Program telewizyjny na wtorek, 19.10.2021. Co obejrzeć 19 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na 19.10 - co obejrzeć we wtorek w tv? W "M jak miłość" zobaczymy pierwszą rozprawę rozwodową Izy i Marcina Chodakowskich. Program tv na wtorek to także filmy: "Ścigani" i "Jack Reacher: Jednym strzałem". Sprawdź, co jeszcze dziś w tv. Oto nasz program telewizyjny na wtorek, 19.10.

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek, 19 października 2021 r.:

Agent Jacques Kristoff ma za zadanie chronić piękną doktor Galinę Konstantin podczas podróży przez Słowację. Kobieta jest wysokiej klasy naukowcem i przewozi tajną broń biologiczną - śmiercionośny wirus zdolny unicestwić miliony ludzi. Nieoczekiwanie pociąg, którym podróżuje, zostaje porwany przez terrorystów. Ich celem jest wejście w posiadanie groźnego wirusa. Kristoff jest jedynym człowiekiem, który może zapobiec tragedii.
"Pasażer" - Stopklatka, godz. 20:00

Akcja rozgrywa się pod koniec lat 80. XX wieku. Osiemnastoletnia Charlie znajduje na złomowisku zdezelowanego volkswagena garbusa i postanawia go odrestaurować. Bohaterka szybko się orientuje, że ma do czynienia z niezwykłym samochodem.
"Bumblebee" - Polsat, godz. 20:05

Iza i Marcin jadą na pierwszą rozprawę rozwodową i i choć oboje cierpią, nadal nie potrafią się porozumieć. Joanna - zdesperowana, by zdobyć pieniądze na spłatę gigantycznego długu we Francji - prosi w końcu Michała o pomoc. Przypadkiem odkrywa, że Leszek ma nową ukochaną _ piękną Luizę, która jest gwiazdą mediów. Ostrowski spotyka się z biznesmenem z Hiszpanii, który chce odkupić od niego wydawnictwo.
"M jak miłość" odcinek 1607. - TVP 2, godz. 20:55

Księgowy Wesley Gibson mieszka w starej kamienicy tuż przy torach chicagowskiej kolejki. W pracy doświadcza nieustannych upokorzeń ze strony szefowej, a jego dziewczyna zdradza go. Gdy pewnego dnia Wesley kupuje kolejną porcję środków uspokajających, ktoś do niego strzela. Z opresji ratuje go atrakcyjna Fox. Niedoszła ofiara dowiaduje się, że poprzedniego dnia z rąk zamachowca zginął jego ojciec. Kobieta informuje go również, że jest on potomkiem najwybitniejszego egzekutora tajnego stowarzyszenia. Wesley trafia przed oblicze przywódcy Bractwa.
"Ścigani" - TVN 7, godz. 21:35

4-letni Frankie jest spełnieniem marzeń i oczkiem w głowie Karli Dyson. Pewnego dnia podczas zabawy w wesołym miasteczku w obecności matki zamaskowani przestępcy uprowadzają chłopca. Przy zgłoszeniu porwania szeryf pokazuje kobiecie tablicę zapełnioną zdjęciami zaginionych dzieci. Daje do zrozumienia, że szanse na znalezienie chłopca są nikłe. Karla bierze sprawy w swoje ręce. Rusza w pościg za porywaczem.
"Porwany" - TV Puls, godz. 21:45

Doktor Fidel informuje Julię, że zajmował się chorym o nazwisku Andres Pereda w szpitalu polowym Docker. Julia udaje się tam, ale człowiek, który miał być Andresem, okazał się rannym żołnierzem, który zabrał tylko jego rzeczy i sygnet, uznając Andresa za martwego. Pułkownik Mrquez musi ukarać doktora Fidela Calderona za niesubordynację i chce go odesłać do Madrytu, mimo że jest pretendentem do ręki jego córki, Susany. Szefem medycznym szpitala ma zostać Luis Garcs (były narzeczony zaskoczonejPilar, jednej z Dam, który 8 lat wcześniej porzucił ją przed ołtarzem). Tymczasem jednak, na interwencję księżnej, królowa nakazuje pułkownikowi przywrócić Fidela do służby. To on ma objąć stanowisko szefa medycznego szpitala...
"Miłość w czasach wojny" odcinek 2. - TVP 2, godz. 21:55

Film na podstawie książki Lee Childa pt. "Jednym strzałem". W Pittsburghu pięć przypadkowych osób umiera od kul nieznanego snajpera. Jedynym podejrzanym jest były wojskowy, James Barr. Aresztowany twierdzi, że jest niewinny. Jego adwokatem jest piękna i pewna siebie Helen Rodin. James żąda widzenia z Jackiem Reacherem, byłym oficerem żandarmerii wojskowej. Liczy, że Jack pomoże mu oczyścić się z zarzutów.
"Jack Reacher: Jednym strzałem" - Polsat, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 19.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×