Program tv na czwartek, 21.03.2019. Zobacz, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami czwartek, 21 marca 2019 roku. Postawicie dzisiaj na mecz polskiej reprezentacji, dobry film czy serial? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 21.03.2019.

Multimedia

Program tv na czwartek, 21.03.2019 r.:

Drogi bohaterów krzyżują się w sopockim hotelu. Przystojny neurochirurg Filip Hoffman wybiera się na zjazd lekarzy. Zabiera ze sobą pielęgniarkę Dominikę, mając nadzieję na flirt. Z jego nieobecności korzysta żona, która także wybiera się z kochankiem do Sopotu. W hotelowej restauracji Hoffman spotyka najważniejszego neurochirurga w kraju, prof. Gaszyńskiego. Ten planuje ogłosić go swoim następcą. Profesor bierze Dominikę za żonę lekarza. Sytuację pogarsza pojawienie się asystenta Hoffmana oraz sekretarza profesora, konkurenta Filipa do awansu.
"To nie tak, jak myślisz, kotku!" - TV Puls, godz. 20:00

Akcja rozgrywa się u schyłku XX w. w fikcyjnym miasteczku Verona Beach na Florydzie, gdzie od lat o palmę pierwszeństwa walczą dwa gangsterskie klany. Na stacji benzynowej dochodzi do strzelaniny między członkami zwalczających się gangów związanych z najważniejszymi rodzinami w mieście - Capulettich i Montekich. Na tym tle rozwija się wątek miłości dwojga młodych ludzi.
"Romeo i Julia" - Ale kino+, godz. 20:10

Reprezentacja Polski pod wodzą trenera Jerzego Brzęczka i kapitana Roberta Lewandowskiego rozpoczyna eliminacje turnieju finałowego piłkarskich mistrzostw Europy w 2020 r. Zostanie on rozegrany w nowej formule, gdyż mecze odbędą się w 12 miastach-gospodarzach w 12 różnych krajach, m.in. w Kopenhadze, Rzymie i w Londynie, gdzie zaplanowano finał ME. Polska znalazła się w eliminacyjnej grupie G z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią Północną oraz Łotwą. W pierwszym spotkaniu kwalifikacyjnym Polacy zmierzą się w Wiedniu z Austriakami.
Mecz Austria - Polska - TVP1, godz. 20:35

Inga w końcu spotyka się z Maksem u siebie w domu. Jest nieco rozczarowana tym, że Maks bardzo rzeczowo podchodzi do ich relacji. Zaczyna uświadamiać sobie, że ich znajomość może skończyć się na tym jednym spotkaniu. Anka zaczyna podejrzewać, że Paweł jest zakochany w córce nowych sąsiadów - Tośce. Nie może się pogodzić z myślą, że jej mąż jest zauroczony dziewczyną młodszą od ich córki. Paweł pod pretekstem przycinania żywopłotu podgląda Mariannę i Tośkę, które urządziły sobie saunę. Zostaje nakryty przez Ankę…
"Przyjaciółki" odcinek 150 - Polsat, godz. 21:10

Arthur Miller to laureat Nagrody Pulitzera i zarazem jeden z najpopularniejszych amerykańskich dramaturgów. Znany był szerokiej publiczności z burzliwego małżeństwa z aktorką Marilyn Monroe. Ich związek zakończył się rozwodem po pięciu latach. Córka artysty, Rebecca Miller, tworzy bardzo intymne dzieło, które jest swego rodzajem hołdem dla jej zmarłego ponad 10 lat temu ojca. Przybliża obraz człowieka, który miał duży wpływ na kształtowanie amerykańskiej kultury po II wojnie światowej.
"Arthur Miller: Pisarz" - HBO, godz. 22:25

Kuba Brenner, młody skrzypek, przypadkowo wplątuje się w gangsterskie porachunki. Zgadza się pomóc Oskarowi, nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po upojnym wieczorze spędzonym z dwiema dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara okazuje się, że chłopcy są niewypłacalni. Opiekun dziewczyn zabiera więc figurkę z kolekcji wuja. Chłopcy postanawiają ją odzyskać. Kuba zastawia skrzypce w lombardzie i udaje się do agencji, by wykupić cenny przedmiot.
"Chłopaki nie płaczą" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 21.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×