Program tv na czwartek, 13.04.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na czwartek. Co będziemy mogli obejrzeć w tv na chwilę przed świętami? Jakie filmowe hity zaserwowały nam stacje telewizyjne na ten dzień? Sprawdźcie!

Multimedia

Program tv na czwartek, 13 kwietnia 2017:

Kasia, młoda dziewczyna ze wsi planuje wyjechać na studia do Warszawy. Bez wiedzy rodziców zdaje egzaminy na Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego i w dniu planowanego ślubu z bogatym sąsiadem, ucieka do stolicy. Wraz z rozpoczęciem studiów, podejmuje pracę u docenta Wolańskiego, gdzie jest opiekunką jego niesfornego synka. Pewnego dnia dziewczyna poznaje Pawła, przystojnego absolwenta szkoły rolniczej i zakochuje się. Ma on jednak zupełnie odmienne życiowe plany niż Kasia.
"Kogel-mogel" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Atmosfera w domu Strzeleckich jest coraz bardziej napięta - Paweł i Anka unikają rozmowy na temat Zosi. Julka jako jedyna głośno mówi o tym, co się dzieje i dopytuje jak teraz będzie wyglądało ich życie. W drodze do pracy Anka wymusza na Pawle podjęcie decyzji. Inga dzwoni do Roberta, ale on zajęty pracą, opieką nad Ignacym i Kubą, chwilowo nie ma czasu na rozmowę z nią. Rozczarowana szuka pocieszenia u Patrycji, która okazuje się, że też jest pochłonięta przez codzienne obowiązki. Inga, chcąc trochę podręczyć Roberta... czytaj więcej
"Przyjaciółki" odcinek 7. sezon 9. - Polsat, godz. 21:10

Lata siedemdziesiąte XX wieku, San Francisco. Minnie jest rezolutną, utalentowaną plastycznie nastolatką. Dziewczyna mieszka z siostrą i matką, która samotnie wychowuje córki. Minnie, jak każda młoda dziewczyna, pragnie akceptacji i szuka sensu życia. Zaczyna odkrywać swoją seksualność. Nawiązuje intymną relację z dużo starszym od siebie, przystojnym Monroe - partnerem matki.
"Wyznania nastolatki" - HBO, godz. 21:40

Karol Wojtyła, wybrany na papieża 16 października 1978 roku, był głową Kościoła katolickiego ponad 26 lat. Przyjął imię Jan Paweł II. Od początku pontyfikatu skupiał uwagę na odbudowaniu chrześcijaństwa, myśląc jednocześnie o nowej ewangelizacji, która dotrze do każdego zakątka kuli ziemskiej. Już pierwsze dni pontyfikatu nowego papieża wywołały duże poruszenie w siedzibie głównej KGB. Jana Pawła II postrzegano jako poważne zagrożenie dla pozycji ZSRR w świecie. Przygotowanie zamachu stało się kwestią czasu.
"Karol - papież, który pozostał człowiekiem" - TVP2, godz. 21:50

Kolejne gwiazdy walczą o milion, doskonałe filmy i premiera serialu HBO!Zobacz więcej

Przed nami kolejny odcinek serialu przedstawiającego legendarną rywalizację pomiędzy Joan Crawford i Bette Davies w trakcie ich współpracy na planie nagrodzonego Oscarem filmu "Co się zdarzyło Baby Jane?" oraz długo po tym, jak ustała praca kamer. W drugim odcinku "Konfliktu" film jest w toku. Bette i Joan zawierają sojusz, ale siły z zewnątrz mieszają im szyki.
"Konflikt: Bette i Joan" odcinek 2 - FOX, godz. 22:00

12 ostatnich godzin życia Jezusa z Nazaretu. Narrację przeplatają sceny retrospektywne z młodości Chrystusa. Początek ery nowożytnej. Jezus modli się w Ogrodzie Getsemani. Razem z nim są uczniowie. To okazja dla Judasza z Kariotu, by wydać nauczyciela żydowskim duchownym, którym nie na rękę są jego nauki. Arcykapłani domagają się od namiestnika cesarza najwyższego wymiaru kary dla pojmanego przestępcy - Jezus ma ponieść śmierć przez ukrzyżowanie. Piłat pozostawia decyzję Hebrajczykom: czy dać wolność Jezusowi, czy mordercy Barabaszowi.
"Pasja" - Polsat, godz. 22:10

Młody pilot marynarki wojennej Pete Mitchell zyskuje w swojej jednostce uznanie, gdy podczas lotu patrolowego ratuje życie jednemu z kolegów. Wkrótce bohater zostaje wysłany na szkolenie do elitarnej jednostki lotniczej. Przebywający w niej piloci rywalizują o miano najlepszego absolwenta. Pete i Tom są faworytami w tym wyścigu. Gdy w bazie zjawia się piękna instruktorka, Charlotte, walka między mężczyznami dodatkowo się zaostrza.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Top Gun" - Stopklatka TV, godz. 22:10

Zobacz galerię

Co będzie DO ZOBACZENIA w święta?

PEŁNY PROGRAM TV NA czwartek, 13.04.2017 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×