Program tv na czwartek, 11.01.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Witamy w czwartek! Jaki film dzisiaj chcecie obejrzeć? Nie wiecie? Spokojnie, z przyjemnością Wam doradzimy! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Vin Serento jest szefem gangu, który organizuje nielegalne wyścigi samochodowe na ulicach Los Angeles. Tajny agent Paul White przeniknął w struktury organizacji. Ludzie Vina planują napaść na szefa mafii, Juana Carlosa de la Sol. Chcą przejąć jego majątek oraz przyćmić jego sławę.
"Superfast!" - TV Puls, godz. 20:00

Nowojorska prawniczka Carly Whitten ma ścisłe zasady dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga, zakochuje się w nim. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę. Jedzie do jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera żona Marka, Kate. Jest zszokowana, że mąż ją zdradza. Carly jest wściekła, że dała się oszukać. Kobiety zaprzyjaźniają się. Postanawiają dokonać zemsty. Pomaga im Amber, kolejna kochanka mężczyzny. Wspólne przygotowywanie planu działania zbliża do siebie trzy kobiety.
"Inna kobieta" - Polsat, godz. 20:05

Wiedźmy przepowiadają wracającemu z wyprawy wojennej lordowi Makbetowi świetlaną przyszłość. Lady Makbet podsyca budzące się w nim ambicje i żądzę władzy. Prorocze słowa czarownic spełnią się, ale droga do tronu będzie krwawa, a korona zostanie okupiona szaleństwem.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Makbet" - Ale kino+, godz. 20:10

Zobaczcie polski zwiastun filmu Urszuli Antoniak [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

12 kwietnia 2015 roku w Baltimore policja zatrzymała 25-letniego Afroamerykanina Freddiego Graya. Podczas transportu na komisariat mężczyzna zapadł w śpiączkę. Choć został przewieziony do szpitala, po tygodniu zmarł z powodu licznych obrażeń. Sprawą zajęła się prokuratura, która szybko postawiła w stan oskarżenia sześciu policjantów. W mieście zawrzało. Na ulice wyszli ludzie, którymi wstrząsnęły informacje o kulisach śmierci chłopaka.
"Wrzenie w Baltimore" - HBO, godz. 21:40

Film Patryka Vegi. Madryt, rok 1975. Po ceremonii pogrzebowej ukrywającego się w Hiszpanii nazisty Werner zaprasza Klossa do siebie. Hans spotyka Hermanna Brunnera, który chce się dowiedzieć, co J-23 wie na temat miejsca ukrycia największego skarbu Trzeciej Rzeszy - Bursztynowej Komnaty. Königsberg, rok 1945. Hans Kloss - agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 - wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. Brunner jest zaangażowany w intrygę. Kloss próbuje pokrzyżować plany wroga. Chcąc ocalić piękną Elzę, jest gotów zaryzykować bezpieczeństwo misji.
"Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" - TVP2, godz. 21:55

Przystojny Nikki ma słabość do pięknych i bogatych pań. Dzięki zniewalającemu urokowi może w nich przebierać jak w ulęgałkach, co też chętnie czyni. Kolejne kobiety go utrzymują, więc chłopak przywykł do luksusu i łatwego życia. Jego ostatnią zdobyczą jest zamożna prawniczka w średnim wieku, Samantha. Pewnego dnia wszystko się zmienia, gdy Nikki zakochuje się w pięknej kelnerce Heather, która prowadzi podobne życie jak on.
"Amerykańskie ciacho" - Polsat, godz. 22:25

Film Feliksa Falka. Marcin, 30-letni historyk sztuki, podczas służbowego wyjazdu do Lwowa spotyka Marię - swoją dziewczynę z lat studenckich. Dowiaduje się od niej, że jest ojcem kilkuletniego Michała. Po powrocie do Warszawy młody biznesmen postanawia zaprosić oboje do siebie. W czasie podróży Maria zostaje zamordowana. Michałowi udaje się uciec. Chłopca odnajduje policja i doprowadza do ojca. Jednak Borowski nie jest przygotowany do pełnienia roli ojca, a Michał nie może przyzwyczaić się do nowego otoczenia. Któregoś dnia chłopiec ucieka.
"Daleko od siebie" - TVP Kultura, godz. 23:30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×