Program telewizyjny na wtorek, 24.09.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek to nie tylko moc serialowych emocji. Oprócz premierowych odcinków waszych ulubionych produkcji, w telewizji także nowy film Marka Koterskiego pt. "7 uczuć" i ciąg dalszy zmagań na torze w "Ninja Warrior Polska". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 24 września. Oto nasze propozycje!

Multimedia

Program tv na wtorek, 24.09.2019 r.:

Piękna nastoletnia hiszpańska księżniczka Katarzyna Aragońska (Charlotte Hope) od dziecka wie, że zostanie żoną angielskiego następcy tronu. Kobieta przyjeżdża do szarej i deszczowej Anglii ze swoim wspaniałym i różnorodnym dworem, m.in. pochodzącą z Afryki Subsaharyjskiej damą dworu Liną. Katarzyna zostaje księżną Walii, ale kiedy jej mąż Książę Artur (Angus Imrie) nagle umiera, jej pozycja zostaje zagrożona. Księżna twierdzi jednak, że jej małżeństwo nigdy nie zostało skonsumowane i dlatego - jako dziewica - może wyjść za mąż za charyzmatycznego i upartego księcia Harry'ego (Ruairi O'Connor).
"Hiszpańska księżniczka" - HBO, godz. 20;10

Kolejna znana postać pojawi się w ["Ninja Warrior Polska". W 4. odcinku na torze sprawdzi się aktor Andrzej Młynarczyk, który ze sportem jest związany na co dzień. Widzowie Polsatu mogą go kojarzyć z roli Przemysława Wiśniowieckiego w serialu „Pierwsza miłość” i Rafała Mazurka w „Hotelu 52”. Jak poradził sobie w „Ninja Warrior Polska”?
"Ninja Warrior Polska" odcinek 4. - Polsat, godz. 20:10

Artur więzi Darię. Dziewczynie udaje się wysłać SMS - a do ścigającego go policjanta Jakuba Karskiego. Olek nadal waha się między związkiem z Agą i z Agnieszką. O miłosnych "zawirowaniach" w życiu syna dowiaduje się w końcu Aleksandra. Nina wyznaje Leszkowi, że jest z nim w ciąży. Krajewski wcale nie wybucha z tego powodu radością. Kinga nadal troszczy się o chłopaka, który włamał się do jej domu. Po kolejnym spotkaniu Zduńska odkrywa jednak, że nastolatek cały czas kłamie...
"M jak miłość" odcinek 1456. - TVP2, godz. 20:55

Ewa z Olgą uciekają z Warszawy. Nastolatka chce, żeby pojechały do domu dziecka w Ostrowcu, gdzie Olga trafiła zaraz po urodzeniu – tam mogą zdobyć informacje o Helenie i jej związkach z Bestią. Pchnięty nożem Czarny budzi się w szpitalu więziennym. Nagle otrzymuje telefon z instrukcjami… Relacja między Arturem i Zosią coraz bardziej się komplikuje. Wkrótce Artur wpada w poważne tarapaty… W drodze do Ostrowca Olga i Ewa zostają zaatakowane przez zamachowca. Domyślają się, że to Staniak wydał wyrok na ich życie. Postanawiają działać… Czarny wpada do domu swojej byłej żony i zastaje tam… Komana!
"Pułapka" sezon 2. odcinek 4. - TVN, godz. 21:30

Alexis i jej były partner to para złodziei kosztowności. Kobieta wycofała się z działalności przestępczej, lecz daje się namówić na ostatni skok. Zysk ze skradzionych diamentów miałby umożliwić dostatnią egzystencję do końca życia. Sprawy się niestety mocno komplikują. Alex zostaje wplątana w morderstwo. Jej tropem podąża zawodowy zabójca. Kobieta musi odkryć, kto i z jakiego powodu chce ją zabić.
"Momentum" - TV Puls, godz. 22:00

Adaś ma problem z nazywaniem emocji. Wraca do dzieciństwa, które kojarzy mu się z nauką nazywania i kontrolowania emocji. Ma nadzieję, że nabędzie umiejętności, których teraz mu brakuje. Nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w zabawne sytuacje, nie zabraknie też okazji do wzruszeń i refleksji.
"7 uczuć" - Canal+, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 24.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×