Program TV na Boże Narodzenie, 25.12.2020. Co obejrzeć w piątek, Pierwszy Dzień Świąt 2020 w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzimy głównie w domach. Warto poświęcić ten czas na wartościowe i wprawiające w dobry nastrój produkcje filmowe. W programie TV na Pierwszy Dzień Świąt znajdują się m.in komedie romantyczne, takie jak "Śniadanie do łóżka" czy "Miłość jest wszystkim", filmy muzyczne oraz ekranizacje opowieści doskonale znanych z literatury. Sprawdź program TV na Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia - piątek, 25.12.2020!

Multimedia

Program TV na Boże Narodzenie - piątek, 25 grudnia 2020 r.:

Kultowa ekranizacja środkowej części słynnej trylogii Sienkiewicza, opowiadająca o najeździe Szwedów na Polskę w latach 1656-1660. Główny bohater, Andrzej Kmicic, chorąży orszański początkowo staje po stronie Radziwiłłów, rodu sympatyzującego ze Szwedami. Niedługo później zaczyna rozumieć, że nie była to dobra decyzja. Potop - TVN, 10:00

Najodważniejsze, najmądrzejsze i najlepiej wyszkolone kobiety ponownie stają do walki z niesprawiedliwością. Legendarne Aniołki Charliego są zmuszone po raz kolejny wkroczyć do akcji. Tym razem na szali znalazło się bezpieczeństwo naszej planety.
Aniołki Charliego - HBO, 13:10

Filmowe świąteczne przeboje i koncerty kolęd na Wigilię! Sprawdź, co obejrzeć w TV!Zobacz więcej

Filmowa ekranizacja słynnego musicalu, wyreżyserowana przez Toma Hoppera, twórcy "Les Miserables". Film opowiada historię Victorii, która porzucona przez swoich właścicieli, musi się odnaleźć w świecie roztańczonych kotów. W obsadzie znaleźli się m.in. Judi Dench i Idris Elba.
Koty - Canal+, 13:10

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych filmów muzycznych wszechczasów. Frances, młoda dziewczyna, zwana przez najbliższych Baby, spędza leniwe lato z rodzicami i siostrą w jednym z ośrodków wczasowych. Nudzi się. Wszystko się zmienia po przypadkowym poznaniu młodego tancerza Johnny'ego Castle'a. Dirty Dancing - Polsat, 14:35

Współczesna wariacja na temat historii Kopciuszka, rozgrywająca się w Warszawie. Główna bohaterka bierze udział w kursie dla osób zainteresowanych poznaniem i poślubieniem milionera, dzięki któremu wychodzi z dołka i radykalnie zmienia swoje życie.
Jak poślubić milionera? - Canal+, 19:20

Król Magnus pada ofiarą złej wiedźmy Ravenny. Kobieta najpierw go uwodzi, a następnie zabija. Aby nikt i nic nie przeszkodziło jej w przejęciu władzy nad królestwem, wtrąca do więzienia córkę Magnusa, Śnieżkę. Kiedy magiczne lustro ostrzega Ravennę przed królewną, wiedźma postanawia pozbyć się Śnieżki raz na zawsze. Królewna Śnieżka i Łowca - TVN, 20:05

Urodziny zespołu Boys i kinowe hity w Drugi Dzień Świąt! Co warto obejrzeć w TV?Zobacz więcej

Wysokobudżetowa ekranizacja znanej serii komiksów superbohaterskich. Film opowiada o przygodach Arthura Curry'ego, tytułowego Aquamana, który dąży do przejęcia władzy w podwodnym królestwie Atlantydy, aby tym sposobem zapobiec wojnie z ludźmi żyjącymi na powierzchni.
Aquaman - HBO, 20:10

Fascynująca biografia Agnieszki Osieckiej – jej życie od wczesnej młodości, przypadającej na lata pięćdziesiąte, aż do śmierci, czyli lata dziewięćdziesiąte. Jej tłem będą artystyczne, obyczajowe oraz polityczne realia tamtych czasów, poczynając od edukacji w komunistycznej szkole przez studia w Szkole Filmowej w Łodzi i kolorowy świat studenckich teatrzyków – warszawskiego STS- u i gdańskiego Bim-Bomu. Widzowie zobaczą spektakularne sukcesy oraz porażki Osieckiej, zarówno w walce z cenzurą, jak i wynikające z trudnych życiowych wyborów.
"Osiecka" - TVP1, 20:15

Film dokumentalny opowiadający historię znanego polskiego piosenkarza, gitarzysty i kompozytora. W dokumencie znalazły się wspomnienia wzlotów i upadków artysty. Opowiada o czasach największej popularności Krzysztofa Krawczyka w Polsce oraz o jego niespełnionym marzeniu o karierze w Stanach Zjednoczonych. Krzysztof Krawczyk - całe moje życie - TVP1, 21:00

Komedia romantyczna, której głównym bohaterem jest Piotr, zdolny kucharz, mający ogromnego pecha w życiu. Jego życie zupełnie się zmienia, kiedy trafia na okładkę poczytnego magazynu i staje się rozpoznawalny.
Śniadanie do łóżka - TV Puls 2, 21:55

Co warto zobaczyć z dziećmi w telewizji w Boże Narodzenie 2020?Zobacz więcej

Komedia romantyczna opowiadająca o losach grupy ludzi, dla których nadchodzący okres Bożego Narodzenia okazuje się być nadzwyczaj przełomowy. Łańcuch wyjątkowych wydarzeń rozpoczyna się od przybycia Świętego Mikołaja do miasta. W obsadzie znaleźli się m.in. Olaf Lubaszenko, Aleksandra Adamska oraz Agnieszka Grochowska.
Miłość jest wszystkim - TVN 7, 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program TV na Boże Narodzenie, piątek, 25.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • na szczęście obok licznych powtórek filmów będzie też coś nowego czyli 6 odcinek specjalny TZG (gość)

    Tym razem z najwyżej ocenionymi tańcami. Przy tej okazji fajne byłyby rozmowy z jurorami. Zwłaszcza Beatą Tyszkiewicz i Olą Jordan. Największą liczbę max. ocen jury mają na swoich kontach Rafał Maserak, Jan Kliment i Stefano Terrazzino dlatego to oni powinni być królami tego odcinka. A już na pewno Stefano jako zdobywca pierwszej w Polsacie 40 pkt. noty za taniec. To od tej pięknej rumby z Anetą Zając powinien zacząć się ten odcinek.

    24.12.2020 15:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×