Program tv na czwartek, 12.09.2019. Co obejrzeć 12 września w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 12 września 2019 roku. Na co się skusicie? Sprawdźcie program TV na czwartek, 29.08.2019 roku.

Multimedia

Program tv na czwartek, 12.09.2019 r.:

Trzydziestokilkuletni playboy Will Freeman odkrywa, że najlepszym miejscem na poznanie kobiety jest koło samotnych matek. Gdy próbuje poderwać jedną z nich, poznaje 12-letniego Marcusa. Chłopak z problemami może skomplikować jego wygodne i poukładane życie.
"Był sobie chłopiec" - godz. 20:00 w TVN7

Szesnaście osób, które z gotowaniem nie mają absolutnie nic wspólnego, trafia pod skrzydła zawodowych kucharzy. Przeszkoleni "kuchenni nieudacznicy" będą później ze sobą rywalizować w przygotowaniu jak najlepszych posiłków. Na najlepszych czekają nagrody!
"Najgorszy kucharz" - godz. 20:35 w TVP2

W Sandomierzu zaczyna działać sekta. Trafia do niej m.in. nastoletnia Ludmiła, emerytka Genowefa oraz... Natalia, która poprosiła księdza Mateusza o urlop. Zaniepokojeni mieszkańcy zgłaszają sprawę sekty na policję. Funkcjonariusze mają jednak związane ręce. Czy uda się uniknąć tragedii?
"Ojciec Mateusz" odcinek 278 - godz. 20:35 w TVP1

Uczestnicy programu biorą udział w randkach zorganizowanych przez ich przyjaciół, znajomych, czy członków rodziny. Nie wiedzą, że są nagrywani przez kamery. Po trzech spotkaniach dowiadują się, że były one zaaranżowane, a akcja przenosi się do studia. Wkręceni będą musieli wybrać bowiem osobę, z którą będą się chcieli umówić ponownie.
"Wkręceni w randkę" - godz. 21:40 w TVP2

Jurek Kiler zakłada fundację charytatywną, wspomagającą budżet państwa. Tymczasem Siara i Lipski planują swoją zemstę. Pierwszy z nich wynajmuje płatnego mordercę Szakala, a drugi sprowadza do Polski sobowtóra Killera, Jose Arcadio Moralesa, aby przejąć jego majątek.
"Kiler-ów 2-óch" - godz. 22:35 w TVN

Czarnoskóra Theresa Jones przychodzi na 25. rocznicę ślubu rodziców w towarzystwie chłopaka, Simona. Potencjalny zięć nie przypada do gustu ojcu dziewczyny. Najbardziej przeszkadza mu jego kolor... skóry! Czy mężczyźni zdołają pokonać uprzedzenia?
"Zgadnij kto" - godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 12.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×