Program TV na czwartek, 20.09.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 20.09.2018? W programie TV na dziś m.in. "Czas na miłość", "Przyjaciółki", "Złe mamuśki", "Plan lotu", "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 20 września 2018!

Multimedia

Program tv na czwartek, 20 września 2018 r.:

Mając 21 lat Tim Lake dowiaduje się od ojca, że mężczyźni w ich rodzinie posiadają umiejętność cofania się w czasie. Nie mogą co prawda zmienić biegu historii, ale mają umiejętność wpływania na to, co się dzieje w ich życiu. Tim przeprowadza się do Kornwalii, gdzie podejmuje studia prawnicze. Dochodzi do wniosku, że w życiu najbardziej zależy mu na znalezieniu miłości. Wkrótce zakochuje się ze wzajemnością w Mary, ale przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności musi cofnąć się w czasie i ląduje w świecie, w którym nigdy nie spotkał ukochanej. W końcu po długich zabiegach i licznych podróżach w czasie Timowi udaje się zdobyć serce wybranki.
"Czas na miłość" - TVN7, godz. 20:00

Robert chce płacić Indze niższe alimenty. Swój zamiar argumentuje tym, że jego zdaniem, Inga wydaje te pieniądze głównie na siebie. Inga podejrzewa, że Robert ma nową partnerkę i dlatego potrzebuje więcej pieniędzy. Inga nadal ma problemy z porozumieniem się z Hanią. Natomiast Paweł pije coraz więcej. Uważa, że w jego obecnym trybie życia nie ma nic złego, stał się zobojętniały i pasywny. Nie przeszkadza mu nawet, gdy jego matka wytyka mu błędy. Miarka się przebiera, gdy pijany wsiada do samochodu z małym Oliwierem. Jasiek i Stefa obawiają się o zdrowie Zuzy. Zuza jest całkowicie pochłonięta przygotowaniami do ślubu, bagatelizuje swoje zdrowie... czytaj więcej
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:00

McConaughey i Pacino w sugestywnej opowieści o sportowych emocjach i świecie hazardu. Futbol amerykański to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Ameryce. Fascynuje miliony kibiców, a czołowi gracze osiągają status gwiazd. Nic dziwnego, że Brandon od małego marzy o grze na najwyższym poziomie. Talent i ciężki trening zaczynają się opłacać. Brandon staje się znanym, rozpoznawalnym zawodnikiem, a wielka kariera zdaje się stać otworem. Niestety, kontuzja kolana przekreśla sportową przyszłość Brandona. Mężczyzna jest załamany. Szybko jednak odkrywa nowy talent.
"Podwójna gra" - Stopklatka TV, godz. 21:50

Amy Mitchell to w oczach wielu rodziców chodzący ideał matki. Codziennie rano odwozi dzieci do szkoły i potem pędem jedzie do pracy. Jest jednak coraz bardziej wycieńczona, a jakby tego było mało odkrywa, że jej mąż ją zdradza. Amy ma dość bycia idealną matką, czas aby zaczęła spełniać swoje marzenia. Razem z przyjaciółkami Carlą i Kiki zaczyna doświadczać upragnionej wolności.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Złe mamuśki" - TV Pul, godz. 22:10

Owdowiała Kyle Pratt wraz sześcioletnią córeczką Julią leci z Berlina do Nowego Jorku, by pochować tragicznie zmarłego męża. W czasie podróży kobieta zasypia. Gdy się budzi, córki nigdzie nie ma. Intensywne poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Zarówno załoga, jak i pasażerowie samolotu twierdzą, że dziewczynki w ogóle nie było na pokładzie. Kapitan ustala telefonicznie, że Julia Pratt zmarła kilka dni wcześniej w berlińskim szpitalu. Kyle jest bliska obłędu, ale nie rezygnuje z poszukiwań, do których włącza się detektyw Gene Carson.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Plan lotu" - Polsat, godz. 22:10

Bella Swan nie może się pogodzić z faktem, że się zestarzeje. Przez to oddala się od swojego chłopaka Edwarda Cullena, który jako wampir zawsze pozostanie młody. W czasie imprezy urodzinowej Bella niechcący rozcina sobie palec. Na widok krwi jeden z członków rodziny wampirów, Jasper, nie wytrzymuje i atakuje dziewczynę. Edward w porę zażegnuje niebezpieczeństwo, ale postanawia nie narażać więcej ukochanej. Bella jest załamana. Jacob Black pomaga jej dojść do siebie. Zakochuje się w Belli, ukrywając przed nią swoją największą tajemnicę.
"Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 20.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×