Program tv na czwartek, 21.04.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Czwartek to już mały piątek, a więc czas sprawdzić, co będzie można obejrzeć, gdy weekend coraz bliżej. Oto nasze telewizyjne propozycje na czwartek!

Multimedia

Sabrina Fairchild, jest tylko córką szofera zamożnych państwa Larrabee. Z wielkim i eleganckim światem co najwyżej może się zetknąć przez okienną szybę służbówki. Młoda dziewczyna marzy jednak o innym życiu. Chciałaby pewnego dnia znaleźć się po drugiej stronie, w samym centrum niedostępnego dla niej kręgu. Sabrina podkochuje się skrycie w Davidzie, młodszym z synów Larrabee. Przekonawszy się, że nie ma u niego żadnych szans, życie traci dla niej sens. Wydaje się jej, że jedynym sposobem na rozwiązanie problemów jest samobójstwo. Z garażu wypełnionego trującymi spalinami ratuje dziewczynę starszy brat Davida, Linus, który jest dla odmiany stateczny i zrównoważony. Ojciec postanawia wysłać córkę do Paryża. Dziewczyna ma zgłębiać tajniki sztuki kulinarnej, by w przyszłości zostać dobrą służącą u zamożnych państwa. Jej losy potoczą się jednak zupełnie inaczej.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Sabrina" - Paramount Channel, godz. 19:40

Otyły, ale piekielnie zdolny chemik, profesor Sherman Klump, zakochuje się w swojej studentce Carli. Mężczyzna wie jednak, że nie ma u niej szans. Dodatkowo zmaga się z problemami finansowymi na realizowane przez siebie badania dotyczące genetycznej metody odchudzania. Kiedy Sherman postanawia przeprowadzić eksperyment na sobie, nieoczekiwanie zmienia się nie tylko jego tusza, ale również umysł. Profesor przeistacza się w aroganckiego podrywacza i coraz trudniej jest mu zapanować nad swoim szczupłym alter ego.
"Gruby i chudszy" - TV Puls, godz. 20:00

Kolejne oświadczyny w serialu! Tym razem dojdzie do nich w "Barwach szczęścia" (czytaj więcej). Waleria jest natomiast obrażona na Stefana. Oliwy do ognia dolewa wizyta Gabriela, który dowiedział się o powrocie Koszykowej do domu. Górka zwierza się Kasi ze swoich sercowych problemów. Władek postanawia nagłośnić w mediach wykluczenie Darka z drużyny z powodu jego orientacji seksualnej. Tematem zainteresuje się Sadowski, który w swoim programie będzie miał gości specjalnych... czytaj więcej
"Barwy szczęścia" odcinek 1440. - TVP2, godz. 20:05

Reżyserski debiut Angeliny Jolie: osadzona w czasie wojny na Bałkanach historia trudnej miłości serbskiego żołnierza i bośniackiej więźniarki. Jugosławia, początek lat dziewięćdziesiątych. Danijel i Ajla poznają się tuż przed wybuchem wojny. Rok później ponownie się spotykają _ Ajla jest więźniarką obozu dla Bośniaków, Danijel - serbski żołnierz, pełni w nim rolę strażnika. Pomimo okropnych rzeczy, które widzieli i przeżyli w ciągu ostatnich miesięcy, nie potrafią przestać o sobie myśleć. Jednak czy wciąż są tymi samymi ludźmi?
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kraina miodu i krwi" - Ale kino+, godz. 20:10

Pełna akcji, pasjonująca historia legendarnej krucjaty FBI przeciwko najsłynniejszym amerykańskim gangsterom lat trzydziestych. J. Edgar Hoover, szef Federalnego Biura Śledczego wypowiada wojnę szalejącej w czasie wielkiego kryzysu przestępczości. Na stworzonej przez niego liście najgroźniejszych bandytów są m.in. Baby Face Nelson, Pretty Boy Floyd i wróg publiczny numer 1 - John Dillinger, budzący postrach bankierów i fascynację wielu zwykłych ludzi, z zakochaną w nim Billie Frechette na czele. W pościg za nieuchwytnymi przestępcami rusza agent Melvin Purvis - rozpoczyna się karkołomna, pełna brawury rozgrywka między stróżami prawa a gangsterami.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wrogowie publiczni" - TV4, godz. 20:15

Agent służb specjalnych został wykluczony z rządowego zespołu nadzorującego produkcję nowego typu broni i postanawia się odegrać. W jednym z przedziałów osacza kapitanów Glidera i Trillinga z wojskowej agencji wywiadowczej. Pod groźbą użycia siły żąda ujawnienia kodu umożliwijącego dostęp do satelitarnego systemu komputerowego, sterującego programem obronnym. W końcu udaje mu się przejąć kontrolę nad tajnym, niszczycielskim satelitą wojskowym. Powstrzymać Travisa Dane'a może tylko okup wartości miliona dolarów. W przeciwnym razie atomowa eksplozja spowoduje zagładę Waszyngtonu. Ale do akcji wkracza Casey Ryback, spec od walki z terroryzmem.
"Liberator II" - TVP2, godz. 20:40

Co u serialowych przyjaciółek? Po wyjeździe Michała do Kopenhagi Patrycja nabiera podejrzeń, że jest zdradzana. Coraz więcej znaków na to wskazuje. Postanawia "odwiedzić" Michała w Danii. Zuza wyznaje Patrycji, że wpadli w poważne problemy finansowe, a Michał ukrywa to, by nie obciążać jej dodatkowymi zmartwieniami. Anka jest coraz bardziej sfrustrowana brakiem zajęcia. Postanawia dokończyć studia prawnicze, które przerwała na czwartym roku, gdy zaszła w ciążę z Julką. Tymczasem Inga zbliża się do przystojnego Włocha z banku... czytaj więcej
"Przyjaciółki" odcinek 82. - Polsat, godz. 21:05

Jennifer Lawrence i Bradley Cooper przeniosą nas do Karoliny Północnej lat 30. ubiegłego wieku. W Ameryce panuje kryzys. Przedsiębiorca George Pemberton razem ze wspólnikiem Buchananem planuje stworzyć imperium składów drewna. George poznaje i poślubia Serenę, córkę dawnego potentata handlu drewnem. Pochodząca z wielkiego miasta, piękna i przedsiębiorcza Serena szybko staje się dla męża wartościową partnerką w interesach. Konsekwentnie realizuje ich plany, bezlitośnie rozprawiając się z konkurencją. Kiedy okazuje się, że jest bezpłodna, a spadek przypadnie nieślubnemu synowi George'a, Serena nie chce się z tym pogodzić. Postanawia pozbyć się rywalki i jej dziecka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Serena" - Canal+ Film, godz. 21:35

Doskonały analityk, Jack Ryan opuścił szeregi CIA, ponieważ jego praca zabierała mu zbyt wiele czasu. Porzucił dotychczasowe zajęcia dla dobra swojej żony Cathy i córki Sally. Nowy etap w życiu rodziny rozpoczął się od wymarzonych wspólnych wakacji w Anglii. I tam, tuż po przyjeździe, doszło do tragedii, która pokrzyżowała dalsze plany Ryanów. Jack i jego rodzina znaleźli się w centrum ataku terrorystycznego. Jack zareagował jak na agenta CIA przystało; w obronie najbliższych zabił jednego z terrorystów. Ponieważ zabity był bratem jednego z przywódców terrorystycznej organizacji, Jack i jego rodzina musieli natychmiast znaleźć się pod ochroną służb specjalnych. Najgorsze przypuszczenia wkrótce się potwierdziły, terroryści postanowili zgładzić Jacka. W tej sytuacji Jack wrócił do pracy w CIA, aby pomóc w prowadzeniu śledztwa.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Czas patriotów" - TVN, godz. 22:30

Pełen humoru i nostalgii obraz tureckiej rodziny mieszkającej w Niemczech, rozdartej między życiem na zachodzie a starymi zwyczajami. Pełna humoru i ciepła opowieść o wielopokoleniowej, pochodzącej z Turcji rodzinie, która od lat mieszka w Niemczech. Każdy z jej członków ma inne podejście do swoich korzeni oraz wyznaje inne wartości. Niektórzy wciąż nazywają siebie Turkami, inni uważają się za Niemców. Liczne perypetie sprawiają, że dochodzi do konfrontacji między ich romantycznymi wyobrażeniami o Turcji, a rzeczywistością.
"Almanya" - TVP2, godz. 22:35

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×