Program tv na czwartek, 19.11.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Jesteście ciekawi, co stacje telewizyjne przygotowały dobrego na dzisiejszy wieczór? Sprawdźcie, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Multimedia

Juliette Binoche i zakochany w niej Steve Carell? Czemu nie! Dan Burns jest mężczyzną, który po śmierci żony z poświęceniem samotnie wychowuje dzieci. Podczas dorocznego zjazdu rodziny Burnsów następuje przełom w jego dotychczasowym życiu. Dan poznaje piękną Marie pracującą w miejscowej księgarni. Wkrótce mężczyzna i kobieta zaczynają być sobie bliscy. Pewnego dnia Burns odkrywa, że Marie spotyka się z kimś innym. Dowiaduje się, że jest to jego brat - Mitch.
"Ja cię kocham, a ty z nim" - TVN7, godz. 20.00

Ostra jazda bez trzymanki. Film, który już ma swoją legendę, a Seth Rogen i James Franco są poza kontrolą! Doręczyciel pozwów sądowych, Dale Denton, przez przypadek staje się świadkiem morderstwa, za którym stoją miejscowy boss narkotykowego półświatka i skorumpowana policjantka. Przerażony Dale szybko orientuje się, że na miejscu zbrodni nieopatrznie porzucił skręta o bardzo charakterystycznej kompozycji, który łatwo może doprowadzić morderców do jego właścicieli. Dave i twórca oryginalnej trawki o nazwie "boski chillout", diler Saul, muszą uciekać. W ślad za nimi podążają przestępcy, którzy nie spoczną, dopóki nie pozbędą się świadków.
"Boski chillout" - TV4, godz. 20.00

Hicior, z najsłynniejszych współczesnym francuskim pisarzem i autorem głośnej "Uległości", Michelem Houellebecqiem w roli głównej! Jest rok 2011, trwa promocja książki "Mapa i terytorium". Niestety, jej autor, Michel Houellebecq, znika zamiast pojawić się na jednym ze spotkań z czytelnikami. Nie odbiera telefonów, nie ma go w domu i nikt, łącznie z jego agentem, nie wie, co się z nim stało. Pojawiają się plotki o jego śmierci, utracie pamięci, a nawet o porwaniu przez Al-Kaidę, rozwścieczoną jego powieściami. Nie wiadomo, co się wydarzyło naprawdę i kto chciał się zemścić na pisarzu.
"Porwanie Michela Houellebecqa" - Ale kino+, godz. 20.10

Polski zdobywca Oscara! Jeżeli jeszcze nie widzieliście "Idy", to koniecznie musicie to nadrobić! Nowicjuszka Anna dowiaduje się, że ma krewną - siostrę matki. Ciotka Wanda jest stalinowską sędzią o złej sławie. Jest niezadowolona z odwiedzin siostrzenicy, które przypominają jej o przeszłości. Uświadamia dziewczynie, że jest Żydówką, a jej rodzice zginęli w czasie wojny. Kobiety jadą do miasteczka, w którym mieszkali dziadkowie Anny z córkami. Wanda zmusza syna ich sąsiadów do wskazania miejsca pochówku rodziny. Po zorganizowaniu żydowskiego pogrzebu kobiety próbują wrócić do dawnego życia. Dla jednej z nich okazuje się to niemożliwe.
"Ida" - TVP2, godz. 21.45

Hit w doborowej obsadzie. Tony Stark ujawnia, że jest superbohaterem znanym jako Iron Man. Opinia publiczna naciska, by przemysłowiec podzielił się technologią z wojskiem. Tony jest sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Uważa, że jego wynalazki mogą zostać wykorzystane do bezmyślnego zabijania ludzi. Zmaga się ze społecznymi naciskami, a także z nowymi, potężnymi przeciwnikami - Justinem Hammerem i szukającym zemsty rosyjskim fizykiem nazwiskiem Ivan Vanko. Stark może liczyć na pomoc przyjaciół - Pepper Potts i Jamesa Rhodesa.
"Iron Man II" - TVN, godz. 21.50

Jennifer Lopez w roli głównej. Młoda kelnerka poznaje mężczyznę swych marzeń i wkrótce wychodzi za niego za mąż. Mitch jest przystojny i bogaty, kupuje żonie piękny dom. Gdy rodzi im się dziecko, Slim czuje się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Sielanka jednak nie trwa długo. Slim przypadkiem dowiaduje się, że mąż ma kochankę. Gdy próbuje z nim o tym rozmawiać, Mitch wpada w furię i dotkliwie ją bije. Kilka dni później sytuacja się powtarza. Slim, obawiając się o siebie i córeczkę, ucieka z domu. Ale to dopiero początek koszmaru, który ją czeka.
"Nigdy więcej" - Polsat, godz. 22.05

Głośny dokument w reżyserii Laurenta Bouzereau. Tego nie można przegapić. Spowiedź artysty, który zabiera głos w najboleśniejszych sprawach dotyczących swojej biografii. Dokument został nakręcony podczas aresztu domowego, na który skazano filmowca w Szwajcarii w związku ze sprawą gwałtu na 13-latce. Spora część filmu jest poświęcona dzieciństwu bohatera. Polański opowiada o czasach okupacji. Przedstawia relację z ojcem, który po wojnie rozpoczął nowe życie. Mówi o młodzieńczych latach w PRL-u oraz o marzeniach zrobienia kariery na Zachodzie. Zwierza się także ze związków z kobietami.
"Roman Polański: Moje życie" - TVP1, godz. 22.20

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×