Program tv na czwartek, 15.08.2019. Co obejrzeć 15 sierpnia w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO]

Program tv na czwartek - co w tv 15 sierpnia? Kolejny dzień Top of the Top Sopot Festival 2019 oraz filmy takie jak: "1920 Bitwa Warszawska", "Forrest Gump" czy "Air Force One". Na tym jeszcze nie koniec! Sprawdź nasz program tv na czwartek, 15 sierpnia!

Multimedia

Program tv na czwartek, 15.08.2019 r.:

15 sierpnia podczas koncertów PRZEBOJE Z WINYLI oraz PRZEBOJE WOLNEJ POLSKI, zaprezentowane zostaną najpopularniejsze polskie piosenki w oryginalnych wykonaniach oraz w nowych, zaskakujących interpretacjach. Przywołane zostaną czasy, w których przestrzenią wolności były muzyka oraz kultura. Będzie to opowieść o latach przemian. Tego wieczoru wystąpią: Maryla Rodowicz, Wilki, Michał Szpak, Pectus feat. Kasia Popowska, Sławek Uniatowski, Skaldowie, Urszula, Patrycja Markowska & Grzegorz Markowski, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Brathanki, Halina Mlynkova, Jary Odział Zamknięty, Chłopcy z Placu Broni, Golden Life i Aleksandra Gintrowska. W koncertach wezmą również udział gwiazdy zagraniczne, które przypomną, co w czasach PRL-u i wolnej Polski działo się w światowej muzyce. Wystąpi szkocka wokalistka Maggie Reilly oraz jamajska artystka Diana King. Koncert poprowadzi Magda Mołek.
Top of the Top Sopot Festival 2019: Przeboje z winyli - TVN, godz. 20:00

Air Force One z prezydentem Jamesem Marshallem, jego rodziną i świtą na pokładzie zostaje porwany przez rosyjskich ekstremistów. Porywacze żądają uwolnienia nacjonalisty, generała Radka. W przypadku niespełnienia żądań grożą wymordowaniem zakładników. Prezydentowi udaje się ukryć w zamieszaniu, lecz staje przed podjęciem poważnej decyzji. W czasie wizyty w Moskwie opowiedział się publicznie przeciwko jakimkolwiek negocjacjom z terrorystami. Teraz musi wybierać między życiem rodziny i załogi a wiernością złożonym obietnicom.
"Air Force One" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Historia Forresta Gumpa, upośledzonego człowieka o wielkim sercu i zdolności do wpadania w centrum największych wydarzeń w historii USA, począwszy od dzieciństwa w latach 50. XX wieku. Forrest zyskuje status osobistości, gdy staje się gwiazdą futbolu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem. Lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości przyjaciółki, Jenny Curran.
"Forrest Gump" - Polsat, godz. 20:10

Program, łączący elementy sceniczne, fabularne i muzyczne, przedstawia losy polskiej rodziny na tle wybranych wydarzeń historycznych z lat 1918-2018. Poruszone zostaną m.in. tematy pragnienia wolności i walki o nią oraz marzeń o niepodległej Polsce i ich realizacji. Bohaterowie przeżywają sukcesy, ale i tragedie związane z pragnieniem normalnego życia w wolnej Polsce. Występują m.in. Radosław Pazura, Joanna Moro, Katarzyna Dereń, Artur Chamski, Dominika Ostałowska, Marek Molak, Natan Paszek, Mateusz Jakubiec i Przemysław Cypryański.
"Wolność we krwi" - TVP2, godz. 20:10

Ogromna asteroida Matylda zmierza w kierunku Ziemi. Planeta zostanie zniszczona za trzy tygodnie. Na wieść o nieuchronnym końcu świata żona Dodge'a, agenta ubezpieczeniowego, opuszcza go bez słowa wyjaśnienia. Osamotniony mężczyzna stara się nie wpadać w panikę. W przeciwieństwie do ludzi z najbliższego otoczenia nie znajduje pocieszenia w oddawaniu się rozpuście. Zamiast tego podejmuje decyzję o naprawieniu błędów z przeszłości i spotkaniu z dawną szkolną sympatią - Oliwią.
"Przyjaciel do końca świata" - TV4, godz. 21:00

Warszawa, rok 1920. Młody kawalerzysta Jan zakochuje się w pięknej Oli, aktorce teatru rewiowego. Wieść o zbliżającej się wojnie z bolszewikami przyspiesza ich decyzję o ślubie. Tuż po ceremonii Jan wyjeżdża na front. Jego oddział zostaje rozbity, a on trafia do niewoli. Tymczasem linia frontu przesuwa się w pobliże Warszawy. Marszałek Piłsudski podejmuje ryzykowną decyzję o kontrofensywie. Dochodzi do decydującego starcia.
"1920 Bitwa Warszawska" - TVP1, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 15.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×