Program TV na czwartek, 17.05.2018. Co obejrzeć w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 17.05.2018? W programie TV na dziś m.in. "Mała Miss", "Przyjaciółki", "Na linii wroga", "Nigdy w życiu!" i "Essential Killing". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 17 maja 2018!

Multimedia

Program tv na czwartek, 17 maja 2018 r.:

Siedmioletnia Olive Hoover jest uroczą dziewczynką w niedopasowanych okularach i zbyt zaokrąglonych - jak na świat, w którym rządzi wizerunek Barbie - kształtach. Choć nie przypomina wypięknionych blondynek z reklam, ma wielkie nadzieje na wygraną w konkursie dziecięcych piękności Little Miss Sunshine. Wraz z całą rodziną jedzie więc z Nowego Meksyku do Kalifornii, aby stanąć w szranki o koronę najpiękniejszej. Tak oto w rozklekotanym vanie rodziny Hooverów gromadzi się cała galeria dziwaków. Ojciec Olive, Richard jest autorem rewolucyjnego poradnika "Jak osiągnąć sukces w dziewięciu krokach?", który wciąż niestety nie znalazł wydawcy, nie ma więc szans stać się bestsellerem.
"Mała Miss" - TVN7, godz. 20:00

Obóz zagłady Auschwitz-Birkenau. Członek Sonderkommando jest świadkiem śmierci chłopca, którego bierze za swojego syna. Pragnie za wszelką cenę zapewnić mu godny pochówek. 1944 rok. Szaweł Ausländer, członek Sonderkommando w obozie zagłady Auschwitz-Birkenau, w czasie pracy w krematorium jest świadkiem śmierci chłopca, którego bierze za swojego syna. Mężczyzna pragnie ocalić jego ciało przed spaleniem i godnie je pochować. Aby wypełnić swoją misję, rozpoczyna poszukiwania rabina, który mógłby zmówić Kadisz za chłopca. Syn Szawła to wstrząsająca, bezkompromisowa i trudna do zapomnienia opowieść o istocie człowieczeństwa. O próbie zachowania resztek godności w straszliwej obozowej rzeczywistości.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Syn Szawła" - Ale kino+, godz. 20:10

Sprzątaczka obok biurka w sekretariacie znajduje podsłuch. Moritz jest w niebezpieczeństwie. Do generała Edela zgłasza się oficer kontrwywiadu NATO. Podejrzewają Lindę Seiler. Linda zaskakuje Moritza propozycją wyjazdu na weekend. Moritz od STASI otrzymuje polecenie pozyskania lub wyeliminowania Lindy. Podczas kąpieli w jeziorze Linda zaczyna się topić. Moritz długo zwleka z udzieleniem jej pomocy. Annette w piwnicy domu matki Moritza odkrywa magazyn zakazanych przez władze książek. Zamieszany w to jest jej znajomy Thomas. Moritz okłamuje Lindę, mówiąc, że jest oficerem wywiadu wojskowego RFN.
"Szpieg D'83" - TVP2, godz. 20:45

Maria organizuje przyjęcie zaręczynowe. Wszystkie przyjaciółki zostają na nie zaproszone. Anka po raz kolejny chce spotkać się z Weroniką. Umawiają się, ale nagła wizyta rodziny Weroniki staje im na przeszkodzie. Inga po przeniesieniu się do innego działu poznaje nową szefową. Od razu zostaje zawalona robotą. Mimo natłoku pracy, cieszy się, że przynajmniej już nie widuje Żółkowskiego, choć ciągle na niego wpada. W końcu mężczyzna wyznaje, że się w niej zakochał i prosi, by dała mu szansę... czytaj więcej
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Judyta Kozłowska pozornie ma wszystko czego może chcieć kobieta koło czterdziestki. Zamożnego i wciąż mogącego się podobać męża, córkę, piękne i duże mieszkanie oraz dorywczą pracę w czasopiśmie, by nie czuć się bez reszty kurą domową. Niestety pewnego dnia idylla dobiega końca. Mąż Tomasz oświadcza całkowicie zaskoczonej Judycie, że jego młodziutka przyjaciółka jest w ciąży. W efekcie nie pozostaje mu nic innego jak rozwód. Judyta przyzwyczajona do cieplarnianych warunków życia nagle traci grunt pod nogami. Co gorsza Tomasz, wbrew swym wcześniejszym obietnicom, zabiera dla siebie także wspólne mieszkanie. Judycie i córce Tosi oferuje w zamian obskurną kawalerkę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Nigdy w życiu!" - TVN, godz. 22:30

Na granicy chińsko-wietnamskiej, na moście, dochodzi do ważnej transakcji. Chińczycy mają przekazać za grubą gotówkę generałowi Nguyowi element broni najnowszej generacji. Przebieg zdarzeń obserwują z ukrycia żołnierze jednostek specjalnych, Mike Weston i Jones. Przybyli tu z tajną misją, aby uniemożliwić transakcję i przejąć broń. Jones dostaje się do niewoli, Weston wprawdzie wymyka się Wietnamczykom, ale metalowa walizka z ważnym elementem spoczęła na dnie rwącej rzeki. Rok później Westonowi składa wizytę dawny komandor, który powierza mu kolejne zadanie - trzeba odbić więźnia i odzyskać tajną broń. Mike przyjeżdża do Wietnamu jako turysta. Od razu popada jednak w tarapaty.
"Na linii wroga" - TV4, godz. 23:20

Osłanianych przez śmigłowiec trzech amerykańskich żołnierzy przemierza pustynny wąwóz. Spłoszony przez nich mężczyzna chowa się w jaskini. Gdy zabija całą trójkę, zostaje ostrzelany z helikoptera, ogłuszony i zatrzymany. Trafia do amerykańskiej bazy, gdzie jest przesłuchiwany i torturowany. Wraz z innymi więźniami ma być przerzucony do jednego z tajnych więzień CIA w Europie Wschodniej. W trakcie transportu kierowca traci panowanie nad pojazdem, samochód wypada z drogi. Więzień wykorzystuje sytuację, ucieka przez ośnieżone lasy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Essential Killing" - Stopklatka TV, godz. 23:35

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 17.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×