Program telewizyjny na wtorek, 3.07.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 3.07.2018? W programie TV na dziś m.in. ostatnie mecze 1/8 finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018, "X-Men. Ostatni bastion", "Randka w ciemno", "Lepiej późno niż później" oraz Półfinał Miss Polski 2018. Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 3 lipca 2018!

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek, 3 lipca 2018 r.:

Mundial 2018. Kto z kim w 1/8 finału? [DRABINKA, PLAN TRANSMISJI]Zobacz więcej

Wynalezienie lekarstwa odwracającego proces mutowania prowadzi do odwrócenia biegu historii. Po raz pierwszy mutanty stają przed wyborem: zachować swą unikalność, co oznacza skazanie się na wieczną izolację i alienację, czy też wyrzec się pozyskanej w wyniku mutacji mocy. Przeciwstawne punkty widzenia przywódców mutantów - Charlesa Xaviera, który naucza tolerancji, i Erika Lehnsherra, który wierzy w przetrwanie najsilniejszych, zostają poddane ostatecznej próbie - dochodzi do wojny, która ma rozstrzygnąć wszelkie spory.
"X-Men. Ostatni bastion" - Polsat, godz. 20:05

Opowieść o miłosnych perypetiach notorycznego podrywacza Karola i ślicznej i kruchej Majki, których drogi się skrzyżowały za sprawą tytułowego programu telewizyjnego. Karol trafia do "Randki w ciemno" w wyniku zakładu z kolegami. Majce załatwiają występ w programie usłużne przyjaciółki, które chcą w ten sposób wyciągnąć sympatyczną koleżankę ze stanu odrętwienia po rozstaniu z niewiernym kochankiem. Serce wrażliwej dziewczyny złamał dużo od niej starszy Cezary, którego nowym obiektem zainteresowania stała się seksowna Czeszka Karolina. Traf tak zrządza, że podczas programu spośród kandydatek do randki, Karol wybiera właśnie Majkę.
"Randka w ciemno" - TVP2, godz. 20:10

Smolny bezskutecznie próbuje skontaktować się z synem. Była żona informuje go, że podobno Przemek poznał na festiwalu jakąś dziewczynę i postanowił nie wracać do domu z kolegami. Policja znajduje na poboczu plecak i kurtkę Przemka - Krzysztof i Natalia są przerażeni! Sandra niespodziewanie wraca od rodziców, ale nie zastaje Michela w mieszkaniu. Przyjaciele potajemnie zawiadamiają Gawriłowa - ten pojawia się szybko. Sandra przeprasza męża - przesadziła z zazdrością. Czy Michel przyzna się, że od trzech dni mieszka u Nataszy? Kinga jest pewna, że to Roma ją wrobiła. Brzozowska potrzebuje jednak dowodu. Prosi o pomoc Bartka... czytaj więcej
"Na Wspólnej" - TVN, godz. 20:10

Półfinał Miss Polski, w którym najpiękniejsze reprezentantki różnych regionów naszego kraju rywalizują o udział w finale konkursu i szansę na zdobycie korony. Urodę kandydatek podkreślają efektowne kreacje, specjalnie przygotowana choreografia oraz wyjątkowa oprawa sceniczna i muzyczna, jaką zapewnią zaproszone gwiazdy... czytaj więcej
Półfinał Miss Polski 2018 - TV4, godz. 21:00

Harry Langer ma 63 lata i jest zatwardziałym kawalerem, który nigdy nie umówił się z kobietą, która przekroczyłaby trzydziestkę. Ten konserwatywny elegant i nałogowy uwodziciel jest jednocześnie fascynujący i odpychający, a to mieszanka cech, obok których kobiety nie przechodzą obojętnie. Harry właśnie uwodzi Marin Barry, ponad trzydzieści lat od niego młodszą córkę znanej dramatopisarki Eryki Barry. Podczas romantycznej schadzki dochodzi do nieporozumienia, Eryka i jej siostra Zoe zjawiają się w domu niezapowiedziane rujnując plany kochanków. Harry może śmiało stwierdzić, że to czas, w którym świat sprzysiągł się przeciwko niemu.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ DILMU
"Lepiej późno niż później" - TVN, godz. 21:30

Autokar pełen handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar, przekracza wschodnią granicę. W lesie autobus zostaje napadnięty. Przestępcy zmuszają handlarzy do zapłacenia haraczu. Wśród pokrzywdzonych jest młoda kobieta, Marusia. Jako jedyna decyduje się zawiadomić policję. Najbliżej ma do komisariatu w Królowym Moście. Proboszcz, faktycznie osoba numer jeden w okolicy, umieszcza ją w domu młodego organisty. Urocza dziewczyna od razu wpada chłopakowi w oko.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"U Pana Boga za piecem" - TVP2, godz. 21:50

Amerykański generał, główny koordynator planowanej inwazji aliantów, zostaje zestrzelony przez Niemców i uwięziony w Hohenwerfen, siedzibie SS i gestapo. Położona w górach południowych Niemiec forteca wydaje się nie do zdobycia. Do środka dostać się można jedynie desantując się na spadochronach lub wjeżdżając na górę kolejką linową, której dolna stacja znajduje się w strzeżonej przez gestapo wiosce. Generał musi zostać szybko odbity z rąk wroga. Misję uwolnienia generała powierzono siedmiu ludziom, którymi dowodzą: brytyjski major John Smith, amerykański porucznik Morris Schaffer oraz brytyjska agentka wywiadu Mary Ellison.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Tylko dla orłów" - TVN7, godz. 22:15

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 3.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×