Program tv na czwartek, 17.03.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Wielkimi krokami zbliżamy się do weekendu. Co będziemy mogli obejrzeć w czwartkowy wieczór? Sprawdźcie, nasze telewizyjne propozycje!

Multimedia

W stronę Ziemi podążają eskadry latających talerzy z Marsa. Ich załoga to zielone stwory, których celem jest niszczenie wszystkiego, co żyje. Zaalarmowani informacjami o pojawieniu się obcych statków kosmicznych Ziemianie gorączkowo przygotowują się na przyjęcie gości. Ich wyobrażenia o celu wizyty znacznie odbiegają od tego, co mają im do zaproponowania Marsjanie. Doradcy prezydenta, z racji odmiennych poglądów, nie mogą przyjąć jednej strategii zachowania wobec najeźdźców.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Marsjanie atakują" - TVN7, godz. 20:00

Dramat sci-fi na motywach opowiadania wybitnego pisarza Isaaka Asimova w reżyserii Chrisa Columbusa z gwiazdorską obsadą. W świecie przyszłości tradycyjne gosposie zostały zastąpione przez pracowite roboty. Mieszkający w domu państwa Martinów android Andrew wykazuje niezwykłe jak na maszynę cechy: wrażliwość, czułość i wyobraźnię. Pewnego dnia odkrywa, że zakochał się w córce pana domu. Za wszelką cenę chce stać się człowiekiem z krwi i kości.
"Człowiek przyszłości" - TV4, godz. 20:00

Coś dla fanów Milli Jovovich. Stworzony w laboratoriach korporacji Umbrella śmiercionośny wirus pustoszy świat, przemieniając ludzi w hordy drapieżnych zombie. Ostatnią nadzieją ludzkości jest Alice, która budzi się w tajnej bazie Umbrelli. Aby się stamtąd wydostać, musi przejść przez system zamkniętych przestrzeni symulujących światowe metropolie: Moskwę, Nowy Jork i Tokio. Superbohaterka odkrywa nowe fakty na temat swojej przeszłości i kontynuuje poszukiwania sprawców globalnej epidemii.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Resident Evil: Retrybucja" - TVPuls, godz. 20:00

Tom jest menedżerem w firmie DigiCom, zajmującej się zaawansowanymi technologiami. Jego przyszłość zdaje się zapowiadać znakomicie. Przedsiębiorstwo ma połączyć się z innym, mężczyzna liczy na awans. Może objąć stanowisko wiceprezesa. Niestety, szefem zostaje Meredith Johnson, z którą Tom miał kiedyś romans. Kobieta zaprasza go do gabinetu po godzinach pracy, próbuje bezskutecznie uwieść. Następnego dnia kobieta oskarża go o napastowanie. Ten, próbując oczyścić się z zarzutów, wpada na trop największych tajemnic DigiComu.
"W sieci" - Ale kino+, godz. 20:10

Trzecia część cyklu kinowych superprodukcji o przygodach trójki piratów. Aby uratować kapitana Jacka Sparrowa, przebywającego w niewoli u Davy'ego Jonesa, Will i Elizabeth muszą zjednoczyć się z kapitanem Barbossą. Przed nimi długa podróż. Jones zapanował nad morzami i oceanami, siejąc postrach wśród piratów. Will i Barbossa muszą dotrzeć do Singapuru i odbić Elizabeth z rąk bezwzględnego chińskiego korsarza Sao Fenga. Podczas długiej żeglugi po niebezpiecznych wodach czeka ich starcie z lordem Cutlerem Beckettem i Jamesem Norringtonem, którzy sprzymierzyli się przeciw pirackiemu światu.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" - TVP2, godz. 20:40

Co u "Przyjaciółek"? Inga (Małgorzata Socha) marzy o ślubie z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Jaśkowi (Marek Bukowski) udaje się namówić Zuzę (Anita Sokołowska) na aktywny relaks. Michał (Marcin Rogacewicz) robi ogromną niespodziankę Patrycji (Joanna Liszowska). Natomiast Anka spędza noc u Zuzy, zamiast z Pawłem (Bartek Kasprzykowski). czytaj więcej...
"Przyjaciółki" odcinek 3. s. 7. - Polsat, godz. 21:05

George Falconer jest wykładowcą w szkole wyższej w Los Angeles. Pewnego dnia postanawia popełnić samobójstwo, ponieważ nie może znieść samotności. Jego życie straciło sens po śmierci partnera życiowego, który zginął w wypadku. Falconer chce, żeby ostatni dzień jego życia był wyjątkowy. Przygląda się światu z innej perspektywy, dostrzega zjawiska i szczegóły, którymi wcześniej się nie interesował. Odwiedza przyjaciółkę z młodości, Charley. Dokładnie planuje swoją śmierć, pogrzeb i kwestię spadku. Jego dziwne zachowanie przykuwa uwagę otoczenia.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Samotny mężczyzna" - Ale kino+, godz. 22:40

Satyra na zachowanie młodych ludzi wyzbytych z wszelkich zahamowań i moralnych hamulców, dla których liczy się tylko dobra zabawa. Brit, Candy, Cotty i Faith przyjaźnią się od lat. Uczęszczają do jednego college'u oraz zajmują wspólny pokój w akademiku. Aby móc porządnie zaszaleć podczas wiosennej przerwy w nauce, postanawiają dokonać napadu na restaurację. Kiedy zostają aresztowane, kaucję wpłaca za nie nieznajomy, który trudni się sprzedażą narkotyków i broni. Pod skrzydłami rappera Aliena dziewczyny przeżywają niezapomniany tydzień.
"Spring Breakers" - TVP2. godz. 23:40

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×