Program telewizyjny na wtorek, 30.06.2020. Co obejrzeć 30 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas zakończyć czerwiec! Przed nami wtorek, 30 czerwca 2020 roku. Dzisiaj czeka na was istny maraton kina akcji i klasyczna polska komedia! Emocje gwarantowane! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 30.06.2020.

Multimedia

Program tv na wtorek, 30 czerwca 2020 r.:

Jack Ryan pracuje w CIA jako analityk. Pewnego dnia mężczyzna zostaje wysłany z misją do Moskwy. Ma za zadanie rozpracować jednego z najpotężniejszych rosyjskich oligarchów, Wiktora Czerewina. Jack szybko odkrywa, że biznesmen w porozumieniu z rosyjskimi władzami planuje przeprowadzić atak na Stany Zjednoczone. Zamach ma doprowadzić do krachu na giełdzie w USA. Jack próbuje udaremnić spisek.
"Jack Ryan: Teoria chaosu" - Polsat, godz. 20:00

Jerry Fletcher, nowojorski taksówkarz cierpi na stany lękowe i wierzy, że światem rządzi tajna organizacja. Swoimi podejrzeniami dzieli się z pracownicą Departamentu Sprawiedliwości. Kobieta początkowo sceptycznie podchodzi do sprawy, jednak wkrótce urojenia Jerry'ego zaczynają pokrywać się z rzeczywistością.
"Teoria spisku" - TVN 7, godz. 20:00

Air Force One z prezydentem Jamesem Marshallem, jego rodziną i świtą na pokładzie zostaje porwany przez rosyjskich ekstremistów. Porywacze żądają uwolnienia nacjonalisty, generała Radka. W przypadku niespełnienia żądań grożą wymordowaniem zakładników. Prezydentowi udaje się ukryć w zamieszaniu, lecz staje przed podjęciem poważnej decyzji. W czasie wizyty w Moskwie opowiedział się publicznie przeciwko jakimkolwiek negocjacjom z terrorystami. Teraz musi wybierać między życiem rodziny i załogi a wiernością złożonym obietnicom.
"Air Force One" - TV Puls, godz. 20:00

Autokar pełen handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar, przekracza wschodnią granicę. W lesie autobus zostaje napadnięty. Przestępcy zmuszają handlarzy do zapłacenia haraczu. Wśród pokrzywdzonych jest młoda kobieta, Marusia. Jako jedyna decyduje się zawiadomić policję. Najbliżej ma do komisariatu w Królowym Moście. Proboszcz, faktycznie osoba numer jeden w okolicy, umieszcza ją w domu młodego organisty. Urocza dziewczyna od razu wpada chłopakowi w oko.
"U pana Boga za piecem" - TVP2, godz. 20:05

Amerykanin Peter Bowman, główny inżynier nadzorujący budowę tamy w Andach, zostaje porwany przez rebeliantów, którzy żądają 3 milionów dolarów okupu. Pracodawca Petera odmawia zapłacenia żądanej sumy. Żona pojmanego, Alice, zwraca się o pomoc do profesjonalnego negocjatora, Terry'ego Thorne'a, weterana sił specjalnych, który w ciągu ostatnich lat zajmował się wieloma podobnymi przypadkami porwań. Negocjacje nie są łatwe. Na dodatek Alice uświadamia sobie, że człowiek, który ma wybawić jej męża, nie jest jej obojętny.
"Dowód życia" - TVN, godz. 21:00

Kontynuacja serii, którą rozpoczął kultowy "Terminator" z 1984 roku. Znowu rozpoczyna się walka o przyszłość. Nowoczesny model Terminatora, Rev-9, ma do wykonania misję zlikwidowania Dani Ramos - dziewczyny, która w przyszłości ma stanąć na czele ruchu oporu. Na pomoc w walce z maszyną zostaje przysłana Grace, kobieta mająca cybernetyczne usprawnienia. Przyszłej przywódczyni ruchu oporu pomogą też Sarah Connor i Terminator T-800.
"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - CANAL+, godz. 21:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 30.06.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×