Program telewizyjny na wtorek, 4 grudnia 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek - co obejrzeć dziś w tv? Hitem dnia jest z pewnością nominowane do Oscara "W ciemności" Agnieszki Holland z 2011 roku. Program tv na wtorek to również "M jak miłość", kolejny odcinek serialu "Barwy szczęścia" i... kultowa komedia! Sprawdźcie, co warto obejrzeć w tv 4 grudnia 2018.

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek, 4 grudnia 2018 r.:

20-letni Evan Treborn od dziecka miał problemy z pamięcią. Jako małemu chłopcu psycholog poradził mu prowadzenie dzienników. Zapisywanie faktów miało pobudzać jego pamięć. Po wielu latach chłopak odkrywa, że tomy zapisków są czymś więcej niż wspomnieniami. Czytając je, w niewyjaśniony sposób przenosi się w czasie, staje się uczestnikiem opisanych wydarzeń, może wpływać na ich bieg. Jednak modyfikowanie przeszłości przynosi katastrofalne skutki. Z każdej wyprawy do przeszłości Evan powraca jako inna osoba.
"Efekt motyla" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Do oddziału banku na Wall Street dostają się czterej uzbrojeni ludzie w strojach malarzy. Terroryzują klientów i pracowników, lecz nie uciekają z gotówką. Każą 50 zakładnikom przebrać się w stroje malarskie. Bank zostaje otoczony przez kordony policji. Kapitan John Darius oraz detektywi Keith Frazier i Bill Mitchell przybywają na miejsce. Gdy pertraktacje z przestępcami nie dają rezultatów, pojawia się Madeleine White - specjalistka od nierozwiązywalnych przypadków. Jej wizyta nasuwa podejrzenia, że bank skrywa coś ważniejszego niż pieniądze.
"Plan doskonały" - TV Puls, godz. 20:00

Gangster Chili Palmer ma odebrać w Los Angeles dług od producenta filmów niskobudżetowych, Harry'ego Zimma. Ale Chili jest miłośnikiem kina i zamiast rozliczyć się z dłużnikiem, zawiązuje z nim spółkę. Harry akceptuje jego pomysł na scenariusz. W sprawę jest wtajemniczona dziewczyna Harry'ego, Karen, która zaczyna podkochiwać się w Chilim. Ma nakłonić byłego męża, gwiazdora Martina Weira, by zagrał główną rolę w nowym filmie spółki Zimm-Palmer. Tymczasem pojawiają się inni wierzyciele.
"Dorwać małego" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Do Cieślaków przychodzą policjanci, by przesłuchać Zuzię w sprawie kłusownika. Obecny na miejscu Filip dowiaduje się, że Kazik jest ojcem dziewczyny. Klara i Winicjusz omawiają ostatnie poprawki w powieści, a ich spotkanie przerywa niezapowiedziana wizyta Kniewskiego. Pisarz ma do Pyrki prośbę związaną z wyjazdem do USA. Oliwka i Laura nadal ukrywają przed Kajtkiem i Justinem powód kłótni...
"Barwy szczęścia" odcinek 1955. - TVP2, godz. 20;10

Laura proponuje Oliwce pracę prostytutki! Co ona na to? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Joasia wciąż martwi się o Zosię, od kiedy Eryk złamał dziewczynie serce. Postanawia wybrać się z dziećmi na wieś. Tymczasem w Grabinie wcale nie jest spokojniej... Na próbie kościelnego chóru wybucha nagle ostra kłótnia, bo przyjaciółki Kisielowej atakują Roberta Żaka. Lokalny ksiądz ma przez to problemy z sercem i trafia do przychodni, pod opiekę Agaty i Artura. Marzenka podejrzewa, że zaszła w ciążę i wcale się z tego powodu nie cieszy...
"M jak miłość" odcinek 1404. - TVP2, godz. 20:55

Kolejna śmierć w Grabinie? Proboszcz mdleje na wieść o przeszłości Żaka! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Święto Dziękczynienia. Zaprzyjaźnione rodziny Doverów i Birchów razem jedzą obiad. Sielanka kończy się, gdy znikają 6-letnia Anna i rok starsza Joy. Dla obydwu rodzin zaczyna się koszmar. Śledztwo prowadzi błyskotliwy detektyw Loki. Aresztuje Alexa Jonesa, którego samochód stał blisko miejsca, skąd zniknęły dziewczynki, lecz policja musi go wypuścić z braku dowodów. Keller Dover postanawia działać na własną rękę. Wszyscy zdają sobie sprawę, że im dłużej trwają poszukiwania, tym bardziej zmniejsza się szansa na znalezienie dzieci żywych.
"Labirynt" - TVN, godz. 21:30

["Leopold Socha jest kanalarzem. Do pensji dorabia kradzieżami; przed wojną siedział za to w więzieniu. W trakcie likwidacji lwowskiego getta mężczyzna spotyka poszukującą schronienia grupę Żydów. Są wśród nich ludzie o różnym statusie społecznym i majątkowym. Socha zgadza się pomóc im ukryć się w kanałach za 500 złotych dziennie. Od tej chwili dogląda uciekinierów, narażając na niebezpieczeństwo siebie, żonę i córkę. Ma świadomość, że w każdej chwili może wpaść w ręce Niemców lub Ukraińców. Z czasem pieniądze i kosztowności się kończą.
"W ciemności" - TVP1, godz. 22:35**

Zobacz galerię

Sprawdź aktualny program tv na wtorek, 4.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×