Program telewizyjny na wtorek, 8.10.2019. Co obejrzeć 8 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek - co dziś w telewizji? Przed nami m.in. popularne influencerki na torze "Ninja Warrior Polska", kolejny odcinek "M jak miłość" i "Pułapki" oraz aktorski popis Deppa i Torturro w filmie"Sekretne okno". Sprawdź nasz program tv na 8 października. Co obejrzysz dziś w tv?

Multimedia

Program tv na wtorek, 8 października 2019 r.:

W kolejnym odcinku "Ninja Warrior Polska" na torze sprawdzą się m.in. popularne influencerki siostry Bukowskie oraz Patrycja Wieja z "Projekt Lady". Panie wniosły wiele pozytywnych emocji do Areny Gliwic. Jak piękne, wysportowane, szalone i gotowe na zwycięstwo uczestniczki poradziły sobie jednak z przeszkodami?
"Ninja Warrior Polska" odcinek 6. - Polsat, godz. 20:10

Aga odkrywa, że Olek umawia się za jej plecami z Agnieszką i wzburzona od razu zrywa z chłopakiem. Arturowi udaje się w końcu wywabić Marcina z domku nad jeziorem. Gdy Chodakowski wyjeżdża, szaleniec pozbawia jego brata przytomności i atakuje Izę. Asia wyznaje Leszkowi, że Wojtek jest w konflikcie z jednym z kolegów z drużyny, Dominikiem. Biznesmen wpada od razu na pomysł, jak chłopców pogodzić. Później zakochani spotykają się na kolacji z Krajewskim seniorem, który chce w końcu bliżej poznać nową wybrankę syna.
'M jak miłość" odcinek 1460. - TVP2, godz. 20:55

Jimmy Conlon, brooklyński gangster i płatny zabójca, powoli kończy karierę. Jest zmęczony pracą, a policja coraz bardziej depcze mu po piętach. Pewnego dnia dowiaduje się, że współpracownik chce zlikwidować jego syna Mike'a, którego Jimmy przed laty opuścił.
"Nocny pościg" - TVN7, godz. 21:00

Czarny przyjeżdża na parking spotkać się z porywaczami syna. Ma dokonać wymiany - ciało Olgi za Stasia. Zamiast porywaczy pojawia się komisarz Marczuk z policyjną obstawą. Czarny orientuje się, że wpadł w pułapkę… Ewa i Kamil są przetrzymywani w magazynach pod Warszawą. Gerard pokazuje Ewie materiał ze stacji informacyjnej - dziennikarze mówią o śmierci Olgi. Ewa jest w szoku! Warski w szpitalu widzi ten reportaż. Wychodzi na własne życzenie i jedzie do domu Rakowca… Czy słusznie podejrzewa, że ma on coś wspólnego ze śmiercią jego córki? Kamilowi udaje się zmylić czujność Gerarda i uciec. Niestety, Ewa zostaje w rękach bandyty. Kamil decyduje się wrócić po ukochaną.
"Pułapka" odcinek 6. - TVN, godz. 21:30

Dokument przedstawia historię ucieczki z Dubaju księżniczki Latify Al Maktoum, córki emira Muhammada ibn Raszida Al Maktoum. 32- letnia kobieta skontaktowała się z firmą Detained in Dubai, która pomaga w mieszkańcom Zjednoczonych Emiratów Arabskich wyjechać z kraju. Współwłaścicielem firmy jest Herv Jaubert, były agent francuskiego wywiadu. Przed ucieczką Latifa nagrała film, w którym opowiada o życiu pod kontrolą ojca. Lafita wcześniej dwukrotnie próbowała uciec z domu, lecz za każdym razem odnajdywały ją tajne służby i sprowadzały z powrotem.
"Ucieczka z Dubaju, tajemnica zaginionej księżniczki" - TVP2, godz. 22:50

Popularny pisarz Mort Rainey, przeżywający małżeński i twórczy kryzys, przenosi się na wieś. Tam jednak przesypia całe dnie zamiast pisać. Pewnego dnia w jego domu pojawia się tajemniczy nieznajomy, John Shooter, który oskarża go o plagiat jednego z własnych opowiadań. Mort odpiera zarzut, twierdząc, że jego opowiadanie ukazało się znacznie wcześniej, niż Shooter napisał swoje. Ten żąda dowodu, grożąc, że jeśli pisarz go nie dostarczy, stanie się coś strasznego. Wkrótce życie Morta zamienia się w koszmar, a on sam zaczyna popadać w obłęd.
"Sekretne okno" - Polsat, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 8.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×