Program telewizyjny na wtorek, 19.11.2019. Co obejrzeć 19 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na wtorek, 19 listopada - co dziś w TV? Mecz Polska-Słowenia, kolejny odcinek "M jak miłość", a także filmy "Polowanie na czarownice" czy "Masz wiadomość". Sprawdź nasz program tv na wtorek, 19.11.2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 19 listopada 2019 r.:

Behmen powraca z kolejnej krucjaty. Wraz z Felsonem zamierzają przejść w stan spoczynku. Ku ich zdumieniu widzą kraj spustoszony przez czarną śmierć. Rycerze zostają zatrzymani przez ludzi umierającego kardynała. Ci informują ich, że grozi im więzienie za dezercję, chyba że podejmą się niebezpiecznej misji. W kardynalskich lochach przetrzymywana jest młoda kobieta uznana za czarownicę, oskarżona o paktowanie z diabłem. Behmen i Felson unikną kary, jeśli podejmą się konwojowania jej do odległego opactwa, gdzie zostanie osądzona.
"Polowanie na czarownice" - Polsat, godz. 20:05

Polacy zakończą udział w eliminacjach przyszłorocznych ME pojedynkiem na Stadionie Narodowym w Warszawie ze Słoweńcami. Biało-czerwoni zawodnicy są pewni awansu do turnieju głównego. Niemniej będą chcieli w dobrym stylu zamknąć rok 2019 i zrewanżować się piłkarzom z Bałkanów za porażkę, którą ponieśli 6 września 2019 roku w Lublanie. W składzie Polski powinni pojawić się między innymi obrońcy Kamil Glik i Łukasz Piszczek, napastnicy Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek, pomocnik Piotr Zieliński oraz bramkarz Wojciech Szczęsny.
"Mecz Polska-Słowenia" - TVP1, godz. 20:35

Zaatakowana w lesie Ula walczy z Grzelakiem o życie, ale gangster jest od niej silniejszy i ma broń. Tropem dziewczyny w lesie zjawia się także policja, ale gdy Janek próbuje dziewczynie pomóc, bandyta do niego strzela. Tymczasem Bartek, gdy tylko dowiaduje się o wydarzeniach w Grabinie, od razu wraca do domu, a później postanawia Grzelaka odnaleźć i zabić. Kisielowa i Żak zjawiają się w końcu w kościele, by wziąć upragniony ślub. Uroczystość przerywa jednak nagle kobieta, która twierdzi, że Robert obiecał ożenić się właśnie z nią.
"M jak miłość" odcinek 1471. - TVP2, godz. 20:55

Kathleen jest właścicielką księgarni. Mieszka z narzeczonym, ale gdy chce porozmawiać z kimś, kto dzieli jej upodobania, wymienia korespondencję elektroniczną z nieznajomym z Internetu. Tymczasem w okolicy powstaje salon wydawniczy Joego Foksa, który może zagrozić istnieniu księgarni Kathleen. Dziewczyna postanawia ratować sklepik, w czym utwierdza się zwłaszcza po nieprzyjemnym spotkaniu z samym Foksem. Gdy jednak jej wysiłki okazują się daremne, a narzeczony ją opuszcza, Kathleen postanawia się spotkać z nieznajomym.
"Masz wiadomość" - TVN7, godz. 21:00

Marta, po spotkaniu z Igą, chce zrobić badanie DNA. Ewa obiecuje jej pomoc. Tymczasem Maks niepostrzeżenie ucieka Marcie. Gdy Gajewska go odnajduje, decyduje się zabrać chłopca w odwiedziny do Igi. Gdy wizyta dochodzi do skutku, Iga z trudem panuje nad emocjami. Jeszcze raz próbuje przekonać Martę, że to ona jest prawdziwą matką chłopca. Marta i Maciek postanawiają odwiedzić jej przyjaciółkę, by poznać prawdę. Janek dzięki pomocy prawnej wychodzi z aresztu. Maciek obiecuje mu opiekę. Byszewska otrzymuje w tym czasie szokującą wiadomość z aresztu dotyczącą swojego syna. Ewa przychodzi do Marty z wynikami testu. Marta jednak pokazuje jej drugi test, który otrzymała od przyjaciółki Igi. Czy Marta naprawdę jest matką Maksa?
"Pod powierzchnią" odcinek 5. sezon 2. - TVN, godz. 21:30

Przed ośmioma wiekami dwóch nieśmiertelnych synów Aleksandra Corvinusa rozpoczęło walkę o dominację. Marcus, ugryziony przez nietoperza, dał początek arystokratycznej rasie wampirów. William, ukąszony przez wilka, stał się pierwszym ogniwem rodu Lykanów, wilkołaków uznawanych przez wampiry za prymitywne. W czasach współczesnych wampirzyca Selene i przedstawiciel obu ras, Michael, walczą o ocalenie życia i miłości. Chcą ich zniszczyć zarówno wampiry, jak i wilkołaki. Para postanawia rozwiązać tajemnicę medalionu, który Michael nosi na szyi.
"Underworld: Ewolucja" - TV4, godz. 21:40

W areszcie, w którym przebywa Małgośka, dochodzi do strzelaniny: strzelcem jest Piotr, jeden ze strażników, który pełniąc służbę nieoczekiwanie zaczyna strzelać do kolegów i policjantów, którzy akurat tego dnia mają odprowadzić Małgośkę do prokuratury. Ranne zostają trzy osoby: policjant, zastępca naczelnika aresztu i Małgośka; Piotr zostaje postrzelony przez policyjnego snajpera. Cała czwórka, z poważnymi obrażeniami, trafia do Szpitala Północnego. Tymczasem Jan, który jeszcze nie wie o strzelaninie, musi zmierzyć się z dwoma innymi problemami. Jeden z nich to Pola, a konkretnie jej zachowanie w szkole - dziewczynka najwyraźniej nie radzi sobie z faktem, ze jej mama przebywa w areszcie, podejrzewana o zabójstwo. Drugim jest operacja Magdy, do której dochodzi tego właśnie dnia w Dubaju, a którą relacjonuje mu zdalnie Thomas… Dzień strzelaniny to również trudny dzień dla Zuzy - właśnie wróciła do pracy po przymusowej hospitalizacji. Czeka ją nie tylko kontakt z pacjentami, ale również próba uporządkowania bałaganu, jaki w jej życiu zostawiła choroba dwubiegunowa. Okazuje się, że musi prosić o pomoc osobę, której prosić wcale nie chce…
"Echo serca" odcinek 29. - TVP2, godz. 21:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 19.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×