Program TV na czwartek, 17.09.2020. Co obejrzeć w czwartek, 17 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 17.09.2020? W programie TV na czwartek m.in. "Gorący pościg", "Świat to za mało", "Przyjaciółki", "Szefowie wrogowie", "Ziarno prawdy". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 17 września 2020 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 17 września 2020 r.:

Daniella Riva jest wdową po wpływowym szefie kartelu narkotykowego. Aby uniknąć więzienia, decyduje się na współpracę z policją. Kobieta ma zostać świadkiem koronnym w procesie prominentnych członków mafii. Wcześniej musi bezpiecznie dotrzeć do sądu. Pomaga jej w tym naiwna i nieporadna policjantka Rose Cooper. Kobiety muszą połączyć siły, aby uciec przed gangsterami i skorumpowanymi policjantami.
"Gorący pościg" - TV Puls, godz. 20:00

Dla Nicka (Jason Bateman), Kurta (Jason Sudeikis) i Dale'a (Charlie Day), jedyne co uczyniłoby ich codzienną harówkę bardziej znośną, to posiekanie ich nieznośnych szefów na kawałki. Rezygnacja z pracy nie wchodzi w grę, toteż pod wpływem "kilku" drinków i rady byłego więźnia, decydują się na pozbycie się swoich szefów... raz na zawsze.
"Szefowie wrogowie" - TVN7, godz. 21:00

Od doby Maks nie daje znaku życia. Inga obawia się, że przestraszył się odpowiedzialności i nie dojdzie do ich ślubu. Szczęśliwie okazuje się, że Maks został "porwany" przez Roberta i Andrzeja na wieczór kawalerski. To ostatnie dni Patrycji z Klarą. Mimo, iż wie, że sprawa jest przesądzona, bardzo ciężko jej na myśl o rozstaniu z ukochaną dziewczynką. W tych trudnych dla niej chwilach luz i optymizm nowego sąsiada Artura, na którego wpada na każdym kroku, jest dla niej niezwykle irytujący. Ze względu na odległość wiejskiego domu od stolicy, Anka i Paweł muszą przeorganizować dotychczasowy plan dnia.
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:05

Vivian Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, spotyka przystojnego i bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivian. Proponuje jej posadę damy do towarzystwa na czas swojego pobytu w Los Angeles.
"Pretty Woman" - TVN Fabuła, godz. 22:20

James Bond ma ustalić, kto zabił sir Roberta Kinga, właściciela szybów naftowych i strategicznych linii przesyłu surowców. Agent 007 musi ochraniać córkę ofiary, Elektrę, spadkobierczynię King Enterprises. Tymczasem do akcji wkracza terrorysta Renard, który planuje zniszczenie rurociągów oraz przejęcie bomby neutronowej i ładunku plutonu. Bond dociera jego tropem do Turcji. Okazuje się, że Renard ukrył bombę we wnętrzu rurociągu. James zaczyna się domyślać, kto jest mocodawcą Renarda.
"Świat to za mało" - TVP2, godz. 22:25

W Sandomierzu zostaje popełniona zbrodnia. W pobliżu synagogi zostaje znalezione ciało młodej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej. Prokurator Teodor Szacki rozpoczyna śledztwo. Sposób, w jaki ofiarę pozbawiono życia, przywodzi na myśl mord rytualny. Sprawa dostaje się do mediów, co uruchamia antysemickie nastroje.
"Ziarno prawdy" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 17.09.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×