Program telewizyjny na wtorek, 20.08.2019. Co obejrzeć 20 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na wtorek, 20 sierpnia 2019 roku. Co dzisiaj obejrzycie w TV? Film? Serial? Program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdziecie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Oto program TV na wtorek, 20.08.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 20.08.2019 r.:

Główna bohaterka "Miłości na zakręcie", Jowita - w tej roli Kamila Boruta - wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego.
"Miłość na zakręcie" odcinek 2 - TV4, godz. 20:00

Nathan Harper wiedzie beztroskie życie. Ma dobry kontakt z rodzicami, z ojcem trenuje sztuki walki. Podkochuje się w sąsiadce, Karen, ale wstydzi się jej wyznać uczucia. Pewnego dnia chłopak dokonuje zaskakującego odkrycia. Na stronie internetowej, poświęconej osobom zaginionym, zauważa swoje zdjęcie z dzieciństwa. Zaczyna podejrzewać, że jako dziecko został uprowadzony. Nie udaje mu się uzyskać wyjaśnień od rodziców, ponieważ oboje zostają zamordowani. Nathan i Karen muszą uciekać, ścigani przez terrorystów i agentów federalnych.
"Porwanie" - Polsat, godz. 20:05

W Królowym Moście czas biegnie wolniej. Wyznaczają go pory roku i kolejne święta. Czasami tylko naturalny rytm, nad którym czuwa ksiądz proboszcz, zaburzają niespodziewane wypadki. Tym razem do Królowego Mostu wraca Staś Niemotko po dwudziestu latach spędzonych na emigracji, na komendzie policji pojawia się przysłana z komendy głównej doświadczona policjantka Marina, a burmistrz i lokalny biznesmen przygotowują się do kolejnych wyborów. Jednak tym razem nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.
"U Pana Boga za miedzą" - TVP2, godz. 20:10

Kulisy życia słynnego komika, który dorastał w kulturze cygańskiej. Mężczyzna dokonał w życiu wyborów, które skomplikowały jego relacje z rodziną. Poszedł na studia, by realizować się zawodowo w branży filmowej. Krewni mieli wobec mężczyzny nierealne oczekiwania. Czekali na moment, w którym komik zdobędzie bogactwo i spłaci wobec nich dług.
"Cena sukcesu" - Ale kino+, godz. 20:10

Matteo Scuro jest emerytowanym urzędnikiem mieszkającym w sennym miasteczku Trapani na Sycylii. Zmęczony samotnością wdowiec postanawia po raz pierwszy w życiu opuścić rodzinne strony i odwiedzić piątkę dorosłych dzieci mieszkających w różnych miastach. W czasie długiej podróży spotyka wielu ludzi i odkrywa, jak bardzo Włosi zmienili się od czasów jego młodości. Matteo nie umie się odnaleźć w świecie, w którym najważniejsze są sukces, sława i pieniądze. Nie jest to jednak jedyne rozczarowanie, którego doświadcza.
"Wszyscy mają się dobrze" - TVP Kultura, godz. 20:20

15 stycznia 2009 roku kapitan Chesley "Sully" Sullenberger ląduje uszkodzonym samolotem na rzece Hudson, ratując życie obecnych na pokładzie pasażerów. Pilot zostaje okrzyknięty bohaterem, lecz śledztwo dotyczące tego wydarzenia grozi zniszczeniem jego reputacji i kariery.
"Sully" - TVN, godz. 21:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 20.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×