - proponuje im sezonowe zatrudnienie przy wypasie owiec na wzgórzu Brokeback. Z czasem zaczyna łączyć ich głęboka więź, która przeradza się w namiętność. U schyłku lata opuszczają wzgórze i każdy z nich rozpoczyna nowe życie. Ennis poślubia Almę i zostaje ojcem dwóch córek. Jack bierze ślub z Laureen Newsome. Mijają 4 lata. Pewnego dnia Alma wręcza mężowi pocztówkę od Jacka, zapowiadającą jego przyjazd.
"Tajemnica Brokeback Mountain" - TVN7, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 19.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×