Program telewizyjny na wtorek, 31.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co w telewizji we wtorek, 31 lipca? We wtorkowy wieczór czeka nas spotkanie z X-menami oraz Tarzanem, a także dalsza część bolesnego zerwania Darka z Kasią z "Na Wspólnej". Sprawdź nasz program telewizyjny na wtorek, 31 lipca!

Multimedia

Program tv na wtorek, 31 lipca 2018 r.:

W niedalekiej przyszłości mutanci są ścigani przez Sentinele - machiny, które wykrywają gen mutacji i przejmują moce oraz wygląd ofiar. By przetrwać, mutanci muszą sprawić, by Sentinele nigdy nie powstały. Wolverine ma cofnąć się do lat 70. XX w., odnaleźć Charlesa Xaviera i Magneta, namówić ich do współpracy i powstrzymać dr. Bolivara Traska przed stworzeniem robotów. W latach 70. załamany po stracie przyjaciółki Xavier jest wrakiem człowieka. Tymczasem opłakiwana przez niego Raven zwraca się przeciwko ludziom. Jej celem jest dr Trask.
"X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" - Polsat, godz. 20:05

Smolny obwinia się o to, co grozi jego synowi - sroga kara za jazdę bez uprawnień i spowodowanie groźnego wypadku. Tymczasem Przemek orientuje się, że koledzy których chroni, zrzucają na niego całą winę! Kasia nie może pogodzić się z tym, że Darek z nią zerwał. Przychodzi do Żbika i żąda wyjaśnień. Kiedy z łazienki wychodzi Aneta, Bergówna wszystko rozumie… Policzkuje Darka i… idzie odreagować! Roman mówi Alicji, że jego brat kompletnie się załamał. Kobieta oświadcza, że musiała zerwać z Antonim - nie chce stać między braćmi. Roman próbuje namówić Alicję do zmiany zdania - tymczasem jego brat wsiada do autokaru jadącego na Ukrainę.
"Na Wspólnej" 2722. odcinek - TVN, godz. 20:15

Jed Eckert powraca z wojska do Spokane, gdzie mieszka jego młodszy brat, Matt, z ojcem. Nie ma czasu, by cieszyć się spotkaniem z rodziną, bo wkrótce miasteczko przeżywa inwazję północnokoreańskich spadochroniarzy. Wybuchła wojna. Jed z bratem uciekają do domu w lesie. Zabierają ze sobą przyjaciół. Planują przeczekać najgorsze, ale zostają namierzeni. Rozpoczynają partyzancką walkę z wrogiem.
"Czerwony świt" - TVP 2, godz. 20:45

Honorata zazdrosna o Alicję! Roman ma coś na sumieniu? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Tarzan przed wieloma laty opuścił afrykańską dżunglę. Mężczyzna, znany powszechnie jako John Clayton, wiedzie teraz dostatnie życia w Londynie. Pewnego dnia otrzymuje od losu szansę powrotu do Konga. Jako angielski lord ma pełnić funkcję wysłannika rządu z misją handlową. Bohater nie zdaje sobie sprawy, że jest wykorzystywany przez żądnego zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii.
"Tarzan: Legenda" - HBO, godz. 21:55

7 filmów z Maciejem Stuhrem, które musicie obejrzeć! Zobacz więcej

Aleks skończył właśnie osiemnaście lat. Dzień urodzin uczcił nietypowo: odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch radiowozów. Chłopak nie jest chuliganem. Realizuje przebiegłą intrygę, aby zemścić się na człowieku, którego nienawidzi. Zamierza okraść z grubej gotówki znanego biznesmena, o którym wiadomo, że prowadzi brudne interesy. W szalony plan z łatwością wciąga dziewczynę, która pracuje w firmie wroga. Na trop Aleksa wpada dociekliwy śledczy, który obserwuje każdy jego krok.
"Fuks" - TVP2, godz. 22:25

Martin Vail, jeden z najsławniejszych adwokatów w Chicago, chce wziąć udział w procesie zabójcy arcybiskupa Richarda Rushmona. Prokurator oskarża 19-letniego Aarona Stamplera, zatrzymanego w pobliżu miejsca zbrodni. Chłopak, mimo poplamionego krwią ubrania i biskupiego pierścienia w kieszeni, nie przyznaje się do winy. Proces staje się areną starcia Vaila i ambitnej oskarżycielki Janet Venable, jego uczennicy i byłej kochanki. Adwokat uważa wygraną za punkt honoru i drzwi do sławy. Mniejszą uwagę przywiązuje do prawdy.
"Lęk pierwotny" - Polsat, godz. 23:00

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź aktualny program telewizyjny na wtorek, 31.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×